Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Amazing Spider-Man i sequele

Zaczęty przez Altair, 09 Październik 2008, 22:53:14

EricDraven

Jak zżynać? to teraz nie mogą w ogóle użyć postaci goblina bo będą zżynać?  nie mogą nawet dzięki temu że zaczynają od początku stworzyć takiej historii jak w komiksie, przecież mogą dać jeszcze kogoś oprócz goblina, a także zrobić ciekawsze walki niż w filmie raimiego.
Call mi geek.

RafBat

CytatA niby dlaczego miałby być znany bardziej? a czy green goblin jest lepszy od lizarda? nie powiedziałbym, każdy z nich to ceikawy przeciwnik, ja i tak oprócz nich najbardziej chciałbym zobaczyć kravena łowcę, rhino, elektro, mysterio albo któryś z symbiotów.
Tak to już jest, że na film (i to pierwszy, od długiego czasu, o tym bohaterze) wybiera się zazwyczaj kogoś "topowego." A co do Kravena... też chciałbym go zobaczyć, ale pewnie nie będę miał okazji, bo film o nim byłby pewnie zbyt poważny (a pierwsza produkcja musi zadowolić jak najwięcej osób, żeby była szansa na... nakręcenie dwójki). No... chyba, że to by była historia o duecie Kraven+Gog (...to już nie byłoby poważne w żadnym stopniu). ;D

EricDraven

Trzeba poczekać, bo ja np jestem pozytywnie nastawiony do filmu, zauważyłem że na oficjalnym zdjęciu spider-man ma pomarańczowe gogle w masce  i wiecie co? cieszy mnie to. Odcinają się od tego co było u raimiego i wbrew temu co ludzie gadają, chcą pokazać to czego jeszcze o spider-manie nie pokazano. Strój z pomarańczowymi goglami wygląda elegancko i estetycznie, ale dzieci neo i tak na filmwebie jadą wszystko co z tym filmem związane, mają na uwadze tylko to że obejrzeli trylogię raimiego, która moim zdaniem jest jedną ze słabszych adaptacji, bo jedynka ma wiele minusów i żenujących scen, tak samo dwójka, choć jest o wiele lepsza a trojka już... szkoda gadać.
Call mi geek.

(A)nonim

CytatRozumu jaszczurki? w?a?nie lizard jest tak niebezpieczny z dwóch powodów. Po pierwsze gdy nad sob? nie panuje, jest nie logiczny czyli nie przewidywalny.
Trudno ?eby by? przewidywalny skoro ma wtedy umys? jaszczurki. No i jeszcze ma ?wietny masterplan, zrobi? z Ziemi raj Reptilianów. Ju? sobie wyobra?am te ?wietne dialogi na poziomie gadzim, "ghruaaaa, ja ci? zje??". :D
CytatZnowu jak ju? cz?sto bywa?o, gdy panuje nad sob?, to posiada inteligencje connorsa
No i?
CytatW bb mo?na w ten sam sposób skomentowa? np: a ras al ghul, wpu?ci? toksyny do wodoci?gów, a potem chcia? wys?a? emiter fal aby ten spowodowa? wyparowanie wody w ca?ym gotham :l
Jak tak si? zastanowi? to ch?? zniszczenia ca?ego miasta by?a strasznie g?upawa, ale przynajmniej Ra's nie chcia? si? bawi? w Wysp? Doktora Moreau.
CytatTiaaa, czyli robi? reboota ?eby z?yna? Goblina od Raimiego?
A Nolan z?yna z Burtona? Wykorzystanie tego samego wroga to jeszcze nie jest z?ynanie.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Nolan to znany i szanowany reżyser, a Webb? Raptem jeden średni jak dla mnie film.

EricDraven

Dlatego teraz dosta? szans?, bo jakby nie patrze? to bb i w szczególno?ci tdk jest strasznie nie dopatrzone od strony uj?? i ogólnie scenariusza, tdk ma to do siebie ?e wygl?da fajnie i zajebi?cie z wierzchu a gdyby go tak zanalizowa? to... ale i tak jrst zajebisty xD

Stary czepiasz si? o plan lizarda, to tak jakby? si? czepia? komiksu, no taki ma plan, jaki mia? joker plan? no tak szczerze z tdk, udowodni?by ?e ka?dy jest z?y i co dalej? zostanie królem i co? O_o
Tak?e co do rozumu lizarda w dwóch wersjach, tu te? si? czepiasz no i? no i? no i po chamsku móg?bym powiedzie? a gó...   chodzi o to dlaczego lizard to dobry przeciwnik, bo gdy nad sob? nie panuje to zrobi co? co si? nawet widz nie spodziewa, a z kolei jak panuje to jest hmmm... posiada wiedz? curta connorsa, genialnego naukowca?...

Oczywi?cie nie zrozum mnie ?le, nikogo nie chce obrazi? ;)

PS: nolan jest szanowany bo... bo mia? swoje 5 minut i je wykorzysta?, mo?e tak dajmy szanse webb'owi.
Call mi geek.

(A)nonim

CytatNolan to znany i szanowany reżyser, a Webb? Raptem jeden średni jak dla mnie film.
A "500 dni miłości" nie jest średnim filmem, tylko świetnym, a Webb może mieć zupełnie inną wizję od Raimiego, bo o to mi chodziło w porównaniu Nolan-Burton, a nie o jakość reżysera i czy jest poważany.
CytatStary czepiasz się o plan lizarda, to tak jakbyś się czepiał komiksu, no taki ma plan,jaki miał joker plan? no tak szczerze z tdk, udowodniłby że każdy jest zły i co dalej? zostanie królem i co? O_o
No i nic. Filmu nie zrozumiałeś? Jokera nie obchodziło co będzie później, a jego plan był eksperymentem społecznym, pokazującym zło i słabość natury ludzkiej, zamiana wszystkich ludzi w jaszczury to głupawe, niczemu nie służące SF.
Cytatchodzi o to dlaczego lizard to dobry przeciwnik, bo gdy nad sobą nie panuje to zrobi coś co się nawet widz nie spodziewa
Straci ogon?
Cytatposiada wiedzę curta connorsa, genialnego naukowca?...
I pokonuje ludzi arcytrudnymi zadaniami z matematyki.
Równie dobrze Spider-Man mógłby walczyć z Hulkiem.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Stary, naciągasz jak cholera aby mieć rację, bo nie wierzę że tak szanowany user, o kimś kto może wykorzystać swój geniusz do zniszczenia rodzaju ludzkiego mówi: I pokonuje ludzi arcytrudnymi zadaniami z matematyki.

Nie, nie straci ogona, z resztą, nie będę ci tego wykładał czarno na białym.

Test czy ludzie są źli też jest w pewnym sensie głupawy, czy zmiana ludzi w jaszczury jest głupawa, dla np petera parkera/spider-mana, tak, a dlaczego? bo lizard to także świrus, z tego co wiem świry robią bezsensowne rzeczy takie jak opowiadanie tego kto komu zrobił bliznę na twarzy.
Call mi geek.

(A)nonim

CytatTest czy ludzie są źli też jest w pewnym sensie głupawy
Co jest głupawego w sianiu paniki? W daniu zadania "wysadzę jakiś szpital" jeżeli nie zabijecie tego człowieka? I nie chodzi o sam plan tylko co z tego wynika, w TDK poruszono całkiem ciekawy temat, jak ludzi zachowują się w skrajnych sytuacjach, Joker próbował zniszczyć ludzi moralnie, pokazać głupotę systemu, Lizard chce tylko zamienić ich w zwierzątka, to plan na poziomie jednego odcinka B&tB, gdzie Grodd chciał zamienić ludzi w małpy. Zupełnie nieciekawy pomysł.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Akurat nie mieszał bym tu różnych części fabuły, bo i batman ma mroczne historie, także spider-man ma takie. Akurat w tym filmie jest taki wykorzystywany pomysł, bo twórcy nie siłują się aby niby urealnić postać, jak w przypadku batmana. Jeśli były green goblin w filmie to moglibyśmy równie mroczny i ciekawy plan zobaczyć co w wykonaniu jokera. Gdybyśmy dali killer crocka albo poison ivy to co? ivy chce... O_o
Call mi geek.

(A)nonim

CytatAkurat nie mieszał bym tu różnych części fabuły, bo i batman ma mroczne historie, także spider-man ma takie.
Batman zazwyczaj ma mroczne historie. ;)
CytatAkurat w tym filmie jest taki wykorzystywany pomysł
Na razie nie wiadomo jaki jest pomysł.
CytatGdybyśmy dali killer crocka albo poison ivy to co? ivy chce...
No i takie postaci najlepiej nadają się na wrogów pobocznych w filmie. Świetnie za to sprawdziliby się w serialu, co zresztą widać na przykładzie animacji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Pierdzielicie Panowie. Nie oszukujmy się - nowy Spider nie będzie na poziomie TDK, może jedynie niewinnie spojrzeć spod jego nogi. W przeciwieństwie do TDK ten film będzie robiony dla mas, to już można wyczuć - vide tandetne 3D, które przynajmniej nie znajdzie się w nowym Batmanie. Po drugie cały pomysł z rebootem zaakceptuję dopiero wtedy gdy wyjdę z kina i dostanę prawdziwego Pająka z komiksów, którego nie było u Raimiego. Nie chcę już emo-petera i dupowatego Spideya. Pete ma być nastolatkiem, który naprawdę ma mętlik w głowie i szuka różnych rozwiązań na pogodzenie się ze swoim losem, a sam Spider-man ma być z (w końcu!) z poczuciem humoru. Ale wątpię żebym to dostał.

EricDraven

1. TDK miał wg ciebie wysoki poziom? tylko historia fajna i... tyle, bo reszta ma masę błędów, więc nie mów że nie ten poziom, bo x-men 2 to świetna adaptacja ale inny styl, klimat inne realia.
2. Tandetne 3d... czasem jak jest się niedoinformowanym to strasznego idiotę można z siebie zrobić...  ja też uważam że 3d jest zbędne, ale film jest kręcony od początku do końca kamerami 3d, kostium był specjalnie przygotowany pod 3d, do tego ostatnio ktoś z produkcji powiedział że użyją pionierskiego 3d, czegoś czego nie było, bo i film ma być dopięty na ostatni guzik.
3. Ja akceptuję ten pomysł już teraz, bo nie chciałbym oglądać 4 części po tym, co widziałem w trójce.
Call mi geek.

(A)nonim

CytatPierdzielicie Panowie.
Ty wcale nie pierdzielisz. ;)
CytatNie oszukujmy się - nowy Spider nie będzie na poziomie TDK, może jedynie niewinnie spojrzeć spod jego nogi.
Widzisz przyszłość? Znasz też numery przyszłego losowania lotto?
CytatW przeciwieństwie do TDK ten film będzie robiony dla mas
Wszystkie filmy o Batmanie były robione dla mas, to nie kino artystyczne.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Altair

Nie pierdzielę, bo wiem jak będzie :P
TDK ma zajebiście wysoki poziom, bo ma AŻ dobrą historię. Zresztą to ma swoje odzwierciedlenie w oskarach.
Eric, powiem tak... Czasem wiedząc więcej możesz zrobić z siebie większego idiotę niż jesteś naprawdę. ;)

Anonim, dyktuję:
7, 15, 24, 32, 37, 41
;)