Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Najświeższe informacje o "The Dark Knight Rises" (Spoilery)

Zaczęty przez Juby, 05 Październik 2008, 09:14:41

Funky

W najnowszym newsie z Oldmanem jest taki ciekawy fragmencik;

''Oldman, nie zdradzaj?c szczegó?ów, doda? równie?, ?e Nolan w nowym filmie w pewnym sensie powróci do "Batman Begins" i do tego jak Bruce Wayne odkrywa i poznaje samego siebie.''

To ?wietna wiadomo?? poniewa? ''Begins'' zrobi?o na mnie minimalnie lepsze wra?enie ni? ''Mroczny''. No i oby Oldman mia? racj? z tym ?e historia do tego filmu b?dzie ?wietna.

Altair

Powrót do Beginsa? Oby tylko znowu nie przynudzało momentami ;)
Co do Batwinga... Wydaje mi się, że Batman zbyt dużo porusza się po Gotham, a latający w tę i we w tę super samolot nietoperza (który de facto rzucałby się w oczy, a przecież Bruce jest ścigany) u Nolana nie przejdzie.

Q

Ostatnio Oldman udziela sporo wywiadów tak wi?c mamy i kolejny - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1299683890&archive=&start_from=&ucat=12&

Ciekawe czy mówi?c o z?oczy?cy Oldman mia? na my?li Bane'a, który zosta? ju? oficjalnie og?oszony, czy te? wie o kim? innym, kto nie zosta? jeszcze potwierdzony.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

EricDraven

No i gdyby dali jeszcze jedn? posta?, to oprócz silnego bane'a, da?bym jeszcze jakiego? typowego ?wira: riddler?   do tego chcia?bym znowu w?tek scarecrow'a, kurde ma?? o tym aby np by?a scena jak batman w batmobilu ?ciga uciekaj?cego noc? w jakim? mrocznym lesie scarecrow'a na koniu, by?by klimacik. No i by?oby te? nie kiepsko gdyby wykorzystali posta? zsasza jako równie? w pewnym sensie wróg a nie jako smaczek dla fanów jak w bb.
Call mi geek.

LelekPL

Bane w prawdzie nie jest "way back from the old comics" i ju? zosta? dawno potwierdzony, ale nie wiadomo jak dobrze Oldman ?ledzi newsy o TDKR i jak dobrze zna si? na historii nietoperza w komiksach. Wed?ug mnie co? mu si? pomiesza?o i chodzi mu o Bane'a.

RafBat

 Pewnie masz racj? AJ (Oldman pewnie uzna? Bane'a za "starego przeciwnika" Gacka). W?tpi? ?eby Nolan wyci?ga? z lochów archiwów jakiego? villainsa z naprawd? starych czasów... zreszt?, nie za du?o ju? jest tych postaci w jednym filmie? Jak dla mnie, wystarczy.

Leon Kennedy

Cytatzresztą, nie za dużo już jest tych postaci w jednym filmie?

Potwierdzonych nie ;)

EricDraven

Ktoś mi dzisiaj podsunął myśl na temat kogo mógłby zagrać lewitt, oraz to że nie warto się sugerować tym że nolan mówi że danej postaci nie będzie, bo tak mówił o catwoman, a bane z jego gadek i toku myślenia wydawał się postacią której nolan nie wykorzysta. Skoro ma być podobno liga cieni. Skoro nie wiem jak jest, ale warner bros nie zostawi batmana od tak bo jednak przynosi zyski to może... może z ligi cieni wyjawi się iny młody wojownik, nie okrzesany wojownik, imieniem.. dick... którego w lidze zwą robin... a zagra go lewitt.... wiem zaraz mnie zjedziecie...
Call mi geek.

LelekPL

Nolan nigdy nie mówił, że Catwoman nie będzie. Jeśli tak to to przespałem i proszę o dowód.
Co do Dicka to oby nie, choć Robina Nolan też do końca nigdy nie skreślił. Poza tym nie wiadomo czy Levitt w ogóle w tym filmie zagra, szczerze mówiąc to wątpię, skoro przez tyle czasu jeszcze nie podpisał kontraktu.

Leon Kennedy

Właśnie więc gdybanie w tym temacie o tym co może być jest bezpodstawne, bo temat brzmi...

EricDraven

Tak apropo to "gordon" mówił o starym przeciwniku może jednak riddler.
Call mi geek.

Altair

Oldman i Caine już wielokrotnie mówili różne rzeczy tylko po to żeby zrobić trochę szumu wokół siebie.

kelen

Oldman kiedyś stwierdził, że "mamy jeszcze Riddlera". Albo to powiedział właśnie do podkręcenia szumu, albo to były jego podejrzenia albo uwierzył w plotki fanów :)

Hydro

http://www.filmweb.pl/news/Juno+Temple+w+obsadzie+trzeciego+%22Batmana%22-71569

Do obsady do??cza coraz wi?cej pa?.

Cytuj?c stopklatk?: 'Temple zagra? ma rol? drugoplanow?, dziewczyny pracuj?cej na ulicach Gotham. ' Jak rozumiem, chodzi o prostytutk?, wi?c JE?LI chc? zrobi? origin Seliny taki jak w Year One, ta mog?a by zagra?... Holly?
It's a funny world we live in.

Q

W oryginale rola Temple opisana jest jako "street-smart Gotham girl", czyli raczej o sprytną dziewczynę, która żyjąc na ulicy lub w niebezpiecznych rejonach miasta, nauczyła się jak przetrwać w takich warunkach.

Z innych informacji - już praktycznie pewny jest udział w filmie Josepha Gordona-Levitta, chociaż cały czas nie wiadomo kogo miałby zagrać - http://www.batcave.stopklatka.pl/index.php?subaction=showcomments&id=1300497813&archive=&start_from=&ucat=12&;
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)