Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

LelekPL

Widzę, że znowu zaczyna się gadka "nikt nie pobije" tego czy tamtego. No, ale cóż, ludzie albo nigdy się nie uczą, albo mają krótszą pamięć niż przewiduje konstytucja. Według mnie Jack Nicholson był mimo wszystko bardziej wyrazisty w swojej roli Jokera, a niżeli Michelle w roli Catwoman, jednak i on był do zastąpienia. Dajcie jej szanse, a potem będziecie marudzić, albo się zachwycać.
Druga sprawa, to nikt nigdzie nie mówił, że Bane będzie jakkolwiek podrasowany komputerowo, więc zanim coś się przyjmuje jako fakt to radziłbym sprawdzanie tych wiadomości. Podobnie sprawy mają się z obecnością Tali, nikt jeszcze tej postaci nie potwierdził.

Vaherem

Wrzuć na luz :) Gdybym był jakimś ultra fanboyem Michelle, to nie napisałbym "chyba nikt jej nie pobije", co znaczy, że dopuszczam taką możliwość i nawet bardzo bym się z niej cieszył. Co do podpakowanego Bane - były takie teorie tutaj na forum, dlatego je przywołałem, żeby pośmiać się z "Kondor Girl" :) W ogóle na moje wpisy trzeba patrzeć z pewnym przymrużeniem oka.

Co do Thali - od kiedy tylko pojawiły się informacje o zaangażowaniu Marion (choć nie jestem pewien, czy to też już zostało oficjalnie potwierdzone) to wszyscy obstawiają Thalie. Chyba, że Nolan da nam powracającą zza grobu Reachel... :P

Prawdę mówiąc, martwię się ile czasu na ekranie będzie miała Kotka, bo Marion może go trochę ukraść.

(A)nonim

Ale jeszcze nie jest powiedziane że Marion na pewno gra w filmie, a tym bardziej kogo. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Panikuje na zapas, już tak mam :P

Q

Tak jeszcze w temacie Hathaway i Oscarów - już do samego prowadzenie gali Anne musiała ostro trenować - http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=74457
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

RafBat

 Ło pieronie, ten filmik jest zarąbisty. Przyłączam się do tej opinii, że to był dobry pomysł-dać na prowadzących gale aktorów z młodego pokolenia, a nie jakichś ramoli. ;)

LelekPL

Ale zawsze dobrze jest mieć sprawnego komika. To co w tym roku robił Ricky Gervais na Globach było świetne, a jest pełno takich znakomitych komików. Choć na Oscarach nie ma już chyba takiej wolności prowadzący bo np. Chris Rock był strasznie słaby pare lat temu w porównaniu do tego co na początku wieku wyprawiał na galach MTV.

Picard

Cytat: Vaherem w 20 Luty  2011, 16:07:49
Wrzuć na luz :) Gdybym był jakimś ultra fanboyem Michelle, to nie napisałbym "chyba nikt jej nie pobije", co znaczy, że dopuszczam taką możliwość i nawet bardzo bym się z niej cieszył. Co do podpakowanego Bane - były takie teorie tutaj na forum, dlatego je przywołałem, żeby pośmiać się z "Kondor Girl" :) W ogóle na moje wpisy trzeba patrzeć z pewnym przymrużeniem oka.
Co do Thali - od kiedy tylko pojawiły się informacje o zaangażowaniu Marion (choć nie jestem pewien, czy to też już zostało oficjalnie potwierdzone) to wszyscy obstawiają Thalie. Chyba, że Nolan da nam powracającą zza grobu Reachel... :P
Prawdę mówiąc, martwię się ile czasu na ekranie będzie miała Kotka, bo Marion może go trochę ukraść.

A przepraszam, skąd wiecie, że w filmie pojawi się Talia? A co do Catwoman powiem już tylko tyle, zgadzam się z tą opinią - Selina Kyle was not crazy: :) 
http://www.youtube.com/watch?v=--t8dP2pDVI
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Leon Kennedy

CytatA przepraszam, skąd wiecie, że w filmie pojawi się Talia?

Swobodne przypuszczenia ;)

Picard

Świeżo po obejrzeniu Oscarów... no, co raz mnie podoba mi się ta aktorka: strasznie sili się na to by być sympatyczną i urokliwą - to typ idealny do komedyjek romantycznych, ale na Catwoman mi nie pasuje. Z drugiej strony, to aktorka i gra tylko to co każą jej grać, więc może zwyczajnie nie dostała jeszcze roli, w której mogła by robić coś innego niż szczerzyć się do kamery? ;) Dam jej szanse, chodź pełen jestem obaw.  ???
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Vaherem


isild87

Witam kolegow :)
No wiec tez luknelam sobie na krotko najnowsze zdjecia panny Hathaway z gali Oscarow i tylko jedno pytanie (retoryczne) cisnie mi sie na mysl:

Nolan,czym ty sie kierujesz, wybierajac aktorki w Batmanie??
I zgadzam sie tu z kolega - taka Mila Kunis dobrze by sie prezentowala,albo moja wczesniejsza faworytka - Charlotte Riley (szkoda ze jej nie wybrano)

A tak swoja droga pamietam te spekulacja podczas krecenia The Dark Knight - Mowiono wtedy o obsadzeniu Emily Blunt lub Rachel McAdams (swietne aktorki i do tego niebrzydkie) ale jak wiadomo zdecydowano sie na Maggie,co raczej nie bylo najlepszym wyborem bo w filmie wygladala akurat starzej od Bruce'a i Harveya  :P

(A)nonim

CytatA mi coraz bardziej kojarzy się z Seliną Kyle z Long Halloween. Poszukałem paru zdjęć, sami zobaczcie:
Noo, obie są kobietami i mają ciemne włosy. :D
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Vaherem

Nie, znaczy to też, ale bardziej chodziło mi o układ oczu i uśmiech, ale być może tylko ja to widzę/chcę widzieć.

RafBat

 Hmm... to nie najlepiej świadczy o urodzie aktorki, gdy na jednym zdjęciu wygląda bardzo ...eee, ładnie? A na drugim zaś, niezbyt specjalnie (trochę jak jakaś strzyga...), a właśnie tak odbieram Anne Hathaway-raz broniłbym jej buźki do upadłego, innym razem od razu wywiesiłbym białą flagę...