Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Titans

Zaczęty przez Doctus, 29 Czerwiec 2015, 17:01:20

Miss_Quinn

Przyjemny serial, który mogę każdemu polecić kto szuka czegoś lekkiego go oglądania. Jak na razie na żadnym sezonie się nie zawiodłam, bo żaden nie był słaby( nie wiem jak najnowszy, bo jeszcze nie widziałam 4 sezonu). Jak dla mnie 7/10, wśród seriali które zawsze polecam do oglądania :)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Najnowszy zaliczę dopiero jak zostanie wrzucony na Netflix. Całość jest po prostu nierówna, ale zdecydowanie warto sprawdzić. Stroje mają bardzo przyjemne, aktorsko też jest nieźle.

Wayne

Ktoś ogląda finałowy sezon? Odpadłem po 1 odcinku obecnej serii, bo zabolało mnie jak potraktowano pewną ważną dla mitologii DC postać. A może brak Gotham i Batmana mnie zniechęcił... Charyzma Iaina Glena jako Bruce'a Wayne'a mocno mnie trzymała przy serialu, a akcja dziejąca się w Metropolis bez Supermana, którego nie ma z powodu braku licencji a nie wyboru scenarzystów... Nie zachęca to wszystko. Ten horrorowy vibe z pierwszego odcinka też do mnie nie trafił.

Miss_Quinn

Ja czekam kiedy całość będzie wrzucona na netflixa( więc jeszcze trochę poczekam sobie)
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Wayne

A trzeci sezon w Gotham był już na Netflix?

Miss_Quinn

Był on wrzucony jakoś w niewielkim odstępie od ostatniego odcinka z tego co pamiętam.
"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

#51
Jak wcześniej pisałem czekam na Netflixa. Wrzucą to polecę z ostatnim sezonem. Brak Gotham czy Bruce'a nie jest jakimś dużym problemem dla mnie.

Cytata akcja dziejąca się w Metropolis bez Supermana, którego nie ma z powodu braku licencji a nie wyboru scenarzystów...

Niestety. Biorą postać Connera dla którego Es jest bardzo ważną postacią, a Esa nie mogą wykorzystać. To jak seriale około Batmanowe jeszcze do tego dziejące się w Gotham bez Batmana.

CytatTen horrorowy vibe z pierwszego odcinka też do mnie nie trafił.

A to dla mnie ☺️

Miss_Quinn

Po długim czekaniu aż cały 4 finałowy sezon będzie wrzucony na netflixa, mogę z czystym sumieniem napisać jakie mam odczucia.
Całość mogę skomentować tylko jednym " Ostatnia Misja Titans).
Pierwszy odcinek zaczyna się tym, jak ekipa superbohaterów po drodze postanowiła zrobić mały postój w Metropolis. Który jednak z małego postoju stał się większym. Tyle mogę napisać nie zdradzając i nie psując komuś zabawy.
Jak oceniam całość?
Całkiem dobrze mi się oglądało, nie oceniałabym że był to słaby sezon bo wszystkie wątki fajnie były pozamykane. Co nie odczułam jak przypadku Legends Of Tomorrow, że mogliby jeszcze nakręcić nowy sezon.
Plusy:
Kogoś może to mocno zdziwić, ale ucieszyłam się że nie było Supermana
Spoiler
Pojawia się tylko jako cameo w ostatnim odcinku. Żeby nie psuć nikomu zabawy, nie podam gdzie dokładnie.
[Zamknij]
Podsumowanie całości, cieszę się że finał nie zostawił po sobie wątków które można było kontynuować( co mnie lekko wkurza, jak jakiś wątek był prowadzony lub się zaczynał i nagle serial zostaje anulowany)
Odcinek 7
Spoiler
Ten odcinek najbardziej lubię za to, że w pewnej scenie pojawiają się cameo z różnych ziem. Między innymi można usłyszeć głos Kaley Cuoco. I to mogę zdradzić, resztę nie ujawnię kto się pojawił żeby nie psuć komuś zabawy.
[Zamknij]
Minusy:
Tempo, które było powolne jak dla mnie. Przez to, ciężko mi się oglądało niektóre odcinki
Przeciwnik, który był dla mnie niejaki.
Czy polecam komuś oglądanie tego sezonu?
Jeśli ktoś oglądał pozostałe sezony, a lubi jednak dokańczać to co zaczął oglądać to mogę polecić. Ale nie nastawiałabym się na coś wybitnego.

"Tak to jest, kiedy do czegoś dążysz.Łatwo stracić szerszą perspektywę'

Leon Kennedy

Skończyłem i jak początek był spoko, tak czym dalej tym nudniej... Kilka odcinków można oczywiście wyróżnić jak ten z Garem w czerwieni i z
Spoiler
Doom Patrol
[Zamknij]
!!! czy ostatni epizod, ale ogólnie mocno smętne im to wyszło. Mała ilość akcji, Dick zdecydowaną większość bez stroju, główny zły taki nijaki... Chyba dobrze, że to już koniec.