Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Wasze bat-kolekcje

Zaczęty przez MR.JACK, 23 Sierpień 2009, 20:58:30

Rado

Heh, właśnie kończę czytać ten tom Dark Knight Detective. Zazdroszczę As the Crow Flies - musiało niemało kosztować.

OokamiG

Cytat: Juby w 15 Czerwiec  2023, 22:30:47Nice. Nie wiedziałem, że już wyszedł 7 tom The Dark Knight Detective. Masz całość?
Tak, ale siódemki jeszcze nie czytałem.
Cytat: Rado w 16 Czerwiec  2023, 08:49:13Heh, właśnie kończę czytać ten tom Dark Knight Detective. Zazdroszczę As the Crow Flies - musiało niemało kosztować.
Jakieś 130 zł z wysyłką.

Crowridd

Cytat: OokamiG w 15 Czerwiec  2023, 19:04:23Parę nowych rzeczy doszło plus rysunek od Seana Philipsa

Pozazdrościć rysunku.

Okładka do #1066 bardzo spoko. Czytasz ten run od początku, czy tylko zeszyty z kozackimi okładkami?

Też się pochwalę zakupami z ostatniego półrocza.




OokamiG

Byłem w Midtown Comics w Nowym Jorku i można powiedzieć, że to taka pamiątka, a run będę zbierał po polsku, tak jak wszystkie współczesne runy.

Rado

Cytat: OokamiG w 16 Czerwiec  2023, 10:40:32Tak, ale siódemki jeszcze nie czytałem. Jakieś 130 zł z wysyłką.

Tylko? To nieźle, też bym brał od razu.

OokamiG

No jak byłem w USA to taka okazja się nadarzyła. Ceny dla Polski i dla  USA na Amazonie to Ziemia i Kosmos, jeśli chodzi o ilość ofert jak i cenę wysyłki. Na As the Crow Flies było co najmniej kilkanaście egzemplarzy w cenach już od 30 dolarów. Jakbym kupował będąc w Polsce, to mógłbym wydać nawet 400 zł ze wszystkim. Jest różnica.

LelekPL

Ja kupiłem na promce dwupłytowe wydanie The Batman na blu-ray. Głównie dla lektora bo dubbingu nie da się słuchać, ale pewnie też znajdę czas, żeby zobaczyć dodatki.

Rado

Cytat: OokamiG w 16 Czerwiec  2023, 20:31:52No jak byłem w USA to taka okazja się nadarzyła. Ceny dla Polski i dla  USA na Amazonie to Ziemia i Kosmos, jeśli chodzi o ilość ofert jak i cenę wysyłki. Na As the Crow Flies było co najmniej kilkanaście egzemplarzy w cenach już od 30 dolarów. Jakbym kupował będąc w Polsce, to mógłbym wydać nawet 400 zł ze wszystkim. Jest różnica.

Będziesz następnym razem, to weź mi też. Oddam za fatygę.

OokamiG


Logan

Ja zakupiłem As the Crow Flies w pakiecie z Fortunate Son i starym wydaniem Contagion (chetnie niedrogo sprzedam) poprzez licytacje na Ebay. Z przesyłką z GB dałem 253 zł. Da sie wyhaczyć okazje na internecie tylko trzeba dużo i w miarę możliwości często szperać. No i decydować się szybko. Red Robin The Grail dałem 80 zł, Batman Four of a kind 80 zł, Batman Confidential The Cat and the Bat 90 zl, Batman Second Chances 190 zł. Wszystkie te rzeczy chodza za ok 200/250 zl, second chances to juz w ogole paranoja bo ok 500/600zl.

Juby

Dawaj fotki, bo na poprzednich prawie nic nie było widać ;)

Ja już zamówiłem Epidemię.

Crowridd

#1421
W końcu mogę zacząć porównywać run Snyder vs King


Leon Kennedy

Świetne czytadło  ;)

Crowridd

Wszędzie to słyszę :) Odkopuję się z kilku zaplanowanych wcześniej na czytanie Batmanów i wezmę się za te pozycje niedługo.

Powiadomienia na Allegro dobrze zadziałały i pojawiła się w końcu oferta, dzięki której za każdy z nich zapłaciłem mniejszą cenę niż ta, która jest na okładce. Tom 2 chodzi teraz za strasznie duże pieniądze - dlatego wolałem poczekać na okazję.

Juby

#1424
Za tomy 2-3 zapłaciłeś poniżej ceny okładkowej? No to gratulacje, bo od lat o to niełatwo.