Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Returns

Zaczęty przez Manigoldo, 15 Kwiecień 2011, 02:58:00

Rado

Skoro Conroya nie b?dzie to i Hamilla pewnie te?. Szkoda, bo jaki? czas temu, na jakim? konwencie Conroy sam jeszcze nie wiedzia? czy we?mie udzia? w tej produkcji, co dawa?o nadziej? ?e mo?e jednak go us?yszymy. No trudno, Conroya nic nie przebije, ale wybór Petera Wellera jest imo ca?kiem niez?y. Weller ma potencja? do zagrania zarówno dobrego Bruce'a Wayne'a jak i dobrego Batmana. Fajnie b?dzie te? us?ysze? Ariel z "Modern Family". David Selby b?dzie pewnie gra? Gordona, jesli tak, to z kluczowych postaci zostaje nam do obsadzenia jeszcze Joker, no i Superman.

franek

Peter Weller? Czy to nie RoboCop?


Show Must Go On!!!

Adriann


franek

To mi podpowiada że Weller godnie zastąpi Conroya, i nie będzie nam tak dokuczał jego brak.


Show Must Go On!!!

Rado

Ze strony głównej zniknął sneak peek, tutaj macie jakby co linka http://www.youtube.com/watch?v=DBljlaB9VkM&feature=youtu.be

Dostajemy próbkę głosu Wellera w akcji. Ja, póki co, jestem zadowolony.

kelen

Przedwczoraj w ko?cu przeczyta?em "Powrót Mrocznego Rycerza" (nie chcia?em sobie psu? lektury skanami albo z?? wersj? polsk?). Przed chwil? z kolei obejrza?em drugi raz sneak peak do animacji. Strasznie nie mog? si? jej doczeka?. Mam nadziej?, ?e muzyka ze sneak peaka by?a fragmentem z score'u tej animacji, bo nadawa?a si? idealnie.

kelen

Po obejrzeniu trailera trochę żałuje, że muzyka nie przypominała tej z sneek peaku, ale wczoraj uspokoił mnie tweet od kompozytora filmu:

CytatMusic in TDKR trailer is NOT from my score. expect something more 1986- In a Carpenter-Moroder-Tangerine Dream-Vangelis kinda way.

Adriann

Trailer bardzo dobry,emocjonujący..pierwsza część będzie opowiadać o których wydarzeniach? Bo komiks też jest podzielony w ten sposób?

kelen

Komiks składa się z 4 rozdziałów, Part 1 to adaptacja dwóch pierwszych, Part 2 to dwa następne.

Adriann

#69
Czyli czego możemy oczekiwać  w parcie pierwszym..mutantów i..?

kelen


Rarian

Jaram się :D! Wolałbym co prawda Zabójczy Żart z Conroyem i Hammilem, ale Powrót też może być. Skoro nie Hammil to może DiMaggio? W Under the Red Hood był znakomity. Anyway; w pierwszej części i tak nie będzie chyba głosu Jokera (tylko powrót diabolicznego uśmiechu), więc wszystko jedno. Świetny trailer, czekam!

BlackBat

Trailer jest mega, musz? kupi? komiks zanim si? zabior? za film! Jako fanka DCAM ju? nie mog? si? doczeka?, wygl?da niesamowicie! Peter Weller daje rad?, pasuje do starszego Bruce'a :) Rany, no umr? jak nie zobacz?! :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Johnny Napalm

Cytat

Czyli czego możemy oczekiwać  w pracie pierwszym..mutantów i..?


Kurcze, już teraz jest czadowo, strach pomyśleć co będzie jak pojawi się Super na horyzoncie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

No i poznaliśmy aktorów podkładających głos pod Jokera i Supermana. Michael Emerson jako Joker jest, moim zdaniem, interesującym wyborem. Świetnie się spisywał jako Ben w "Lost", był jednym z wyróżniających się postaci. Trudno na sto procent powiedzieć, po jednej roli, że udźwignie Jokera, ale myślę że będzie dobrze. Nie mogę się doczekać, kiedy go usłyszę w pełni.

Mark Valley jest mi całkiem nieznany. Wg Filmwebu, jego kariera dubbingowa to zaledwie jeden film. Sam nie wiem, ale pewnie Andrea Romano wie co robi. Jak zwykle.