Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Komentarze: Sondy typu vs na BatCave

Zaczęty przez Leon Kennedy, 25 Styczeń 2010, 16:42:08

Johnny Napalm

Kurcze, a? sam si? sobie dziwi?, ale g?os odda?em na krótkie uszy. Mo?e dlatego, ?e ostatnio ogl?da?em sporo wspomnianego Kelley Jones'a i si? zniesmaczy?em tymi uszyskami. Batman w krótkich uszach z kolei dobrze si? prezentuje w stylu Jima Lee.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Oddałem głos na "Batmana III" Tima Burtona, mimo że trochę wyrosłem z Burtona (chociaż "Batmana" dalej bardzo lubię ;) ) to z chęcią zobaczyłbym Riddlera w wykonaniu Robina Williamsa. Szkoda że nic z tego nie wyszło, ale mozna "podziękować" Warnerowi i ich apetytowi na $ :(

Leon Kennedy

Batman vs Superman to film na który ciągle gorąco liczę i mój głos musiał na tą produkcję powędrować.

Rado

Ja zag?osowa?em na Batmana: Year One wg D. Aronofsky'ego i F. Millera. Bardzo by mnie interesowa?o, co by wysz?o ze wspó?pracy tych dwóch panów. Batman vs Superman te? móg?by by? dobry, podobnie Batman:Dark Knight Returns oraz Batman The Frightening. W ogóle nie interesuje mnie Batman Beyond: The Catwoman Movie. Na Justice League Mortal nie g?osowa?em. Biali Marsjanie, OMACs i jeszcze to "Brother Eye" Batmana. Za du?o by tego by?o.

Jakby co, to tu mo?na sobie przypomnie?, o czym mia?y by? filmy umieszczone w sondzie. http://www.batcave.com.pl/filmy/zawieszone/

Deuce

Zagłosowałem na Batman III Tima Burtona. Do dziś jego filmy, dotyczące Batmana, są najlepsze, więc jeszcze jeden z serii z chęcią bym zobaczył.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

Juby

A ja zag?osowa?em na Batman Triumphant. Nie wiem, czy Burton nie poszed?by jeszcze dalej w swoim trzecim Batmanie z olewaniem Mrocznego Rycerza i skupianiu si? na nowych przeciwnikach i nie chcia?bym tego zobaczy?. Cieszy mnie to jak potoczy?y si? losy Gacka na srebrnym ekranie, bo dzi?ki filmom Schumachera nadesz?a era Nolana. Jednak Scarecrove w roli Nicholasa Cage'a i trzeci Batman Schumachera bardzo mnie interesuje. Ciekawe, czy gdyby re?yser zgodzi? si? zrobi? pi?ty film, to po krytyce B&R troch? spowa?nia?by w BT.

Adolf

Widać, że tą sondę układał Kelen. Głos na Justice League Mortal. Jedyna okazja na film o lidze była. Teraz poczekamy ze 20 lat na następną.

kelen

Wbrew pozorom, to nie był mój pomysł :)

Leon Kennedy

CytatCiekawe, czy gdyby reżyser zgodził się zrobić piąty film, to po krytyce B&R trochę spoważniałby w BT.

Po chłodnym przyjęciu BiR chciał nakręcić coś poważniejszego, mrocznego, ale jak wiemy Gacek poszedł w odstawkę.

Johnny Napalm

On i mroczny film...
Nawet Upadek czy Telefon -jego chyba naj- nie były przesadnie poważne, mroczne, dla bardziej dorosłego, czy jak to zwał.
Mroczny Batman Schumachera byłby może tylko trochę bardziej zabawny. Bo nie ma to jak poważny kabaret.

Mój głos poszedł na Batmana numero 3 Burtona. Gość robił filmy o Batmanie bez niepotrzebnej spinki i nadęcia, co mi odpowiada.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Mimo, i? czyta?em scenariusz i do?? powiedzie? nie by? on najlepszy to ja zag?osowa?em na Batman vs Superman. By?oby to co? nowego i co? co na prawd? chcia?bym zobaczy?. Przy cz??ciach trzecich ja ju? zazwyczaj odpadam, tak?e zarówno Burtonowe, jak i Schumacherowe wizje dalej mnie nie interesuj? (cho? BvS to ewidentnie te? kontynuacja Batmana Burtona i Supermana Donnera, ale przy odrobinie przeróbki mo?e si? wpisa? w cokolwiek innego), a wszystkie Year One'y bed? i tak zbyt podobne do Batman Begins, który niezwykle mocno czerpa? z tego komiksu. Batman Beyond nigdy mnie nie interesowa?, Terry jest po prostu zbyt mia?k? postaci? na nast?pc?, natomiast Justice League na pewno nie chcia?bym takiego jaki by? proponowany. Je?li ju? to wol?, aby DC powoli zbudowa?o swoj? grup? w oddzielnych filmach tak jak Marvel.
The Dark Knight Returns jest natomiast zbyt trudny do zekranizowania wed?ug mnie. Nie obroni?by si? na ekranie.

franek

Ja dałem na Batka III od Burtona. Dla mnie ideał filmu o Batmanie to wersja Burtona i zawsze tak będzie.


Show Must Go On!!!

Funky

A wiadomo jaki miał być trzeci film Burtona? Miał kontynuować groteskę "Batman Returns" (a więc mało Batmana i jakiś dziwny pokręcony Riddler?) Bo jeśli wszystko miało zostać tak jak w poprzednim filmie to chyba ludzie zaczeliby wymiotować na sali kinowej z powodu takiej baśni dla dużych dzieci. Oczywiście to i tak mimo wszystko byłoby lepsze niż filmy Schumachera.

Hydro

CytatMimo, iż czytałem scenariusz
O który film Ci chodzi?

A jeśli już o scenariuszach mowa, to kiedyś poczytałem scenariusz do Batman vs Superman, i myślę że byłoby z tego dobre kino. Mimo to oddałem głos na Batmana III. Dwa pierwsze filmy są rewelacyjne, więc szkoda ze nie dostaliśmy Trylogii Burtona.
It's a funny world we live in.

LelekPL

#404
Przeczytałem scenariusz Batman vs Superman oczywiście. Nie jest to przecież nic nowego, script jest w sieci od wielu lat. Bardzo przeciętna i naciągana historia, ale zawsze coś nowego, więc w przeciwieństwie do Burtona III ma to jakiś potencjał.

EDIT: nie żebym uważał Batmany Burtona za złe, bo zrobił dwa i to całkiem dobre, ale te dwa już mi wystarczyły. Tym bardziej, że nie było w nich przewijającej się historii i bardziej przypominały niepowiązane odcinki w których mamy po prostu kolejnego wroga.