Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

Z Top 5 jest en problem, że nie wiele osób w gruncie rzeczy głosuje - dlatego pod względem ilości głosów byłyby tylko praktycznie ciągle te same tytuły, które wszyscy bardzo dobrze znają, a w ramach pierwotnego założenia opcja ta miała służyć ocenie aktualnych wydań.

W rubryce już wkrótce zamieszczane są pozycje przy których znana jest konkretna data - dlatego zabrakło ostatnich komiksów, ale wcześniejsze były w niej uwzględniane.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Anonimowy Grzybiarz

Przed wejściem na forum sprawdzam jedynie niusy, rzucam okiem na kalendarium i czasem patrzę, co nowego się pojawiło w kategorii "update". Top5 jak dla mnie zbędne. Fajna jest ta ramka, gdzie pojawiały się najnowsze doniesienia o Arkham Origins - może za jakiś czas znajdą się tam najnowsze niusy nt. Batman/Superman albo czegoś bardziej ekscytującego, skoro gra już się ukazała?

kelen

Na pewno nastąpi taka zmiana, wcześniej taką ramkę mieliśmy (jeśli dobrze pamiętam) w kontekście "The Dark Knight Rises".

Rado

Cytatdlatego pod względem ilości głosów byłyby tylko praktycznie ciągle te same tytuły, które wszyscy bardzo dobrze znają

No nie da się ukryć. To były tytuły znane i lubiane, którzy wszyscy siedzący w temacie znają. Jednak, od czasu do czasu, na forum pojawiają się nowe osoby z zapytaniem: "co przeczytać?" lub "jakie najlepsze są komiksy z Batmanem PL?" Dla nich ta lista byłaby przydatna.

Cytata w ramach pierwotnego założenia opcja ta miała służyć ocenie aktualnych wydań.

Z tego też nie trzeba by było rezygnować. Można zrobić dwie listy. Top 5 PL i top 5 USA.


Lokus

Takie pytanko: gdzie się wyłącza opcję otrzymywania maili z informacją o pojawieniu się odpowiedzi na mój post?

kelen

Profil -> Modyfikuj profil -> Powiadomienia

LelekPL

Chciałbym zaznaczyć,że żadne nowe newsy mi się nie wyświetlają na stronie głównej. Ostatni news to "Christian Bale udziela rad Affleckowi". Jedynie z facebooka mam dostęp do najnowszych wieści.

Q

Czy ktoś jeszcze ma tego typu problemy?

Czy ten problem dotyczy tylko jednej przeglądarki, czy kilku?

Dostęp do newsów jest jeszcze przez rssy - http://www.batcave.com.pl/feed/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Lokus

U mnie jest luzik, wszystko widać

LelekPL

teraz dopiero sprawdziłem, Internet Explorera i tam mi się wyświetlają. Spróbuję wyczyścić przeglądarkę, może pomoże...

Post Merge: 25 Listopad  2013, 12:27:45

pomogło ;)

Rado

Też miałem ten problem z newsami, tyle, że ja myślałem, że Q sobie po prostu wolne zrobił i dlatego żadne nowe wiadomości się nie pojawiają, heh. Dopiero jak podejrzanie długo nic nowego się nie wyświetlało, to zrobiłem "odśwież" i wskoczyły nowe newsy. Używam przeglądarki BlackHawk.

Johnny Napalm

Mam pytanie dotyczące Waszego konkursu ze strony głównej - czy są jakieś bardziej szczegółowe zasady/wymagania dotyczące rysunków/komiksu? Czy jest jakaś górna i dolna liczba stron takiego komiksu, lub czy trzeba przysłać konkretną liczbę ilustracji - np. nie mniejszą niż... i nie większą niż...
Format obojętny?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen



Juby

Woland, czy z okazji 25-lecia opublikujesz jakiś nowy dział do Batmana Burtona?