Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Sondowanie "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 18:52:35

02. Czy Bane powinien złamać Batmana?

TAK
20 (74.1%)
NIE
7 (25.9%)

Głosów w sumie: 27

(A)nonim

05. TAK - Dobrze jak to nie będzie maska luchadora i nie musi jej nosić zbyt często, ale ogólnie powinna być.
06. NIE - to znaczy może być, ale nie musi, jest to kompletnie niepotrzebne.
07. 2 lub 3 - a dokładniej 2 + jacyś wrogowie poboczni, tak to żaden nie dostałby wystarczającego czasu i w rezultacie nie byłoby żadnego głównego wroga.

EricDraven z tym powtarzaniem się zaczynasz trollować.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Leon Kennedy

5) Tak ch? Bane'a w masce.

6) My?l?, ?e mo?na spokojnie zrobi? to bez CGI, chod? w drobnym stanie mo?e pomóc.

7) Bane ?mia?o ud?wignie film jako jedyny g?ówny z?y.

http://browse.deviantart.com/?q=Bane%20Batman&order=9&offset=24&offset=24#/d37o0d1

CytatEricDraven z tym powtarzaniem si? zaczynasz trollowa?.

Faktycznie troch? ju? m?czy...

(A)nonim

Heh to wygląda trochę jak facet na okładce przyszłego numeru GL:
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Ja trolluje? chyba nie wiecie kto to troll, albo takiego nie spotkaliście, mnie już irytuje gdy ktoś mówi nie, nie, nie, nie da się, ....  może mały zakładzik czy będzie cgi czy nie?
Call mi geek.

Leon Kennedy

Nie wiem czemu twierdzisz, ?e wszyscy mówi?, ?e to nie, bo nierealne... Nigdy nie przeszkadza? mi Dwie - Twarze, nie narzeka?em zbytnio na niezbyt realne gad?ety ( TDK ), nie wywala?em postaci, których niby nie da si? urealni? ( Catwoman, Pingwin ) i s?dz?, ?e CGI u Bane'a nie ujmie nam na realno?ci, ale czy b?dzie w ogóle to potrzebne? Na odpowied? przyjdzie nam poczeka?, a? sam Nolan w ko?cu powie jak widzi Bane'a ;)

(A)nonim

EricDraven znamy już twoje zdanie "zobaczycie że mam rację, Nolan ma wyobraźnię, wy nie", powtarzanie go w każdym temacie, z natychmiastowym zanegowaniem argumentów drugiej strony, podchodzi pod trollowanie (chociaż nie wiem, może "spamowanie" to lepsze określenie?), bo niemożliwe jest nawiązanie normalnej dyskusji.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

EricDraven

Stary ale kpisz z mojego zdania, a sam razem z innymi powtarzasz to samo o bane'ie w kilku tematach, wi?c?... O_o
Call mi geek.

Leon Kennedy

Stary on nie kpi z twojego zdania, tylko wkurzające jest powtarzanie go w kółko w każdym temacie, a (A)nonim tego nie robi, czasem owszem każdemu może się zdarzyć coś powtórzyć, ale Tobie w ostatnim czasie nagminnie.

(A)nonim

CytatStary ale kpisz z mojego zdania
Gdzie? Tutaj?
Cytata sam razem z innymi powtarzasz to samo o bane'ie w kilku tematach
I (niepotrzebnie) powtarzam to w taki sposób "macie klapki na oczach, Nolan ma wyobra?ni?, wy nie :P"?

Za?miecamy temat Off Topem, nie wiem czy ju? Leon nie powinien obci?? nam postów.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Deuce

#39
5. Maska musi być. Bane używa maski tylko, gdy walczy. W innych sytuacjach raczej nie osłania twarzy. Taka jej rola mi pasuje. Ma tylko zasłaniać twarz, a nie musi być po to, aby Bane został nierozpoznany.
7. Liczę na jednego, głównego wroga. Główny wątek to Batman vs Bane, a reszta stanowiłaby uzupełnienie.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Cytat: Deuce w 23 Luty  2011, 16:53:34
Ma tylko zasłaniać twarz, a nie musi być po to, aby Bane został nierozpoznany.

To w takim razie po co ją w ogóle nosić? Fetysz?

5. Może ją nosić, jeśli nie będzie wyglądała tak jak do tej pory.
6. Nie, i żeby Eric Draven się nie musiał powtarzać to wytłumaczę. Nie chodzi tylko o to, że przyrost mięśni jest nierealny i nie da się tego zrobić (przy pewnych ulgach i po zmianach pewnie się da), ale jestem przeciwny użycia CGI bo nie uważam, aby graficy komputerowi osiągnęli fotorealizm w swojej pracy i to właśnie wybiło by mnie z filmu. Dodać żyły? OK, choć i tak wolałbym aby przy tym pracowali charakteryzatorzy, ale jedynie komputerowe mięśnie odpadają jak dla mnie - to nie jest sztuczny do bólu Green Lantern.
7. Tyle ile jest Nolanowi potrzebne do zbudowania świetnej fabuły i odpowiedniej dramaturgii.

RafBat

#41
1.Nie-nie chc? ju? wi?cej "zwyk?ych przest?pców" w filmach z Batmanem (niech nie rozmienia si? na drobne...).
2.Tak-o ile nast?pi to w pocz?tkowej fazie filmu, tak aby Nolan mia? wystarczaj?c? ilo?? czasu na pokazanie ca?ego wysi?ku jaki Bruce musia? w?o?y? w powrót do chwa?y i dawnej formy... o dokopaniu Bane'owi, w ramach rewan?u, nie wspominam.
3.Tak/Nie-wszystko zale?y od tego czy historia z ni? b?dzie jako?? sensownie nawi?zywa? do "Pocz?tku" (mo?e jaka? rodzinna wendetta). Przy okazji-my?l?, ?e je?li ju? Talia pojawi si? w filmie, to Bane mo?e pojawi? si? w Gotham razem z ni? i b?d? tworzy? co? w rodzaju pary (do tej historii nale?a?oby stworzy? Bane'owi nowy origin).
4.Nie-wol? ?eby film ko?czy? si? jakim? kawa?kiem Hansa Zimmera, ni? muzyk? Happy Endu (z ich "radosnej twórczo?ci" znam tylko to-"Jak si? masz..."). A powa?nie, happy end jako? nie pasuje do filmu z Nietoperzem, jest "niebatmanowy" ;). Co do przeciwników-wiadomo-g?ówni wrogowie powinni ponie?? zas?u?on? kar? i trafi? do celi w Arkham (czy innego tam Blackgate), jednak na sam koniec filmu Bruce nie powinien by? "zbyt szcz??liwy" (mo?e po raz kolejny za sukces w krucjacie Batmana przyjdzie mu zap?aci? pora?k? w ?yciu osobistym/uczuciowym).
5.Tak/Nie-tak jak w punkcie z Tali?. Je?li potrzeba noszenia przez niego maski zostanie jako? sensownie uargumentowana to... czemu nie.
Aha... Deuce, pami?taj, ?e Bane cz?sto mia? mask? na twarzy tak?e wtedy, kiedy ogl?da? telewizje podczas Knightfall'u (mo?e mia?a jakie? filtry chroni?ce oczy :o ?).
CytatMaska musi by?. Bane u?ywa maski tylko, gdy walczy. W innych sytuacjach raczej nie os?ania twarzy.
6.Tak-nie widz? problemu w (umiarkowanym) podrasowaniu Bane'a przy u?yciu tej techniki.
7.Ca?e Arkham! Ok, "tylko" 2-3, tyle powinno wystarczy? Nietoperzowi aby ten nie nudzi? si? w nowym filmie. :)

Deuce

Cytat: Air Jordan w 23 Luty  2011, 18:57:57
To w takim razie po co ją w ogóle nosić? Fetysz?

Choćby po to, aby zakryć oczy. Mogą one zdradzać chwilową słabość albo ból po zadanym ciosie. Ktoś taki jak Batman od razu to zauważy. Poza tym ciekawy wzór maski może stanowić element strachu. Czysta psychologia.
"To już nowa gra -- Nie ma czasu na miękkie rękawiczki !"
~ Jean Paul Valley - Batman

LelekPL

Mog? zdradza? ból po zadanym ciosie? Sorry, ale to jedna z najg?upszych rzeczy jakie przeczyta?em... Je?li komu? przywal? w twarz, w tors, czy w jaja, albo poprzestawiam ko?ci to nie musz? patrzy? mu w oczy, ?eby wiedzie?, ?e go boli, albo czuje si? s?abo. Je?li ju? to zrobi?em, to nie ma czego analizowa? tylko doko?czy? dzie?o.
Co do wzoru to si? zgodz?, ale w takim wypadku lepiej by by?o gdyby wybra? wzór, który nie sugeruje, ?e lubi pejczykiem ok?ada? swojego ch?opaka w domowym zaciszu, albo gwa?ci? Bruce'a Willisa i bossa kalifornijskiej mafii w piwnicy jakiego? wie?niaka. Owszem ta druga opcja jest nieco przera?aj?ca, ale nie na poziomie Batmana, a w po??czeniu z t? obcis?? i ods?aniaj?c? tors czarn? koszulk? i skórzanymi spodniami to jest jedyne psychologiczne skojarzenie jakie przychodzi mi do g?owy.
Posted on: 24 Luty  2011, 15:36:33

 Aczkolwiek gdyby Nolan zrobi? z Bane'a geja to wyszed? by by? mo?e ?wie?y i niekonwencjonalny wróg. Tego chyba jeszcze nie by?o w tego typu filmie i mi?o by by?o zobaczy? jakie? zró?nicowanie. A Bane akurat wpisuje si? w to wszystko znakomicie.
Ale z drugiej strony licz?, ?e jedn? z ról Catwoman b?dzie flirtowanie raz z jedn? stron?, raz z drug? stron? konfliktu, a to ci??ko by by?o pogodzi?.

(A)nonim

Wróg-gej w filmie o Batmanie jest zarezerwowany na ekranizację TDKR, jestem na nie. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.