Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Suicide Squad

Zaczęty przez Bless, 16 Październik 2014, 04:17:27

LelekPL


Adriann

 Chodziło mi o samą jakość filmu, o wersji reżyserskiej nawet nie chcę wspominać.
Dawno mnie żaden film tak bardzo nie zdenerwował

Gieferg

Wątek Harley i Jokera zaskoczył mnie pozytywnie, tzn nie był gówniany, w sumie wolałbym film, który się na nich skupia. Leto jako Joker nawet daje radę (choć do swych dwóch poprzedników się nie zbliża), w ciekawszej fabule mógłby być niezły, Harley też w porządku, chętnie bym ich zobaczył w kolejnym Batmanie. Co do reszty...

Reszta, na czele z villainem rodem z Ghostbusters to na dobrą sprawę kubeł rzygowin. NIC tu nie gra, humor nie śmieszy, akcja nudzi, fabuła zasysa, postaci nie jestem w stanie polubić.

Mam nadzieję, że kolejne filmy DCEU nie będą do tego jakoś specjalnie mocno nawiązywać, bo wolałbym o tym czymś jak najszybciej zapomnieć.

3/10 - punkt za Harley, punkt za Jokera i punkt za Slipknota :P

Gniotem roku jednak pozostaje Warcraft.

I w ogóle to wielkie brawa za uniwersum, w którym pierwszy film jest badzo dobry, drugi przestał mi się podobać po pierwszej powtórce, do trzeciego w ogóle nie zamierzam wracać, a jednego z nadchodzących (JL) nawet nie mam za bardzo ochoty oglądać. Marvel niby zaczał mnie męczyć w okolicach 12-tego filmu, to i owo zacząłem odpuszczać, ale większość nadchodzących filmów to i tak wciąż kinowe pewniaki.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Młodszy brat powtarzał to 14 stycznia, więc i ja w większości zerknąłem na wersję rozszerzoną.

Kilka spraw:
1. Dodatkowe 11 minut absolutnie nic nie zmienia, można by było je nawet przegapić, gdyby nie były takie głupie.
2. Jared "Hunka hunka" Leto najgorszym Jokerem ever. Po prostu nie mogę jak go widzę, jest tak beznadziejny. Tragedia, ale nie wkurzająca, mam po prostu z niego polewkę.
3. Ten film jest mega głupi nawet w szczegółach. Moje ulubione - Batman sprawdza puls Harley, mimo założonej grubej rękawicy! Koleś razi paralizatorem klawisza, którego trzyma, ale jego samego już nie razi. XD
4. Obczajcie moment w 1:21
! No longer available
Flag nie może wysadzić głowy Harley!! Nie może. :) I kij z tym, że ta idzie powolutku jakieś 3 metry od niego i mógłby ją zabić jednym strzałem.

Chciałbym to lubić, albo chociaż nienawidzić, ale nie potrafię. Tak bardzo nijaki i skopany jest ten film, że jedynie trochę mnie to bawi.

Night_Wing [usunięty]

Prawie otar?em si? o kupno "Suicide Squad" w wydaniu "Steelbook" Blu-Ray, ale zdecydowa?em si? na zwyk?? pude?kow? edycj? tego filmu, z extended / director's cut edition.

Wygrawerowane opakowanie, z t? t?oczon? powierzchni?, co mnie w prawie ka?dym "Blu-Rayu" zachwyca, w przypadku "Legionu Samobójców" wygl?da równie ob??dnie, lecz kosztowa?oby o 50z? dro?ej ni? wydanie podstawowe. Jak ju? mia?bym wybiera? to naj?adniejszy steelbook to ten z "Mroczny Rycerz Powstaje", a pewnie nie widzia?em wszystkiego.


Do dzie?a Ayera swe fanowskie oko przymierza? ju? ponad od roku. Co najdziwniejsze, gdy jutro film przyjdzie i odtworz? go na Ps4 na moim  LG 4K, 55 cali z w miar? dobrym aktywnym HDRem, to b?dzie to pierwszy raz, gdy w ogól? do?wiadcz? tego widowiska. Dlatego te? unika?em, jak ognia wszelkiej ma?ci spojlerów, by zobaczy? co takiego ,,mrocznego" naskrobie dru?yna Amandy Waller. Owe widowisko ciekawi mnie o tyle, ?e planowany jest film "Gotham City Sirens" i adaptacja relacji Jokera i Harley w Uniwersum DC, a st?d m.in. moje zaciekawienie sylwetk? panny Quinn i jej ,,p?czusia".


Leon Kennedy

Ile dałeś za wersję rozszerzoną i czy Twoje wydanie ma polskie napisy? Pytam, bo planuję kupić, a na allegro znajduję wydania z tymi 10/15 dodatkowymi minutami, ale bez polskich liter, a jak kupować to lepiej tą dłuższą wersję.

Night_Wing [usunięty]

Nie wiem czy powinno się takie rzeczy umieszczać na forum, więc link do sklepu gdzie i za ile kupiłem "Legion Samobójców" w dwupłytowej wersji rozszerzonej umieszczę w zakładce spoiler:


Jeśli chodzi o twoje wątpliwości w postaci czasu materiału rozszerzonego i ogólnego wydania "Extended Cut" "Legionu Samobójców", to już przychodzę z pomocą i powiem Ci, jak mniej więcej wygląda ten Blu-Ray. Otóż ma on dwie płyty. Wyglądają tak, jak poniżej, z tym że jedna jest z napisem "Extended Cut", a druga z  napisem "Theatrical Version". Wersja kinowa: 123 minuty, Wersja rozszerzona: 134 minuty. W wersji rozszerzonej nie masz polskiego dubbingu, lecz tylko polskie napisy. Natomiast w wersji kinowej widnieje opcja z dubbingiem i napisami. Nie będę pisał jakie są dodatki, bo tego... trochę jest. Ale dla mnie najważniejsza była cena wydania Blu-ray i fakt dwóch wersji w jednym ,,pudełku". Muszę teraz ogarnąć podstawę i porównać sobie ją z dłuższą opcją "Legionu Samobójców".

Brakowało mi... histerycznego śmiechu Jokera. Nie mogłem przyswoić sobie tego jego pochrząkiwania i ,,gangsta style". Od kiedy to Joker dba o ,,hajs" i renomę jakiegoś dilera?  Ach, ten "Legion Samobójców".

Teraz czas na Steelbook "Mrocznego Rycerza Powstaje".


Leon Kennedy

Dzięki. Właśnie dziś zakupiłem, co mnie niezmiernie cieszy. Na ten moment brakuje mi już tylko WW i JL.

Night_Wing [usunięty]

Moja kolekcja DC w opcji Blu-ray (kolejność przypadkowa)

1) Człowiek ze Stali (2013)
2) Batman vs Superman - Świt Sprawiedliwości (2016)
3) Legion Samobójców (2016)
4) LEGO Batman - Film (2017)


Byłbym niezmiernie rozradowany, gdyby w najbliższym czasie do moich pozycji DC dołączyły inne , a mam je w planie kupić: "Wonder Woman (2017)", "Mroczny Rycerz powstaje (2012)" - bardzo klimatyczny, świetne tłoczone kształty, Steelbok, "Batman (1989)", "Powrót Batmana (1982)"

Na "Justice League" poczekam, gdyż bazując na cenie wyjściowej "BvS" którego premiera na Blu-Ray miała miejsce około 1,5 roku temu, a była ona... wysoka, cena tego filmu będzie wahała się w okolicy 100zł na starcie.

Steelboki ze starej najlepszej wersji Batmana tj. kwadrologii (1989-97), z polskimi napisami czy nawet niech będzie z dubbingiem, są nie do kupienia. A jak już są dostępne, to za porządnie wysoką kwotę.

Jak obejrzysz "Legion Samobójców", napisz o swoich wrażeniach na temat filmu, o kreacji Jokera i jego relacji z Harley oraz o udziale Enchantress w fabule filmu, co  mówiąc po chłopsku według mnie można było graficznie przedstawić ją lepiej i zrobić z jej sylwetki nieco innego użytku - tzn.  jej wątek trochę inaczej przedstawić; nie jak potęga, mrok, patos i szaleństwo w oczach.

Leon Kennedy

Batmany mam niestety na dvd i raczej nie planuję kolejnego zakupu na Blu Ray. Inaczej ma się sprawa z universum, te zakupuje tylko na Blu Ray. Co do SS, to film widziałem ostatni raz w kinie. Więc na kolejny seans mam sporą ochotę, jednak na dniach skupiam się na dodatkach, które zawsze mnie interesują.