Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Leon Kennedy

Nic obiecać nie mogę... Jednak jeśli pojawi się jakaś szansa nawet dzień przed to na pewno z niej skorzystam.

Rado

Troszkę ludzi się wykrusza, ale to w sumie tak zawsze jest. Początkowa liczba chętnych rzadko kiedy jest taka sama jak końcowa.

Chciałem poinformować, że sprawa schroniska już ugadana w pełni. Zaliczka wpłacona na noc z 29 na 30 czerwca.

LelekPL

A ja jestem ciekaw czy ktoś oprócz mnie byłby jeszcze w stanie przyjechać dzień wcześniej, czyli 28 czerwca w piątek. Bo w końcu jeden wieczór zlotu brzmi świetnie, ale dwa wieczory jeszcze lepiej. Ja mam jeszcze sporo niewykorzystanych dni wolnych, więc spokojnie mógłbym sobie ten piątek dopasować. Pytanie tylko czy byliby chętni, żeby dołączyć? Dajcie znać.

Rado

Ja byłbym skłonny. Też o tym myślałem, bo też mam wolne. Mój urlop zaczyna się tak trzy dni przed terminem zlotu, więc raczej nie było by problemu. No i co najmniej trzech chłopa już jest na miejscu w Poznaniu.

Kujaw

Również mogę wpaść wcześniej.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

JaRo II

 Bardzo podoba mi się pomysł tego zlotu. Szczere brawa dla pomysłodawców i organizatorów tego przedsięwzięcia. Sam miałbym wielką ochotę na takie "klasowe" spotkanie z ekipą forum BatCave. Jednakże w tym czasie będę prawdopodobnie w pracy za granicą (laptopa zabieram ze sobą, więc kontakt z forum zachowam), stąd nie dam rady wraz z Wami w tym uczestniczyć. W każdym bądź razie szczerze życzę Wam udanej zabawy. Zawsze byłem wielkim zwolennikiem takich spotkań "po latach". Zróbcie jakieś grupowe zdjęcia i wrzućcie je na forum.
Na początku duże Jot, a pomiędzy małym 'a' i 'o' znak Robina rozświetla to = JaRo

BlackBat

Znając życie będę musiała pojechać PKSem ze Starachowic i będę tak jak na Pyrkon, czyli ok 4 rano na miejscu z dworcową posiadówką. Też rozważam wcześniejszy przyjazd, bo z moim transportem jest dość kiepsko, chyba że coś się zmieni.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Także skoro nie jestem już sam to może jednak zamówimy pokój, tym razem może być mniejszy na jeszcze jeden wieczór? Jestem już ja, Rado, Kujaw, BlackBat i osoby w Poznaniu. Kogoś na pewno też jeszcze skusimy. Przechadzką po Poznaniu, wypadem na miasto w doborowym towarzystwie, koniec końców ja mogę ewentualnie wódkę postawić, albo jakiś odpowiednik, jeśli na to będą chętni ;)

Rado

#83
No to za taki pokój pięcioosobowy trzeba liczyć, że będzie kosztował z pięć dych od osoby. Poszukam czegoś wtedy...

A co do sposobu dotarcia, to ja wybieram PKS-a. Z Bydgoszczy dojadę w półtorej godzinki, najwyżej dwie.

Rafalinda

BlackBat, jeśli byś chciała przyjechać w sobotę rano i będziesz w Poznaniu koło 4am, to mogę cię odebrać z dworca (będę zaraz po pracy) i ugościć wcześniej. Rozmawiałem już na ten temat ze swą lubą i nie widzimy problemu. Rozmawiałem również z Kelenem i on też mógłby cię odebrać. ;) (jak coś to zgłoś się na priv)

Pozostaje jeszcze sprawa biletów do kina. Kupujemy grupowo, czy każdy z osobna kupi sobie sam?
Wiadomo, że będzie możliwość rezerwacji. I wiadomo, że film będzie w dwóch formatach. Ja osobiście Preferuję 2D w IMAX.
I pytanie: czy chcecie by jedna osoba z Poznania zorganizowała bilety dla wszystkich, lub dla części osób?

LelekPL

50 zł to wciąż super tanio, więc nie widzę problemu. To może zróbmy listę osób, które mogą przyjechać już w piątek.
1) Ja
2) Rado
3) Kujaw
4) BlackBat(?)
Może ktoś jeszcze się skusi?

Co do filmu, no to raczej wspólnie będziemy rezerwować, w jednym rzędzie, ewentualnie w dwóch, żeby nikt po bokach nie siedział i ewentualnie dla tych, którzy wolą siedzieć w tylnych rzędach. Ja preferuję środkowe (7-8). Co do formatu no to zwykle bywa tak, że większość chce iść jednak na seans 3D. Jeśli większość będzie chciała 2D to według mnie lepiej, ale z racji, że nigdy nie byłem na 3D w IMAXie to głosu nie zabieram w tej sprawie i tak jak zdecydujecie, tak się dostosuję. (póki co nie wiemy nawet czy będzie opcja obejrzenia filmu w 2D)

Rafalinda

Byłem niedawno na "Wielkim Gatsby" i była reklama "Man of Steel". Oficjalnie zapowiedziano dwie wersje filmu. Aż podskoczyłem ze szczęścia :D

LelekPL

#87
Aha, a więc jeśli to już jest oficjalne więc głosujmy na jaki format idziemy. Ja będę tutaj edytował wyniki:

1. Rado 2D
2. Mel
3. Air
4. kelen 2D
5. BlackBat
6. Johnny
7. Altair 2D
8. Kujaw 2D
9. Adolf
10. Leon
11. Funky
12. Bless
13. Rafalinda 2D
14. jakura

kelen

2D Imax. Okulary na okularach są niewygodne i jeśli mogę to zmienić, no to cóż.

Kujaw


"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"