Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Rado

#60
Zmienili termin premiery MAN OF STEEL w naszym kraju. Jest tydzień wcześniej niż była, gdy wątek był zakładany. W związku z tym, myślę, że przesuniemy termin zlotu na 22-23 czerwca, czyli przedostatnia sobota i niedziela czerwca. Może być?

Wątek już wisi jakiś czas, więc myślę, że ten kto chciał, to już zgłosił swoją chęć. Lista chętnych w kolejności postów:

1. Rado
2. Mel
3. Air
4. kelen
5. BlackBat
6. Johnny
7. Altair
8. Kujaw
9. Adolf
10. Leon
11. Funky
12. Bless
13. Rafalinda
14. jakura

Osoby na czerwono prosiłbym o potwierdzenie czy są chętne na nocleg, bo napisaliście swoje posty w taki sposób, że nie jestem do końca przekonany.

Schronisko już wstępnie zarezerwowane na noc z soboty na niedzielę i w przypadku gdybyśmy zdecydowali się na dwie noce, to również na noc z niedzieli na poniedziałek. Ewentualnie moglibyśmy umówić się już na piątek 21. Premiera filmu jest w czwartek o północy, więc można by było w piątek wieczorem już spokojnie oglądać. Dajcie znać która opcja lepsza. Możecie też na irca wpaść codziennie, jakoś wieczorem - po to by pogadać o szczegółach.


LelekPL

22-23 czerwca robi się niebezpiecznie blisko końca sesji i egzaminów moich studentów. Mam nadzieję, że nie będę musiał siedzieć w komisji egzaminacyjnej... no ale od czego jest chorobowe. Mi tam w sumie pasuje.

Rado

Doszły mnie już słuchy, że nie wszyscy by dotarli na ten wcześniejszy termin, do tego są jeszcze te sesje - jak mówisz, więc chyba jednak zostaniemy przy pierwotnej wersji planu - czyli ostatni weekend czerwca. Ci, którzy od razu muszą obejrzeć film po premierze będą musieli się tydzień wstrzymać lub pójść z ekipą drugi raz.


Cały czas czekam na odzew Adolfa, Blessa i jakury. Wchodzicie w ten nocleg? Liczba osób jest istotna w kwestii zaliczki dla schroniska.

Kujaw

Mnie generalnie też odpowiadał termin wcześniejszy, ale dam radę się dostosować.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Bless

Siemka ! i przepraszam, że tak późno daje znać. Sprawa wygląda tak, że do końca tego miecha będe wiedzieć czy dam rade bo chodzi o sesje niestety i nie mam pewności jeszcze 100% czy dam rade. Można do końca miecha dać znać czy to będzie już za późno Rado ?

Rado


Leon Kennedy

Kurczę, ja chyba niestety nie dam rady. Najdalej po majowym weekendzie dam dokładną odpowiedź.

Johnny Napalm

Nadal mam zamiar być na zlocie, jednak chyba wypadnę z listy noclegowej. Tak jak w przypadku Łodzi, pewnie powiążę wypad na zlot z wpadnięciem gdzie indziej po drodzę, więc maks jaki będę mógł spędzić w Poznaniu to kilka godzin. Niestety. :(
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Johnny Napalm

Dobra, zostało właściwie tylko trochę ponad półtora miesiąca do terminu zjazdu. Napiszcie może kto z Was jakim środkiem transportu się tam wybiera, jaki z nich jest najbardziej opłacalny i czy będziecie się organizować po drodzę w jakieś większe grupy, żeby uderzyć na Poznań zorganizowaną grupą?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Ja jeszcze nie wiem... Najpierw sądziłem, że pojadę samochodem, ale jak mamy potem gdzieś wyjść i się napić no to jednak wybiorę się pociągiem raczej. W Poznaniu byłem w życiu raz, dawno temu, ale myślę, że z Dworca trafię tam gdzie mamy się spotkać.

Kujaw

Ja pojadę PKP bezpośrednio z Krakowa.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Bless

To w końcu jak ? 22- 23 czy 29 - 30 ?? Musze wiedzieć ! Ważne !

LelekPL

Cytat: Bless w 05 Maj  2013, 22:43:32
To w końcu jak ? 22- 23 czy 29 - 30 ?? Musze wiedzieć ! Ważne !

Tak jak pisał Rado - ostatni weekend czerwca czyli 29-30.

Leon Kennedy


Johnny Napalm

Kurde, Leon... Ty?  :P Szkoda. Spróbuj jeszcze, może się uda?
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...