Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Bless

Tak samo żałuje potężnie że mnie nie było :( i również mam nadzieje że coś podobnego wydarzy się jeszcze kiedyś, może w Krakowie hehe

Kujaw

Ano! W Krakowie, w tawernie Stary Port szczególnie. Może kiedyś :)

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

LelekPL

Na pewno fajnie i łatwo by Wam było jak zlot robi się tak, że nawet tyłka ruszać nie trzeba, ale Kraków dla sporej części brzmi średnio, cała północna Polska ma daleko. Poznań jest lepszym wyborem bo to mniej więcej centrum, podobnie Warszawa czy Łódź. Myślę, że lepiej w takich miastach urządzać zloty.

Choć na zlocie padł zupełnie inny pomysł - Praga.

Kujaw

Pytanie, kto o jakiej Pradze myślał... :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

LelekPL

Ta, że się tak wyrażę, atrakcyjniejsza oczywiście.

franek

Warszawa to zbyt oklepane... Za to Łódź to dobre np na 15 lecie :D


Show Must Go On!!!

Rafalinda

#186
Kolejna emo-focia :) Czy ktoś zauważył tam z tyłu Mistrza Nolana?



BlacBat rozdaje autografy.



I co to za zlot, gdyby nie było z nami Batmana :D



I jeszcze jedna fotka tortu gdzie lepiej widać avatarki


Bless

Wypas ! tylko tyle mogę say :D

Rado

To może ja opiszę zdjęcie kto jest kim po ksywkach.

Także, na tym grupowym zdjęciu od lewej, najpierw ci co stoją: Lelek, Rado, Kakteen, Rządło, Bullet, BlackBat, Funky. Osoby siedzące to: Rafalinda i kelen.

LelekPL

Batmanem jest oczywiście Bruce Wayne... a przynajmniej jego przystojniejsza wersja

Funky

Kurna włosy mam nieuczesane i płaszcz mnie pogrubia. Już widzę te komentarze na Pudelku :P. Piżama rewelacyjna, tylko szkoda że Batman zgubił uszy ;)

BlackBat

Jako ostatnia powróciłam dziś w chwale i świetle Bat-sygnału na stare śmieci, zamykając afterparty :D
Borze sosnowy, człowiek wchodzi na forum a tu takie miłe słowa, aż mi się głupio zrobiło.Ogromnie wam dziękuję, pocukrzyliście mi tak, że będę piła gorzką herbatę do następnego zlotu ;) Jesteście po prostu fantastyczni, bardzo dawno się tak świetnie nie bawiłam i mam nadzieję, że będzie więcej takich spotkań! Rzadko kiedy mam porozmawiać z osobami tak obytymi w temacie w realu, kolejnym zlotom mówię ogromne tak! :)

@Lelek to były moje zwierzęce instynkty! Nie lekceważ wewnętrznego Arnolda u kobiety, bo dam cynk Supermanowi, że jesteś huraganem! :D

Bardzo, bardzo serdecznie dziękuję Rafalindzie i Kasi za goszczenie mnie (i udostępnienie mi półki z komiksami) przez tak długi czas :D Jesteście naprawdę kochani, doskonale się bawiłam i obiecuję, że odpłacę się w high-quality ;) Poza tym zaklinam się, naucz mnie tak piec!! Nerdzenie nad ranem było po prostu mega, mam teraz ogromne ssanie na 3DSa :D  Bardzo się cieszę, że znaleźliśmy wspólny język, nie tylko komiksowo ale i muzycznie oraz filmowo :D Japoński Headbangerrrrr będzie mi się śnił po nocach XD
Funky, który posłodził mi chyba najbardziej co jest bardzo miłe. Człowieku, jesteś naprawdę classy, buty i prochowiec po prostu rządzą! Bardzo się cieszę, że mogłam Cię w końcu poznać :)
Lelek, popsułeś mi MoS w bardzo pozytywnym sensie, Twister już nigdy nie będzie dla mnie taki sam :D Musisz kiedyś zmontować Arnoldową kompilację, jesteś po prostu zabójczy w tej roli. No i w końcu poznaliśmy prawdziwą tożsamość Batmana, który dzięki Tobie do nas zawitał!
Bullet na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako władca sprośnego dowcipu, nadal mam przed oczami pana Zdzisia z kotłowni. Za te dowcipy nas wszystkich powinni zamknąć, co w sumie nie było tak dalekie od prawdy, biorąc pod uwagę nocleg w Blackgate :D
Rado i Kelen, odwaliliście kupę roboty, żeby ten zjazd miał miejsce i za to wam ogromnie dziękuję. Rado, bardzo miło mi się z Tobą rozmawiało i nie wiem jak Ci dziękować za te Green Lanterny, nadal jest mi bardzo głupio. Sprawiłeś mi nimi ogromną radość :) Podziwiam Cię, za zorganizowanie tego wszystkiego mimo trudności i zmian składu w ostatniej chwili.
Kelen, no my to już mamy osobną imprezową historię. Dziękuję, że poskromiłeś zły automat biletowy i tatusiowałeś mi przez te kilka dni, mimo zagrożenia życia XD Kiedyś Cię okradnę z tych wszystkich filmów, gier i komiksów :T Cieszę się, że autorski Bat-Pasztet dał Ci tyle radości, dziękuję też za odebranie moich komiksów z MvM (już niedługo kolejne-hahaha).
Człowiek pojechał na zlot a w około same sławy, co mi przypomina że muszę kopnąć Rado i Kelena za tą akcję z autografami xD Nu pagadi Panowie, nu pagadi!
Jeszcze raz bardzo wam wszystkim dziękuję za tak ciepłe przyjęcie! Jesteście wspaniałą ekipą. Powiem szczerze, że na początku nie byłam pewna, czy z moją wiedzą dam sobie radę podczas dyskusji z weteranami,ale z tego co widzę po waszych wypowiedziach chyba nie muszę się aż tak martwić :) Przepraszam jeszcze raz, za wystraszenie szamanek zielonego ogórka, następnym razem po prostu użyjemy chloroformu ;) Przepraszam za wszystkie siniaki, które nieumyślnie nabiłam (szczególnie kelena bo on był wyjątkowo zmaltretowany), nie wypada by delikatna i bezbronna niewiasta siała taki chaos. Strasznie się cieszę, że was wszystkich poznałam i mam nadzieję, że szybko spotkamy się ponownie, jeszcze raz DZIĘKI, JESTEŚCIE WSPANIALI :D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Cytat: BlackBat w 03 Lipiec  2013, 15:08:50
@Lelek to były moje zwierzęce instynkty! Nie lekceważ wewnętrznego Arnolda u kobiety, bo dam cynk Supermanowi, że jesteś huraganem! :D

Bring that bitch on ;)

Cieszę się, że dobrze się bawiłaś. Martwiłem się, pierwszego dnia, że taka młoda, bezbronna i delikatna osóbka nie będzie się dobrze czuła w naszym towarzystwie i będzie krępująco... a potem Cię poznałem i musiałem dotrzymywać kroku ;)

Funky, co do tego tekstu to sam już nie pamiętam teraz kontekstu, ale to było przy tym jak chyba jedyny raz użyłeś "złego słowa" podczas Twojego pobytu.

BlackBat

Cytat: LelekPL w 03 Lipiec  2013, 20:36:11
Bring that bitch on ;)

Może lepiej nie, jeszcze go zagonisz do pieczenia ciasta Batmanowi jak ostatniego przydupasa :D

Cytat: LelekPL w 03 Lipiec  2013, 20:36:11
Cieszę się, że dobrze się bawiłaś. Martwiłem się, pierwszego dnia, że taka młoda, bezbronna i delikatna osóbka nie będzie się dobrze czuła w naszym towarzystwie i będzie krępująco... a potem Cię poznałem i musiałem dotrzymywać kroku ;)

Młoda, bezbronna i delikatna ojejkuuu, nie sądziłam że ktoś jeszcze jest w stanie tak o mnie pomyśleć xD (kelen pewnie to zaraz jakoś skomentuje, ja to wiem) Cóż na bliższym poznaniu...no, no właśnie ;D Czułam się jak wśród swoich, więc nie ma strachu ;)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Funky

@Lelek - No cóż jak usłyszałem o tym filmiku z pudłem od konsoli a w środku ubrania to powiem szczerze że mną to troszkę wstrząsneło. Jeśli swoim przekleństwem kogoś uraziłem to przepraszam ;)

A i chciałbym podziękować Rafalindzie za piwo Carlsberg, jak piwo nie podchodzi mi smakowo tak ten Carlsberg był naprawdę bardzo dobry. No i "last bat not list" dzięki za przechowanie mnie w hostelu po 22. Mam nadzieję że nikt nie miał kłopotów z tego powodu. Serio jestem bardzo szczęśliwy że mogłem poznać tak fajnych ludzi i mam nadzieję że kiedyś jeszcze się spotkamy ;)