Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

Funky

Bilety zarezerwować hmmmmm?. Heh myślę że jak najtańsze bo też nie chcę pójść z torbami niczym jak Hiszpania, Portugalia czy Grecja ;)

kelen

Ale masz jakąś zniżkę studencką/szkolną?

Funky


kelen

#123
No dobra, zatem na tą chwilę wiemy jakie bilety trzeba rezerwować:

1. Rado normalny
2. Air ulgowy
3. kelen ulgowy
4. BlackBat normalny
5. Kujaw ulgowy
6. Funky normalny
7. Rafalinda normalny

No, dalej, niech reszta da znać, żeby jak najszybiej zrobić rezerwacje :)

LelekPL

#124
ja ulgowy biorę - 26 urodziny dopiero w lipcu, a legitymacja aktualna ;)

Post Merge: 09 Czerwiec  2013, 13:33:03

Cytat: kelen w 09 Czerwiec  2013, 12:57:08
No dobra, zatem na tą chwilę wiemy jakie bilety trzeba rezerwować:

1. Rado normalny
2. Air normalny (zgaduję, że taki :P)
3. kelen ulgowy
4. BlackBat normalny
5. Kujaw ulgowy
6. Funky normalny
7. Rafalinda normalny

No, dalej, niech reszta da znać, żeby jak najszybiej zrobić rezerwacje :)

No ale trochę mało nas zostało z oryginalnej 14stki
1. Rado
2. Mel
3. Air
4. kelen
5. BlackBat
6. Johnny
7. Altair
8. Kujaw
9. Adolf
10. Leon
11. Funky
12. Bless
13. Rafalinda
14. jakura

Wiem, że Leona i Bless nie będzie. Altair z tego co pisał ostatnio to będzie i to na dodatek z +1. Zgaduję, że oni bilety ulgowe będą brali. Czyli robi się już 9 biletów. A co z resztą?
Mel, Johnny, Adolf, jakura?

A może ktoś jeszcze chciałby się dopisać? Jest jeszcze czas.

kelen

Sorry za pomyłkę :D
Johnny przez ostatnie strony tematu mówił, że bedzie, ale chyba nie na nocleg. Do wymienionych przz Ciecbie osób wysłałem i tak PM, żeby potwierdzili obecność i rodzaj biletu. Na razie cisza.

Johnny Napalm

#126
Hm... nie do końca jestem pewien czy uda mi się przyjechać w tym terminie - nie wszystko zależy wyłącznie ode mnie. Oczywiście jeśli bym tam zawitał, to brałbym bilet normalny (studenckie życie się już niestety skończyło). Najlepiej napiszcie na pw ile za bilet i podajcie nr konta, żeby przypadkiem nie było, że kogoś wystawiłem do wiatru i trzeba za mnie zakładać forsę.
Kelena nie ma na pw, więc może ktoś inny odpowie:
- seans w Poznaniu?
- kino IMAX?
- start filmu równo o 16:00?
- cena za bilet?
- nr konta, żebym zapłacił z góry za bilet. Jak nie przyjadę, trudno, zatrzymajcie kasę i wypijcie za moje zdrowie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

#127
Johnny nie świruj pawiana! I tak już dużo ludzi się wykruszyło z noclegu lub nawet z całego zlotu. Po prostu przyjedźcie i się niczego nie wstydźcie. Za bilet nie musisz płacić z góry. Dopiero pół godziny przed seansem będziemy płacić za określoną liczbę osób. Jak już tak chcesz honorowo postąpić, to po prostu przyjedź na zlot, bo ja nie wiem czy odzyskam zaliczkę za nocleg za taką liczbę osób za jaką zapłaciłem. A już wiem, że będzie mniej osób niż początkowo. Nie wiem do końca jak to tam będą naliczać. Będę na dniach dzwonił.

PS. Piszesz, że to nie do końca zależy od Ciebie. Jeśli masz jakieś poważne sprawy osobiste to oczywiście rozumiem i życzę powodzenia w rozwiązaniu problemów. Mam szczerą nadzieję, że mnie nic nie wypadnie.

Bless

Ajć wypraszam sobie :D ja się niczego nie boje i nie wstydzę :D ! niestety moja sesja trwa aż do połowy lipca :( i wciąż zazdroszczę tym co mogą i jadą !

Johnny Napalm

CytatJohnny nie świruj pawiana!
A właśnie, że będę... 8)
CytatPS. Piszesz, że to nie do końca zależy od Ciebie. Jeśli masz jakieś poważne sprawy osobiste to oczywiście rozumiem i życzę powodzenia w rozwiązaniu problemów.
A poważnie, na serio pojawiły się pewne czynniki zewnętrzne, które mogą zagrozić mojemu wyjazdowi do Poznania. Na szczęście jest jeszcze trochę czasu i może będzie dobrze. :P
Cytat(...) i się niczego nie wstydźcie.
Że co? :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

kelen

1. Altair, Mel, Adolf, jakura, jeśli to czytacie, potwierdźcie obecność/rodzaj biletu
2. Ktoś pytał o zdjęcia i relację. Szkoda, że się trochę nas wykruszyło, bo można by zrobić jakiś imponujący montaż, ale i tak na pewno coś zrobimy. Wstępnie chciałbym zaproponować nagranie 10-15 minutowej video recenzji naszej grupki filmowego Supermana.

Rado

Mikrofon - tak.

Zdjęcia - tak.

Ale jeśli miałbym się wypowiadać do kamery, na gorąco po obejrzanym filmie, to raczej składne te wypowiedzi by nie były, heh.

Vox Populi, vox Dei. Dostosuję się.

Altair

Potwierdzam, a co do biletu to podpinam się pod większość tylko dajcie znać ile będzie kosztować. ;)

Post Merge: 13 Czerwiec  2013, 22:09:04

Aha i jednak sam będę, bo na moS z drugą połówką pójdę po prostu później na miejscu.

kelen

Większość, to znaczy ulgowy? 23 zł. Normalny 28 zł jakby co.

Altair

ulgowy, mam legitkę szkolną więc trzeba z niej pokorzystać.