Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

LelekPL

nigdy nie robią problemów, ja zawszę rezerwuję maksa jak trzeba, więc o to nie ma co się martwić.

Rafalinda

Cholibka, chciałbym zobaczyć to w IMAX ale tam jest tylko 3D :(
No trudno, przeboleje. Może być 3D. Pasuje mi godzina 16:00 a wam?

kelen

#107
Wtf, przecież ponoć reklamowali zwykłą wersję?
Nawet w zwykłych jest tylko 3d...
Ja już to mogę przeboleć i iść na Imax 3D.
Pytanie czy do 16 już wszyscy zdążą przyjechać?


Kujaw

Wszytko 3d? To kiepsko, ale trudno. W takim razie mnie bez różnicy czi Imax czy normalne kino, podporządkuję sie woli ludu. W Poznaniu będę po 13-tej, zatem godzina pasuje. A bilet kupuję ulgowy (dzięki, UJ-ocie :D )

Teraz pytanie do osób, które preferowały przyjazd dzień wcześniej. Czy plan jest aktualny?

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

BlackBat

Jeśli o mnie chodzi to ja będę w sobotę już od 4 rano w Poznaniu, bardzo chciałam być dzień wcześniej ale najprawdopodobniej nie będę miała kasy na pokój :/ Sam przejazd w dwie strony wyniesie mnie bardzo dużo, niestety mój rodziciel jednak się  nie wybiera do Poznania i został mi PKS.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Rado

Co do biletów kinowych, no to trudno niech już będzie to 3D skoro nie ma innej opcji. Co do liczby biletów, no to skoro nie robią problemów, no to tak z piętnaście zarezerwujcie proszę. Godzina 16 mnie również odpowiada, będzie jeszcze w miarę wczesna pora, żeby gdzieś wyskoczyć.

Co do tego wcześniejszego przyjazdu. Rafalinda i kelen nocują w piątek u siebie w domach. BlackBat mówi, że raczej odpadnie, więc skłonni, żeby zawitać już w piątek to: Air, Kujaw oraz ja. W tym samym schronisku gdzie mamy mieć główny nocleg koszt trzyosobowego pokoju wynosi sześćdziesiąt złotych. Bierzemy chłopaki? Ja wciąż byłbym skłonny, kelen mówił, że zaprowadziłby nas w piątek do jakiegoś sklepu komiksowego i ogólnie gdzieś się schlejemy pochodzimy.

Kujaw

W piątek mogę być na miejscu po 13-tej bądź po 16-tej,

Aha, "pochodzimy".. grunt by na drugi dzień nie mieć... odcisków :D   

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Tak tak, za dużo kilometrów nie można robić. Jakiś umiarkowany spacer co najwyżej, heh.

Altair

3D i godzinka spoko, ze Szczecina mam dwie godzinki.

LelekPL

Sorry, że tak późno, ale ostatnie dni ciągle w pracy jestem i nie wyrobiłem się, żeby cokolwiek napisać, a więc po kolei.
Nie mamy wyboru z tym 3D, więc nie ma co dyskutować nawet. Godzina 16 może być, trochę wcześnie, ale w sumie wtedy zostanie więcej czasu wieczorem. Wyrobię się na pewno bo nadal planuję przyjazd dzień wcześniej.

Cytat: Rado w 07 Czerwiec  2013, 12:48:46
Co do tego wcześniejszego przyjazdu. Rafalinda i kelen nocują w piątek u siebie w domach. BlackBat mówi, że raczej odpadnie, więc skłonni, żeby zawitać już w piątek to: Air, Kujaw oraz ja. W tym samym schronisku gdzie mamy mieć główny nocleg koszt trzyosobowego pokoju wynosi sześćdziesiąt złotych. Bierzemy chłopaki?

Jak wyżej, ja się nadal piszę. Cena na trójkę jest ciągle super niska więc nie widzę problemu (a możesz mi jeszcze raz podać stronkę tego schroniska?) Tym bardziej, że...

Cytat: Rado w 07 Czerwiec  2013, 12:48:46
Ja wciąż byłbym skłonny, kelen mówił, że zaprowadziłby nas w piątek do jakiegoś sklepu komiksowego i ogólnie gdzieś się schlejemy pochodzimy.

Na wszystkie te propozycje mam tylko dwa słowa: "fuck" i "yes"!

Rado

http://www.eholiday.pl/noclegi-by4836.html

Wszystko wygląda w porządku, aczkolwiek cały czas nie dostałem na maila potwierdzenia wpłaty zaliczki - tak jak mi Pani obiecywała. Ech, ludzie...

Funky

Ok myślę że przyjadę, aczkolwiek bez noclegu. I teraz najważniejsze sprawy to termin jest bez zmian czy może widzimy się wcześniej lub później (jestem już skołowany co do terminu) oraz to jak was znajdę w tym Poznaniu?. Nie znam ani miasta ani nie wiem jak wyglądacie. No chyba że ktoś przyszedłby mi na powitanie, i raczej wyróżniałbym się z tłumu. Jak będzie ciepło to pewnie będę w jasnej panamie z czarną wstążką a jak zimniej to w jasnym prochowcu ;)

kelen

Termin bez zmian, 29 czerwca. Seans Supermana na 16:00. Powiedz proszę jaki rodzaj biletu dla Ciebie zerezerwować.
Co do odbierania przyjezdnych, to co najmniej jedna osoba (ja) może na was wszystkich czekać i stopniowo odbierać, więc o to się nie martwcie. Dajcie znać o której wasze pociągi czy inne środki transportu będą na miejscu i wszystko się załatwi.

LelekPL

#118
Odbieranie ludzi raczej konieczne nie jest. Możemy przecież wszyscy spotkać się w "Blackgate" czyli w naszym hostelu. Też absolutnie nigdy nie byłem w Poznaniu, ale z mapki google wynika, że to rzut beretem od dworca głównego, 10 minut pieszo.

Jeśli na film idziemy o 16:00 to możemy tam poczekać gdzieś tak do 14-14:30, zanim wyruszymy do Poznań Plaza, bo z tego co widzę to jest to kawałek drogi.

kelen

#119
W sumie dopiero teraz sprawdziłem, gdzie hostel jest. Faktycznie dosyć blisko, ale z tym na piechotę 10 min bym uważał, bo generalnie tamte rejony są baaaaaaardzo rozkopane i ruch na piechotę też jest utrudniony. Więc powiedziałbym, że max 20 min.

Jeśli ktoś miałby czuć się niepewnie, to nadal nie widzę przeszkód, abym mógł odebrać wszystkich. Poza tym, trzeba kupić też bilety na komunikacje miejską, bo trzeba dojechać tramwajem do kina (około 15-20 min, przystanek jest dosłownie przy centrum handlowym z kinem). A potem z kina jedziemy do Rafalindy (ale to już 3-5 minut tramwajem). A potem do Blackgate :P Najlepiej będzie kupić bilet 24h dla tych co wpadają w sobotę.

BTW, chcecie może event na Facebooku zrobić czy jest on raczej zbędny dla was?