Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Kupowanie komiksów z Batmanem

Zaczęty przez fido4444, 18 Sierpień 2012, 15:51:48

Bless


ridah

Dziękuję za pomoc. Zdecydowałem się i dziś już mam komiks w domu. Jest na prawdę super. Bardzo fajna historia i super dopracowane rysunki. Nawet jeśli trochę przepłaciłem to trudno. Komiks jest w na prawdę bardzo dobrym stanie - nie widać żadnych śladów używania. W prawdzie ktoś teraz sprzedaje na allegro i może aukcja skończy się trochę taniej ale w takich pieniądzach to wolę widzieć co kupuję bo z allegro to czasami różne rzeczy przychodzą, pomimo że sprzedający opisał jako "brak śladów użytkowania" lub "idealny". Już kilka razy tak się nadziałem. Na szczęście chodziło tylko o jakieś niedrogie semiki. W każdym razie szczerze polecam komiks kingdom come. Dla mnie rewelacja.


ridah

Jeżeli jeszcze nie macie komiksu Hitman - 1 to jest okazja tanio wyrwać - opis tu:

http://www.batcave.com.pl/old/index2.php?id=komiks/pol/hitman

Batman wprawdzie nie jest tu główną postacią ale jest go niemało. Przyznaję, że nie jest to jakaś wybitna historia, ale w takich śmiesznych pieniądzach to moim zdaniem głupio go nie kupić. Ja swój egzemplarz odebrałem dzisiaj osobiście i z tego co widziałem, to zostało jeszcze z 5 sztuk. Poniżej link do komiksu w sklepie gildii:

http://www.sklep.gildia.pl/komiksy/5382-hitman-1

Pacal II

Jak w tytule. Mam do sprzedania komiksy, Batman: Arkham Asylum i Batman: Hush.

Rafalinda

Jaka cena za Azyl? Poniżej 200zł tom zainteresowany (o ile jest po polsku) ;)

Pacal II


Rado

Temat ten, został założony w celu sprzedaży konkretnych komiksów, ale myślę, że nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić z tego ogólny wątek do handlowania batmanowymi komiksami.


Tak więc, oddam w dobre ręce POWRÓT MROCZNEGO RYCERZA egmontowskie, pierwsze wydanie - stan dobry. Może jakiś kolekcjoner by chciał, bo ja już nie potrzebuję, z racji tego, że kupiłem oryginał. Jeśli jakiś zainteresowany będzie na zlocie BatCave w czerwcu, to dosłownie komiks oddam za browar albo dwa, ewentualnie dziewięć.


kelen


franek



Show Must Go On!!!

mack3

Ja w takim razie pozwolę sobie tutaj zamieścić moją ofertę z gildii komiksu  :):

Wraz z wiosną przyszła pora na przeglądnięcie biblkioteczki i pozbycie się nagromadzonych z różnych powodów dubli; na pierwszy ogień idą głównie Batmany. Sprzedaję:
- Powrót Mrocznego Rycerza (wydanie II - to z poprawionym, dobrym tłumaczeniem) - nowy w folii - "cena wyjściowa" 73 PLN
- Batman: Najlepsze Opowieści (wydanie Egmontu) - nowy w folii - "cena wyjściowa" 71 PLN
- Batman Sąd nad Gotham (wydanie TM-Semic) - stan idealny - "cena wyjściowa" 55 PLN
- Batman Miecz Azraela (wydanie TM-Semic) - stan "bezpieczne" BDB (w sumie dałbym nawet BDB+  )  - "cena wyjsciowa" 25 PLN
- Batman 7-8/98 (wydanie TM-Semic) - stan BDB- (ogólnie stan idealny, ale są jakby "nadryzienia" (?) na grzbiecie - w sumie praktycznie niewidoczne jak się z przodu patrzy na okładkę, ale stąd obniżenie oceny do BDB-) -  "cena wyjściowa" 8,5 PLN (za oba, ale mogę sprzedać również pojedynczo)

- Oprócz tego rozważam sprzedanie z własnej kolekcji małego "białego kruka": All-Star Batman i Robin (wydanie Egmontu) - komiksy te pojawiają sie niezwykle rzadko na aukcjach, a jak juz na nie trafią osiągają zawrotne ceny (ostatnio 255 PLN - http://allegro.pl/batman-i-robin-cudowny-chlopiec-frank-miller-i3146221294.html ) toteż zacznę rozważać sprzedanie go od 210 PLN. Stan co najmniej BDB (prawdopodobnie idealny - muszę dokładnie sprawdzić w mieszkaniu rodziców)

Uwaga! Ceny podane są "cenami wyjściowymi" - gdyby się okazało, że jest dużo chętnych i dostałem pełno maili mogą podskoczyć (aczkolwiek preferuję zasadę kto pierwszy ten lepszy  :) ), niemniej jednak mogę rozważyć też ich obniżenie - wtedy proszę o maile z propozycjami ceny.

Komiksy możliwe do odebrania (a także wcześniejszego obejrzenia) w Warszawie, a także w Gliwicach. W razie wysyłki dodadtkowo trzeba doliczyć koszt przesyłki: za grubsze pozycje 8-9 PLN, za cieńsze pewnie ok. 5 (vide: cennik poczty  :) ). Zdjęcia mogę oczywiście dosłać. Przed wysyłką bardzo starannie opakowuję (filia bąbelkowa, tekturka z wszystkich stron...).

W razie zainteresowania proszę o info na priva bądź na adres nomurcn@gmail.com. Moge również wystawić na allegro, ale wtedy cena pewnie podskoczy o prowizję allegro.
Pozdrawiam

PS. Trochę offtopowo jak na batcave, ale dodam jeszcze, że mam do sprzedania również Sandamana Preludia i nokturny (w folii, cena 50 PLN) i kolekcję 15 Mega Marveli (za ok. 120 PLN)

Johnny Napalm

Kurde, nieźle, ale ciut za drogo. All stara BiR Cudownego chłopca kupiłem w stanie mega idealnym za 90 pln. Zresztą szef CK przy mnie sprawdzał zakończone licytacje tego albumu i żadna z nich nie przekroczyła stówy. Pewnie, że zdarzają się wyjątki - super okazje i wielkie zawyżenie ceny podczas licytacji, ale ta cena to przesada. Za tyle to i Asylum bym nie kupił.
Miecz Azraela też powinien kosztować około 15 pln.
Za tyle go kupiłem przy SGH, podobnie tam można kupić za 25 pln Sąd nad Gotham.
Po sprzedaży w necie oczekiwałbym mniejszych kwot.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

mack3

#42
Cytat: Johnny Napalm w 21 Kwiecień  2013, 17:17:22
Kurde, nieźle, ale ciut za drogo. All stara BiR Cudownego chłopca kupiłem w stanie mega idealnym za 90 pln. Zresztą szef CK przy mnie sprawdzał zakończone licytacje tego albumu i żadna z nich nie przekroczyła stówy. Pewnie, że zdarzają się wyjątki - super okazje i wielkie zawyżenie ceny podczas licytacji, ale ta cena to przesada. Za tyle to i Asylum bym nie kupił.
Miecz Azraela też powinien kosztować około 15 pln.
Za tyle go kupiłem przy SGH, podobnie tam można kupić za 25 pln Sąd nad Gotham.
Po sprzedaży w necie oczekiwałbym mniejszych kwot.

Po pierwsze: jak napisałem są to ceny wstępne - w razie zainteresowania można się zgłaszać z propozycjami własnych cen ;).
Po drugie: ustalając ceny kierowałem się allegro - moje ceny są więc allegrowe lub niższe, przy czym jakość komiksów jest co najmniej bardzo dobra (na allegro: ostatnie 2 sprzedane Sądy nad Gotham to 50 i 60 PLN; wcześniej poszedł jeden za niecałe 20, ale było to w lutym, a obecnie jest tylko  jeden wystawiony za 75 - zakladam, że za tyle nikt nie kupi, ale...), ceny Miecza Azraela też zaczyanają się od 25. BiR z kolei pojawiają się mega rzadko (można sprawdzić w archiwum allegro) i oprocz kupujacego na wskazanej przeze mnie aukcji jeszcze 2 inne osoby licytowały po 250 PLN. Prawdę mówiąc ja bym za tyle nie kupił, ale na chwilę obecną takie są ceny rynkowe. Poza tym - jak napisałem - w przeciwieństwie do pozostałych nie jest to dubel tylko pozycja z własnej kolekcji, więc dochodzi tu wartość sentymentalno-kolekcjonerska że tak powiem  ;) ).
Poza tym wydaje mi się, że ceny komiksów ostatnio nieco podskoczyły (moze mieć na to wpływ WKKM (Marvel), który "przebudził z letargu" starych TM-Semicowców - ja sam zresztą powróciłem do komiksów dopiero jakis rok temu, choć bez związku z WKKM) i np. w grudniu zeszłego roku pożałowałem 50 PLN za Rok Pierwszy (z Batmanem Nolana gratis!), a teraz pewnie musiałbym dac za niego coś koło 100 (na allegro jedyny w ciagu ostatnich 2 miesięcy poszedł za 112)  ;)

Rafalinda

Ja tylko potwierdzę, to co rzekł Johny Napalm.
All Star BiR nie powinien przekraczać 100zł nawet jeśli jest w stanie idealnym lub całkiem nowy w folii.
Ja rok temu na Pyrkonie za nowego zapłaciłem 95zł.

Kujaw

All star wg mnie, nie powinien przekraczać 60 zł. W ogóle mack3, bajońskie sumy proponujesz. 55 zł za "Sąd nad Gotham", podczas gdy oryginał z dwoma innymi historiami w jednym tomie kosztuje 40zł? Nie bardzo...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"