Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Suicide Squad

Zaczęty przez Leon Kennedy, 13 Październik 2018, 03:32:54

Leon Kennedy

Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Night_Wing [usunięty]

Cytat: Leon Kennedy w 13 Październik  2018, 03:32:54
Gunn scenarzystą kontynuacji SS!!! Bardzo dobrze, to wróży kontynuacji. Disney był głupi przekreślając jego pracę z powodu jakiś tam tweetów sprzed lat, ale dzięki temu mamy odpowiedniego gościa na odpowiednim miejscu czyli w DC  ;D Mógłby jeszcze zająć stołek reżysera i mamy murowany hit. Ciekawe jakie nowe postacie nam da, a że mam wolną rękę ( oby ), to.gościu bankowo nas zaskoczy wyborem.

Informacja, której się nie spodziewałem, a której taki finał, ten wybór niezwykle szanuję: James Gunn reżyserem "Suicide Squad". Chyba nikt by się nie zdziwił, gdyby twórca nadał sequelowi, nad którym będzie pracował tytuł: "Suicide Squad vol.2", co odpowiadałoby akurat tej szaleńczej, nazwijmy to komediowej i zgryźliwej naturze produkcji, tak, jak humorystyczne usposobienie prezentujące się w dwóch częściach "Guardians of the Galaxy". Kolejnym znakiem zapytania są postacie, które artysta może dodać do takowego sequela. Lobo i Nightwing okazyjnie, to moje propozycje na poszczególne sylwetki, które zagościłyby w w kontynuacji "Suicide Squad". ::) ::) ::)

Leon Kennedy

Lobo okazyjnie to mógłby się pojawić u Esa. Zaś Nightwing czemu by nie? Byłoby fajnie go zobaczyć walczącego z SS.

Leon Kennedy

Czy to prawda, że Elba zastąpił Smitha w roli najlepszego strzelca? A potencjalna lista nowych samobójców to:

King Shark

Ratcatcher (Otis Flannegan)

Polka-Dot Man (Mister Polka Dot)

Peacemaker (Christopher Smith).

Q

Informacja z Elbą wydaje się pewna. Potencjalna lista nowych samobójców też, ale w tym wypadku mogą zajść zmiany albo lista może zostać uzupełniona.

Ciekawe jest, że z potencjonalnych nowych bohaterów, tylko  King Shark był w komiksach członkiem drużyny samobójców.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Czyli Ratcatcher i Polka-Dot Man byliby do odstrzału. Ale fajnie będzie zobaczyć takiego cudacznego przeciwnika w filmie jak ten drugi, zwłaszcza jeśli film by miał mieć zabawny klimat.

Peacemaker nie mam pojęcia kto to, a King Shark może być ciekawy, ale też może wypaść z tego kaszana jak w Flashu.

Johnny Napalm

Polka-Dot Man... o w mordę. Kiedy już myślę, że DC mnie niczym nie zaskoczy oni totalnie się dalej pogrążają. Nawet nie chcę myśleć w jakich klimatach będzie się obracał ten film.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Leon Kennedy

W szalonym klimacie i wierzę w Gunna.  Ten film wydaje się idealny na jego kolejny projekt i pokazanie, że Disney zbyt pochopnie go wywalił. Zresztą gorzej niż w poprzedniej wersji SS nie będzie.

Q

Sporo plotek ostatnio pojawia się na temat filmu Gunna.

Mniejsza skala zagrożenie - czyli walka z grupą Onslaught na Bliskim Wschodzie. Całość inspirowana komiksami z lat 80-tych. Do takiego starcia ekipa skompletowana przez Gunna może być odpowiednia.

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Śmieszne, że już tyle wiemy o filmie Gunna, a o filmie Reevesa prawie nic... ale cóż, już dawno Wam mówiłem, że DC kazało czekać Reevesowi, aż coś wymyślą, a potem aż ogłoszą wylanie Afflecka.

Q

Prace na planie "The Suicide Squad" mają ruszyć we wrześnie, a "The Batman" pod koniec roku, więc jeśli wszystko będzie przebiegać w podobnym harmonogramie, to to w najbliższych miesiącach powinny też pojawić się jakieś doniesienia na temat filmu Reevesa - chyba, że chcą trzymać jak najwięcej informacji w tajemnicy. Jak by nie było o filmie Reevesa wiemy więcej niż o nowym filmie Nolana.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Cytat: Leon Kennedy w 09 Marzec  2019, 21:09:24W szalonym klimacie i wierzę w Gunna.  Ten film wydaje się idealny na jego kolejny projekt i pokazanie, że Disney zbyt pochopnie go wywalił.

Disney ponownie przywrócił Gunna do wyreżyserowania i napisania scenariusza "Guardians Of The Galaxy 3". Nim to jednak nastąpi Gunn zajmie się "Suicide Squad".

Źródło: Deadline
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Hahaha, dobre to! Widać, że nikt nie chciał wziąść tej fuchy po nim. Na jego miejscu powiedziałbym im walcie się.

Juby

Leon, doczytaj uważnie artykuł. Nie "nikt nie chciał wziąĆ fuchy po nim", tylko Disney nikogo poza nim do tej roboty nie widział i odczekali całą tę medialną gównoburzę z lata. Jak widać, skoro ludzie nie jadą po decyzji Warnera w kwestii zatrudnienia Gunna, Disney uznał, że i ich nikt nie powinien więcej krytykować.

Nie zdziwię się jeśli teraz Gunn tylko napisze skrypt do Samobójców, a reżyserię powierzą komuś innemu, bo ten weźmie się za kończenie swojej trylogii. Na 2020 już się nie wyrobi (a na maj przyszłego roku było przymierzane GotG3), ale na 2021 Disney ma zaklepane 3 daty premiery. Dałby radę.

Leon Kennedy

A czemu mieliby jechać po Warnerze? Disney myślał, że mało kto już go zatrudni czy co? I sami nie mieli większego pojęcia komu powierzyć reżyserię strażników, a i malo kto czuł się na siłach, aby Gunna zastąpić. Więc trza było się z nim przeprosić.