Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

LelekPL

To ciekawe bo ja też. Przynajmniej na film. W piątek jednak założą koszulkę albo z Batmanem albo z Jokerem bo tak po prostu wypada ;)

BlackBat

Ja na film mam Pierdonkową koszulkę z Lois i Supesem, a przyjadę w którymś z Gacentych :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Na seans koszulka wspomniana wyżej, potem Batman :D

Funky

Dobra byłem dzisiaj w informacji PKP na dworcu i pociąg mam o 6:27 rano a w Poznaniu będę o 10:30. Oczywiście należy brać poprawkę na to że to reżimowe koleje czyli mogę być później. A powrotny mam o 18:28 i tutaj pytanie czy zdołam obejrzeć film który jak pamiętam jest o 16?. Niestety nie miałem nic później a następny pociąg mam dopiero następnego dnia coś koło 6 rano :-\ A i jak będzie upał to rozpoznacie mnie bo pomarańczowym t-shircie z facjatą Jokera i napisem "Why so Serious", brązowymi spodniami i biało-czarnymi butami oraz jasną panamą z czarną wstążką. A jak będzie chłodniej to na koszulkę z Jokerem założę jasny prochowiec.

Rafalinda

Funky nie zdążysz na pociąg, gdyż film zaczyna się o 16:00 i razem z reklamami będzie trwał około 3 godzin. Zanim się skończy i dojedziesz na dworzec to będzie 19:30.
Proponuje ci zostać w Poznaniu. Jesli nie masz gdzie przekimać z przyczyn finansowych lub innych, to z chęcią wezmę cię pod swój dach. Jeden pokój się zwolnił, gdyż moja koleżanka już pojechała na wakacje ;)
Poza tym, nie chcesz chyba żeby ominął cię pyszny tort mojej roboty z okazji 10-lecia Batcave oraz emocjonująca dyskusja na temat Man Of Steel ;)

BlackBat a jak w końcu z twoim noclegiem, zostajesz w Poznaniu?

BlackBat

Tak, zostaję pisałam Ci priva jeszcze odnośnie przyjazdu :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


kelen

Ok Panie i Panowie, kto kontakt do mnie ma, to spoko, ale prosiłbym wszystkich, którzy nie mają, żeby podesłali mi swój numer telefonu i przybliżoną godzinę dotarcia do Pozania (i skąd przyjeżdżają), żebym wiedział o której i gdzie na nich czekać.

Funky

@Rafalinda - Dzisiaj kupowałem bilet i mam powrotny o 2 coś w nocy. Bardzio ci dziękuje że mnie zapraszasz ale na dwa dni musiałbym wziąść więcej kasy na jedzenie. A bilety na pociąg plus kino i jakaś tam drobnica na obiad to już wystarczająco dużo jak na mój budżet. A nie śmiałbym (czułbym się z tym fatalnie) prosić ciebie o jedzenie bo takie zachowanie z mojej strony byłoby nie fair. Jutro idę jeszcze kupić powrotny i doładować konto komórki dlatego też jutro czekaj na priva kelen ;)

Johnny Napalm

Funky, to ile ci zejdzie na dojazd. Pytam, bo pewnie mam podobną drogę i nie mam pojęcia o której trzeba wyjechać, żeby bezpiecznie zdążyć przed 15:30 - pół godziny to absolutne minimum, żeby dotrzeć już na miejscu do kina.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Pociąg do Poznania mam o 6:27 a na miejscu powinienem być o 10:30 (a więc luzik z kinem). A powrotny do Gdynia jest o 18:28 i takim też bym pojechał no ale nie chcę jednak przegapić Supermana (mimo że ne przepadam za tym bohaterem). Dlatego zdecyduje się najprawdopodobniej na ten o drugiej w nocy. Chyba że jakmiś cudem film się skończy przed 18 ;)

Woland

Cytat: LelekPL w 14 Czerwiec  2013, 21:15:45
I domyślam, że ja prawdziwa gwiazda będzie nas trzymał w niepewności do samego końca

Taaa.... gwiazda. Nikt nikogo nie będzie trzymał, już wcześniej dałem znać Kelenowi, że mnie jednak nie będzie. Była szansa, ale pewne sprawy potoczyły się innym torem. Mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić i wypijecie za kolejne 10 lat strony. W każdym razie nawet jeśli BC już nie będzie, na pewno kontakty międzyludzkie zostaną:)

You're in for a show tonight, son.

kelen

Johny, 15:30 to czas, w którym już w kinie najpóźniej powinniśym być ;) Bo po 15:30 anulują nam rezerwację, którą trzeba opłacic na miejscu. Jedziesz z Warszawy, prawda? Jest dużo połączeń do Poznania z tego co pamiętam.

Właśnie, jeszcze jedna prośba - miejcie ze sobą w miarę możliwością odliczoną kasę na bilet.

BlackBat

To widzę, że ja będę najwcześniej ;D
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


LelekPL

Cytat: BlackBat w 27 Czerwiec  2013, 21:04:09
To widzę, że ja będę najwcześniej ;D

tak a propos tych, którzy będą najwcześniej to nadal zapraszamy już w sobotę ;)

Kelen, Rado wysłałem Wam PW

Altair

Wybaczcie, ale podobnie jak Kujaw nie dam rady się pojawić na zlocie. Nie ma co za dużo gadać - po prostu sprawy rodzinne, które są nie do przeskoczenia. Wstrzymywałem się z decyzją bo liczyłem, że do dzisiaj się coś wyjaśni. Wybaczcie. :(