Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

kelen

Zatem stan obecny:

1. Rado normalny
2. Air ulgowy
3. kelen ulgowy
4. BlackBat normalny
5. Kujaw ulgowy
6. Funky normalny
7. Rafalinda normalny
8. Altair ulgowy

Po rozmowie z Mel niewiadomą wciąż pozostaje Adolf oraz jakura.

LelekPL

#136
Czyli Mel też nie przyjeżdża? Szkoda... Co do Adolfa i jakury to oni rzadko się pojawiają ostatnio. Może admini mają maila do nich i mogliby im napisać jakąś wiadomość.

Post Merge: 14 Czerwiec  2013, 00:00:49

Poza tym to zamawiajmy już 10 biletów na ten seans w sobotę o 16:00. Jak pisałem wcześniej - nie będą nam robili problemów z tego powodu, że ktoś się nie pojawi. Ze względu na takie sytuacje właśnie musimy się pojawić 30 minut wcześniej, żeby takie rezerwacje mogli jeszcze sprzedać

Ups, dopiero teraz zauważyłem, że sobota jest jeszcze niedostępna.

kelen

Z Adolfem mam kontakt przez Facebooka, własnie do niego napisałem i czekam na odpowiedź.
EDIT
No, miałem napisać, że jeszcze nasza data jest niedostępna, ale widzę, że już sam sprawdziłeś :P

jakura

Ja do kina nie pójdę - jestem już umówiony na seans od mniej więcej roku;)
Co do mojej obecności na zlocie: jak mówiłem postaram się byc, chociaż grafik mam układany z tygodnia na tydzień, więc pewnie do samego końca nie będę pewny czy uda mi się wyrwac. Taka dola kelnera :(
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

LelekPL

Ja wziąłem sobie dlatego wolne na weekend. Nie da rady już poprosić szefa?

jakura

Już mam wykorzystany limit wolnych weekendów (egzaminy, absolutorium lepszej połówki, staż), więc może by problem. Ale popróbuje się jeszcze z kumplami zamienic, może ktoś pójdzie na jakiś układ :D
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

kelen

Adolf odpadł. Zatem mamy już chyba praktycznie cały skład.
Ponoć jest szansa na Wolanda :P

LelekPL

I domyślam, że ja prawdziwa gwiazda będzie nas trzymał w niepewności do samego końca

Kujaw

Zdaję sobie sprawę, że na kilka dni przed zlotem, takie niusy nie są mile widziane, ale nie będę mógł się pojawić. Przepraszam za zamieszanie, ale nie wszystko zawsze wychodzi tak, jakby się chciało.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Oj, no szkoda. Ale pewnie masz do tego istotny powód. No nic, będzie na pewno jeszcze okazja :)
Ja jakby co już zarezerwowałem bilety, wstępnie 3 ulgowe i 7 normalnych w 7 rzędzie na środku sali.
Wydawało mi się, że wcześniej podawałem, że ceny to 23 i 28 zł, a teraz mi podało 24 i 29 :/

LelekPL

Ależ się posypała nasza 14... No trudno, ale w takim razie mam pytanie do Rada, czy nadal jedziemy w piątek, czy chcesz teraz tylko w sobotę przyjechać? Bo zostaje nas jedynie dwójka w takim razie.

Rado


jakura

Napiszcie jeszcze raz proszę (niezbyt często tu zaglądam i sporo mi umyka) kiedy, o której i gdzie byłoby ewentualne spotkanie. Być może uda mi się znaleźć trochę czasu na przywitanie się;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Funky

Ok dzisiaj jad? kupi? bilety i poci?g mam o 6:45 rano w sobot?. A powrót 19 co? tego samego dnia, zapytam si? jeszcze o której b?d? na miejscu i kiedy dok?adnie mam powrotny do Gdyni. A i jeszcze taka sprawa czy kto? zamierza ubra? si? bardziej elegancko? :). U mnie na co dzie? jest bardzo umiarkowanie z t? elegancj? ale jak zamierzacie ?adnie wygl?da? zawsze mog? wskoczy? w koszul?. Oczywi?cie jak pogoda pozwoli bo jak b?dzie co? ko?o 30 stopni to ugotuje si? w koszuli takiej do garnituru. A jak planujecie ''kaszju?al stajl'' to pewnie b?d? w t-shircie (upa?) lub jasnym prochowcu (jak b?dzie ch?odniej). Zreszt? jeszcze napisze jak b?d? wygl?da? ?eby kto? mnie rozpozna? na peronie. A pytam si? bo jednak zale?y mi na tym naszym forumowym spotkaniu i nie chc? pope?ni? jakiego? ''fo pa'' ;)

Rafalinda

Ja tam po prostu nakładam niebieską koszulkę z logiem S ;)