Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Zlot forum na 10-lecie

Zaczęty przez Rado, 01 Marzec 2013, 22:19:45

LelekPL

Ja oczywiście cały czas się piszę. Bardzo dobry pomysł Rado, a i do Rafalindy nie omieszkam wpaść na tort ;)

Johnny Napalm

CytatMam sporo miejsca w pokoju i zmieści się tam śmiało 15 osób (wiem, bo testowałem )
Także czym chata bogata.
He he, trzymamy więc za słowo, Rafalinda. A pomysł Rada jest przedni. Poczujemy się jak w Blackgate, na tych więziennych pryczach. :D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Kujaw

Cytat: Rafalinda w 16 Marzec  2013, 01:48:14
Ja ze swojej skromnej strony, dla zachęty tym mniej zdecydowanym proponuje po kinie wpaść do mnie na mały posiłek i obowiązkowo na wypaśny tort, który popełnię z tej okazji. A no i piwko dzięki temu wyjdzie znacznie taniej->przez to znacznie więcej ;)
Mam sporo miejsca w pokoju i zmieści się tam śmiało 15 osób (wiem, bo testowałem ;))
Także czym chata bogata.

Zajebiście :D

Opcja od Rado tez niezła, ale wstępnie nie piszę się na nocleg, gdyż pociągi do Krakowa jeżdżą w nawet przyzwoitych odstępach czasu.

CytatPoczujemy się jak w Blackgate, na tych więziennych pryczach. :D

No, to zacznij grepsować, bo zajmiesz górne koje :D

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Altair


Rafalinda

Wyżera u mnie, a kima w Blackgate ;)

Woland

Cytat: Johnny Napalm w 04 Marzec  2013, 17:03:22
Wy tu o orgiach, popijawach, szybkiej jeździe samochodem i melanżach, a czy ktoś się spytał czy Q i Woland zawitają na wyżej wymieniony zlot? He? ;)

Nie wiem jak Q, ale ja nie daje głowy że się zjawię. Fajnie byłoby zawitać nawet na parę godzin, aby uścisnąć dłonie i napić się wspólnie "herbatki z prądem"... ale naprawę nie wiem jak kto będzie;). Miło jest widzieć, gdy jakaś pasja łączy ludzi, a tym większa satysfakcja, gdy dołożyło się do tego swój mały udział. Nie udzielam się tutaj jak dawniej, ale nie trudno z miejsca zobaczyć że czasy kłótni na forum to już tylko stare dzieje. I oby tak dalej. BatCave to Wy! Pokłony dla Kelena za to co organizuje, zmienia to stronę i jej otoczkę tylko na lepsze.

You're in for a show tonight, son.

Johnny Napalm

Mam nadzieję, że któremuś z was jednak uda się pojawić na wyżej wymienionym zlocie. Bez któregoś z was na nim, to nie będzie już to samo. Fajnie byłoby zobaczyć kto za to wszystko odpowiada. :)
A Kelenowi za sam pomysł i organizacje należy się moja część tortu od Rafalindy. He he... a co, mam się szarpnąć na inny prezent?  ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Ja oczywiście nie chciałbym, aby Rado został w tych podziękowaniach pominięty za jego pomysły, wszelkie propozycje i konkretne podejście, bez których być może dalej byśmy niczego nie wybrali.

Dodatkowo Wolanda i Q również bardzo chciałbym zobaczyć na tym zjeździe.

Rado


jakura

Jeżeli nie wypadnie mi robota/uczelnia, to też mogę na chwilę wpaść:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

LelekPL

Uczelnia w ostatni weekend czerwca raczej już nie powinna kolidować ;)

Funky

A wiadomo gdzie by?by sam zjazd?. Wa?ne ?eby by? dach a reszta jest mniej wa?na ;) A i jak si? spotkamy w sytuacji kiedy nie znam Poznania?. No chyba ?e kto? wyjdzie po mnie na peron z kartk? ''Funky'' :P. Oczywi?cie nic nie jest pewne ale jak narazie jestem dobrej my?li :)

Rado

Po filmie idziemy do Rafała na battorcik i zapewne jakieś piwko. Potem można też iść na miasto, ciepło będzie, więc można nawet gdzieś na powietrzu posiedzieć. Ewentualnie dokończenie biesiady już w samym Blackgate.

Spokojnie Funky, mamy co najmniej trzech ludzi na miejscu w Poznaniu, ktoś na pewno po Ciebie wyjdzie. Tak jak ongiś po mnie. Pamiętam, że z Rafalindą telefonicznie się umówiłem, że będzie czekał na mnie na dworcu i będzie ubrany w białą koszulkę z jakimiś japońskimi napisami. Wyszedłem z autobusu, znalazłem typa i dalej jakoś poszło, także spokojnie.

Kujaw

Po dłuższej namyśli, jednak dopiszę się do noclegu.

Funky, myślę, że więcej osób będzie miało podobny problem. Moja znajomość Poznania również ogranicza się do Dworca Głównego. Może trzeba będzie określić jakiś punkt zborny? Choć to może być nieco trudne, bo nie każdy przybędzie o tej samej porze...

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

kelen

Ja mogę siedzieć cały czas na dworcu PKP i po kolei odbierać ludzi. Jakby ktoś przyjechal PKSem to weźmie się np. Rafalindę do tego :)