Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Villains

Zaczęty przez Maxie Zeus, 25 Marzec 2008, 14:55:26

Man-Bat

Do grania Jokera nie wystarczy wygląd Heatha........
Nie to, kim jestem w środku  ale to co robię określa mnie

Leon Kennedy

Jak się przyjżeć to koleś może i ciutkę jest podobny... A tak na marginesie, co to za kolo??

Huntersky

Nie, on NIE jest podobny :P
<br />http://huntersky.deviantart.com<br />WHATTUP, BIOTCH! - Harrison Ford

Altair

Dobra napisalem to raz napisze i drugi:jeden z francuskich aktorow grajacych w ''Asterix na olimpiadzie'' (gral Romantixa)
Jest ludzaco podobny do Heatha,a w dodatku ma podobna fizjonomie i talent.Naprawde ogladajac go w Asterixie kilka krotnie mialem wrazenie,ze to Ledger (szczegolnie chodzi mi tu o gestykulacje).Jezeli mialbym wskazac dzis zastepce Heatha,wskazalbym wlasnie jego.

MJ

Jakie to jest głupie gadanie, powiedzcie mi który z ambitniejszych aktorów będzie chciał powtarzać w filmie po jakimś innym aktorze, moim zdaniem jeśli już będzie "nowy" Joker to będzie całkiem inaczej zagrany.bruce myślę że większośc aktorów byłaby w stanie powtórzć gestykulacje i ruchy Ledger'a, skoro potrafią to zrobić amatorzy to profesjonaliści nie mieli by z tym żadnego problemu.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...

KillingJoke87

ostatnio przyszedł mi ciekawy pomysł do głowy, miznowicie Marlin Manson jako Joker..hmmmmmm....
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

Maxie Zeus

Mi wogóle nie pasuje. Lepszy byłby z niego Scarecrow..i to bez worka na głowie :P

Mel

#82
Jeszcze z jakieś 15 - 20 lat temu Bowie byłby niemal perfekcyjnym Jokerem(kościsty pysk, epickie spojrzenie i dobra postura)...A tak, to nie mam aktualnego kandydata. Wszyscy teraz wydają się być tacy...nijacy.

No ale Manson...

W sumie...

Albo nie! Nawet tak nie pomyślałam.

Kadaver

Marylin Manson mógłby być Jokerem,ale tylko w cameo.
A Bowie pasuje na Jokera w ekranizacji  DKR.

Anarky

Zakładając odpowiednią charakteryzację:

Christian Slater jako Cluemaster
nieżyjąca już Brittany Murphy jako Harley Quinn
David Tennant lub Michael Emerson jako The Riddler
Toby Jones lub Bob Hoskins jako The Penguin
Sam Niel jako The Mad Hatter
Ja wam pokażę!

KillingJoke87

Jeśli chodzi o jokera to idealnie pasowałby do tej roli Paul Bettanny (kod da vinci, piękny umysł) lub Ben Foster (Osaczony, Alpha dog, 15.10 do Yumy), co do reszty nie mam na razie żadnych pomysłów. Może jeszcze na Orcę Agata Wróblewska? :D
so you're gonna have to play my little game if you  want to save one of them...

bart-allen

ja bym dał innych gości naprzykład joker Hugo Weaving firefly Chris Evans proffesor PYG Robert De Niro i pingwin Philip Seymour Hoffman
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem

Johnny Napalm

#87
CytatKiller Croc - Sylvester Stallone
Max, po tylu latach nadal uważasz, że Sly to genialny Croc?

Sorry za zgorszenie, ale będąc w klimacie Euro, mam taką propozycję - Mario Gomez/Joker, a Franck Ribery/Joe Potato.

Post Merge: 15 Czerwiec  2012, 17:11:16

I żeby nie być gołosłownym:
Według mnie może podpadać pod Jokera.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Maxie Zeus

CytatMax, po tylu latach nadal uwa?asz, ?e Sly to genialny Croc?
Fakt, w ostatnich latach Sly strasznie zdziadzia? z twarzy, ale muskulatur? i masywno?ci? (czyt: szeroka klata i te ?y?y na rekach) jak najbardziej mi pasuje na Killer Croc'a. A jego 'uroda' tym bardziej doda?aby postaci charyzmy.

Pomarzy? zawsze mo?na, bo Croc'a raczej pr?dko w filmie nie zobaczymy (no chyba ze doczekamy si? Batmana z kategoria wiekowa R) :P

bart-allen

prawdopodobna fabuła filmu to złoczyńcy którzy są już bardzo starzy spotykają się przy pokerze i opowiadają o swojej karierze(Już widać podobne do The almost got im) a obsada patrzcie kilka postów wyżej
http://www.youtube.com/watch?v=NbvbCwVGAu8 za kim byłeś...Nie jestem głupim nie jestem trollem jestem....DC-maniakiem