Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Uwagi na temat strony i forum

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2008, 23:24:40

Q

W wynikach sond "vs" - http://www.batcave.com.pl/sondy/ wszystko jest już tak zliczane, żeby całość dawała 100%.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Riko

Styl powinien się już poprawnie wyświetlać na przeglądarkach od IE 7 w górę.

franek

A kto jeszcze korzysta z IE? Ściągnij Google Chrome albo Mozillę i po problemie.


Show Must Go On!!!

Riko

Akurat ja to używam każdej możliwej: IE, Chrome, Firefoxa, Chromium, Opere itd. itc. magia bycia webmasterem. Natomiast zobacz sobie raporty ostatnie, które mówią, że wielu jest jeszcze właścicieli IE i to dla nich został poprawiony wygląd.

Juby



Woland, czyżbyś w końcu zaszczycił nas swoją pracą o pierwszym Batmanie? :o 8)

I wziąłeś się za dział TDKR, bo galerie ma w końcu podzieloną? W ogóle widzę, że od dzisiaj wszystkie filmy fabularne znowu dostępne są tylko w starym wyglądzie BC.

Woland

Za 119 dni karty zostaną odkryte;)

Jeśli mowa o działach, to postanowiliśmy, że filmy do nolanowskiej trylogii pozostają w starej formie, aczkolwiek stare logo i napis będą zastąpione nowymi. Kolejne filmy będą już w obecnej wersji BC. To taka symboliczna granica, kończy się pewien rozdział dla Batmana tak jak dla strony BC.





You're in for a show tonight, son.

Juby

No to czekam równie mocno co i na premierę TDKR! :o

vincent

#457
Czy jest możliwość włączenia powiadomień o nowym poście, gdy ktoś napisze coś pod samym sobą i wypowiedzi zostaną automatycznie zlepione?

Post Merge: 10 Czerwiec  2012, 21:03:47

Chciałbym jeszcze wiedzieć, jak uzyskać dostęp do shouta

Post Merge: 11 Czerwiec  2012, 15:40:46

Zaglada tu ktos czasem, czy wyjebane?
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Leon Kennedy

Co do pierwszego to najlepiej wie Q. Drugie, a co jest z shoutem, że nie masz do niego dostępu? Według mnie nie powinno być z tym żadnego problemu.

Q

Kiedy wiadomości się automatycznie łączone, to opcja powiadomienia nie działa. Niestety w tym przypadku działa to na zasadach podobnych do edycji postu i nic nie da się z tym zrobić.

Jaki problem masz z shoutboxem?

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

darkside

Co chwile przy używaniu forum wyskakuje mi Internal Server Error, jest to irytujące, bo człowiek się rozpisuje a tu błąd i zawartość posta przepada.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

Johnny Napalm

Tak, to jest bardzo częsty problem na BC. @Darkside, mam radę, cofnij wstecz i puszczaj posta aż do skutku - nie przez godzinę ;) , ma się rozumieć, ale przeważnie Internal Server Error poddaje się przy 4/5 razie wypuszczania posta. Dla bezpieczeństwa można zawsze dodatkowo użyć opcji Ctrl C i Ctrl V, tylko to jest rozwiązywanie skutków tego problemu a nie jego przyczyn.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

darkside

@Johnny Napalm, nie zmienia to jednak faktu że zawartość posta i tak przepada :-\ ale dzięki za radę.
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!

BlackBat

Ja chyba ze cztery razy pisałam odpowiedź pod Flashpointem przez tego errora, teraz faktycznie kopiuj i wklej się zabezpieczam.
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


darkside

@BlackBat
Ja miałem podobnie z tematem o naszych ulubionych przeciwnikach Gacka. I co? do dzisiaj nie napisałem tej listy. chociaż to może i dobrze, bo niektórych mogłoby tu zszokować że na podium nie stoi Joker tylko Catwoman, Red Hood, czy Anarky :P
I'm Vengeance... I'm the Night... I am Batman!