Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Beware The Batman

Zaczęty przez Q, 04 Październik 2011, 16:50:01

Adriann

Ale nie no..nawet Alfred jest bardziej..napakowany niż Batman;d

Tengu

Nowy plakat:

Spoiler
[Zamknij]

Mi się bardzo podoba koncepcja tego serialu, lubię oryginalne rozwiązania. W dodatku, jednym z głównym złych ma być Anarky, jeden z moich ulubionych przeciwników Gacka (jeszcze z czasów TM-Semic, kiedy to Lonnie Machin wymierzał sprawiedliwość w Gotham na własną rękę).

Leon Kennedy

Anarky, a tego chyba nie wiedziałem! Świetnie, bo to ciekawa jest postać :)

Tengu

Byleby tylko nie był zwykłym przestępcą. On musi działać pod określoną ideą, jak Anarky w komiksach czy Joker w TDK. To musi być taki V, który działa jeszcze brutalniej i ponad prawem, czym zaskarbi sobie zainteresowanie Batmana. Fakt, może porównanie nie jest trafne w 100%, bo V walczył z totalitarną Anglią, jednak zamysł tych postaci jest bardzo podobny - tylko realia w których są osadzeni są inne. Anarky to też idealna postać do podważenia sensu misji Batmana. Zobaczymy jak go rozwiną w "Beware The Batman"...

Kwiatek


LelekPL

Przepisze tu swój komentarz z youtube'a po prostu:
Ktokolwiek uzna? "tak, to b?dzie dobrze wygl?da?o" powinien by? natychmiast zwolniony!

Kujaw

Nie wiem, cholera... wizualnie jest to jakieś takie pokraczne. Ten serial będzie musiał mieć wręcz zniewalającą fabułę, żebym odszczekał to, co wcześniej mówiłem na jego temat. bo graficznie w moim odczuciu nie wybroni się za Chiny ludowe. Ale podoba mi się logo w stylu tego jakie widniało na starych komiksach....
Sam trailer wypada nieco dziwnie, jak amatorskie AMV. Jakieś przebitki, jeden podkład... takie miałkie.

Cytat: Rado w 02 Luty  2013, 01:05:07
Weź się za pierwszy sezon. Serial nie jest wcale taki "young", a Batman jest chyba w każdym odcinku.

Wziąłem się. Przegryzłem się całkiem niedawno przez oba sezony. Całkiem niezłe, spodziewałem się czegoś mocno w stylu X-men: Ewolucja i na szczęście tak nie było.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

Rado

Cytat. Ale podoba mi si? logo w stylu tego jakie widnia?o na starych komiksach....

Nom, i rozk?ad nietoperzowych uszu na masce taki jakby za czasów Boba Kane'a. Reszta kostiumu to raczej taki Burton.

Magpie, to widz?, ?e ze z?odziejki przekszta?ci?a si? w super karatek? skacz?c? po ?cianach.

Szkoda, ?e si? nie pokusili o jakie? kwestie mówione w tym zwiastunie. Generalnie dla przedszkolaków.

PS. Young Justice daje rad?.

kelen

To nie jest de facto trailer, oni to tam nazwali "Sizzle Reel". W każdym bądź razie, mnie się mega podoba (poza samochodem Pyga). Czekam!

Doctus

#69
CytatGeneralnie dla przedszkolaków.

Stwierdziłeś to po jednym trailerze, w którym nawet nie padła żadna kwestia z ust jakiejś postaci? nic jeszcze nie wiadomo o stylu jaki obierze ten serial, więc już teraz spisywanie go na straty jest błędem. Byłem taki samo pewny że The Spectacular Spider-Man będzie kolejną kreskówka dla dzieci, a dostałem naprawdę świetną animację. Można powiedzieć że gratkę dla fanów Człowieka-Pająka.

CytatTo nie jest de facto trailer, oni to tam nazwali "Sizzle Reel". W każdym bądź razie, mnie się mega podoba (poza samochodem Pyga). Czekam!

@kelen, podzielam Twój entuzjazm. Mimo mojej słabości do starych animacji pokroju TASu, to po przetrawieniu nowej mody w produkcji animacji przestałem zwracać uwagę na ten komputerowy styl. Jeżeli fabuła będzie na poziomie, to będę oglądać z przyjemnością. The Batman miało (przynajmniej dla mnie) całkiem niezłą kreskę, a fabularnie osiągnął pewien poziom dopiero przy czwartej serii. Zapowiadali że Alfred będzie przypominał tego z Batman: Earth One, do tego jako przeciwnicy pojawią się Profesor Pyg i Anarky. Jeżeli ten pierwszy będzie pokazany tak jak pisał go Morrison, a ten drugi jak za czasów Alana Granta, to zapowiada się dobre villains gallery.

Rado

#70
Stwierdzi?em to po dwóch zwiastunach/zajawkach, kilku artach, doborze przeciwnika w stylu ?aby (mo?e Morrison go tam i fajnie wymy?li?, ale to wci?? kur*a jest ?aba), fikaj?cej kozio?ki Magpie i po komiksowym previev'ie oraz ogólnym pokracznym designie postaci.

Ale troch? racji macie. Nie powinienem skre?la? nim zobacz?. Spectacular pokaza?, ?e mo?na. Czy Beware poka?e? ?miem w?tpi?, ale bardzo bym chcia?, ?ebym znalaz? w tym serialu co? dla siebie.

LelekPL

Żeby nie było, że ja ten serial też skreślam z miejsca. Mój komentarz dotyczył tylko strony graficznej. Tutaj zgadzam się z Kujawem - serial ma sporo do nadrobienia fabularnie za to co widoczne jest gołym okiem. Galeria wrogów wygląda ciekawie, więc może parę dobrych odcinków z tego wyjdzie, ale z niecierpliwością czekać nie będę.

Leon Kennedy

W sumie ciągle ciężko co powiedzieć... Chodź do samej animacji chyba się przekonam, no zobaczymy.

BlackBat

Jeżeli to nie jest finalny produkt, to myślę że- wow będzie dobrze. Co prawda stylistyka animacji nie jest powalająca, ale podobnie było z Green Lantern: The Animated Series. Jeżeli BTB dostanie taki sam, porządny rendering jak GLTAS, to nie będzie co się skarżyć. Z czasem po prostu człowiek się przyzwyczaja i docenia, szczególnie

Spoiler
kiedy w ostatnim odcinku GL został ukazany początek stworzenia, po prostu zmiotło mnie do najbliższego sektora ;)
[Zamknij]

A wybuchy pod koniec zostały naprawdę świetnie wykonane.

Odnośnie fabuły, na pewno przekonamy się dopiero po pierwszym odcinku, może być całkiem świeżym spojrzeniem na Gacentego. Nie zamierzam tego skreślać tylko dlatego, że zostało zrobione w 3D (którego osobiście bardzo, bardzo nie lubię) i w takiej stylistyce. Czekam z niecierpliwością aż go wypuszczą.

I tak, logo totalnie miecie :)
"Last time I moved this fast, Hitler was still alive"


Funky

Grafika komputerowa wygląda po prostu beznadziejnie, jakby fani postanowili zrobić swój własny trailer. Nawet jak serial będzie dobry pod względem fabularnym to wizualnie jest to ohyda. Sam wygląd Batmana jest wręcz groteskowy wygląda niczym jak anorektyk lub więzień obozu koncentracyjnego. Twórcy tak spieprzyli sprawę pod tym względem że oglądać się tego odechciewa.