Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Gordon-Levitt jako John Blake

Zaczęty przez Q, 19 Kwiecień 2011, 23:48:16

Funky

Juby na litość boską możesz być bardziej kulturalny? Bo nie pierwszy raz obrażasz innych ::) A co do spoilera to cóż może
Spoiler
Riddler? ;)
[Zamknij]

Juby

#16
Kiedy pisze się tyle razy, żeby nie spoilerować, a ludzie tego nie rozumieją, przy czym pamiętam jak spoilerami popsułem sobie pierwszy seans TDK, to zapominam o kulturze...

Juby daj spokój, co to był w ogóle za spoiler, żeby tak wyskakiwać? Następne takie zachowanie zostanie ukarane.

isild87

Rzeczywiscie juby jaka to straszna tajemnice wyjawilam , chyba fani Batmana sie zaraz przeze mnie potna  :o
no i ta cala elokwencja i kultura w twoim poscie - Sorry ale nie bede sie wdawac w pyskowke z kims takim

Pozdrawiam reszte kolegow

Q

Cytat: Funky w 02 Sierpień  2011, 15:46:49
Juby na litość boską możesz być bardziej kulturalny? Bo nie pierwszy raz obrażasz innych ::) A co do spoilera to cóż może
Spoiler
Riddler? ;)
[Zamknij]
Według mega spoilerów jest to raczej:
Spoiler
Alberto Falcone
[Zamknij]
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

#19

Juby daj spokój, co to był w ogóle za spoiler, żeby tak wyskakiwać? Następne takie zachowanie zostanie ukarane.

[/quote]

Spoiler
John Blake był dla mnie do tej pory postacią/ policjantem, którego gra JGL. Teraz dzięki tylko jednej linijce postu isild wiem coś o "podwójnej tożsamości", czego wiedzieć nie chciałem, więc dla mnie to jest spoiler (duży, czy mały - IMO żadna różnica)
[Zamknij]

A tak w ogóle to "ukarany"? Jakie "zachowanie", z czym "wyskakiwać"? Nie można już nikomu napisać czegoś wprost, bądź porównywać do kogoś, tylko trzeba tytułować per pani? :P

Nikt nie twierdzi, że trzeba przez pani, ale nie pozwolę zwracać się do innych użytkowników w wulgarny sposób, przykro mi. A przez słowo ukarany chyba każdy wie o co mi chodziło. Ost.

jakura

A ja średnio rozumiem idee spoilerów... Jak kogoś nie interesuje co się w filmie (może) pojawić to niech nie wchodzi na forum, tylko zadowoli się informacjami ze strony głównej. Albo niech tylko śledzi info z oficjalnej strony filmu i ew ma pretensje do twórców, że ujawniają, że w ich filmie jedną z postaci będzie (uwaga!) Bruce Wayne, który jest także Batmanem...
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Patryk02099x

Odświeżam, ale wpadło mi do głowy kilka możliwości(już dawniej, ale od wczoraj jestem na forum):

Spoiler
Może ten Black będzie kontynuował dzieło Jokera? Zgrywa dobrego policjanta(albo nim na serio się stanie, np. okaże się, że na początku chciał źle, ale jednak zmienił zamiary),a naprawdę kontynuuje rozsiewanie zła i sprzymierzy się z Banem? Można również zakładać związek z Jokerem typu: bracia, ojciec(Joker) i syn, kuzyni itp.
A może okaże się jakąś dalszą rodziną Gordona po prostu? Swoją drogą ciekawi mnie, czy teraz też będą dzieci Gordona i jaką rolą(jeśli w ogóle) odegrają?
Chłopak/brat Kobiety-Kot? Może związek z Mirandą Tate?
[Zamknij]

Jest sporo możliwości...

Jeśli nie powinno się odświeżać starych tematów dla spekulacji, to proszę o usunięcie posta i wybaczenie mi. ;]

Johnny Napalm

Spoiler
Ca?kiem fajna wizja - graj?c dobrego glin?, na koniec wyci?? wszystkim pozytywnym bohaterom numer i ujawni? swoje powi?zanie powiedzmy z Jokerem. Z mojej strony mog? zaproponowa? tak? hipotetyczn? wersj? wydarze? - gdy oka?e si?, ?e Harvey Dent na pewno nie ?yje, wtedy mo?e pojawi? si? inny Brudny Harry w mie?cie -  John Blake, jako na?ladowca Two-Face'a.
[Zamknij]
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Funky

Aaaaa jak debil nie przeczytałem pierwszej części newsa i zobaczyłem pewne zdjęcie :-[ Fak jestem zły na siebie (szkoda że tytuł newsa nic nie mówił o bardzo poważnym zdjęciu) No cóż ważne że nie przeczytałem reszty spoilerów. A tak na marginesie to
Spoiler
Blake będzie pewnie naśladowcą Jokera lub będzie z nim współpracować. Mam nadzieję że Gordon-Levitt chociaż zbliży się do genialnej roli Heatha
[Zamknij]

Leon Kennedy

Niezły prima aprilis wyszedł :). Z początku zapomniałem, który dzisiaj mamy i prawie bym uwierzył. Trza było nie dawać na dole wiadomości, że to... Byłoby przez chwilę zabawniej, ale i tak brawa.

Adriann

Szkoda że chociaż część z tego nie jest prawdą..tak marzyłem by był Jokerem albo chociaż naśladowcą..może to drugie sie sprawdzi chociaż;>

b.p.

Abstrahuj?c od tego, ?e to prima aprilis, powrót Jokera-Johna Blake'a by?by mega zabiegiem marketingowym.
Po TDK i ca?ym ?adunku emocji zwi?zanych z Jokerem-Ledgerem (w tym ?mierci? Heatha) ludzie waliliby do kin drzwiami i oknami. Wi?c - hipotetycznie i paradoksalnie - Nolanowi mog?oby by? bardzo na r?k? ujawni? tego rodzaju informacj?.
No ale có? - april's fools! Gratuluj? newsa, przebi? wszystkie "bomby" jakie dzi? widzia?em!

kelen

Um, chciałbym zwrócić uwagę tylko, że żartem był tylko opis sceny. Zdjęcie i informacja jest prawdziwa. Pojawiło się kolejne zdjęcie z planu, facet nie dał go od razu, bo było poruszone, ale kolesie z forum shh go poprosili, żeby i tak je dał:



Koleś sobie igra dając takie info publicznie, ale z kolei admini shh szybko usuwają takie rzeczy, bo już wcześniej mieli problemy z WB przez takie przecieki (jak np nagrania teasera czy prologu z kina).

Adriann


Patryk02099x

Widzia?em to ju? na wspomnianym forum(jest jeszcze zdj?cie jak Joker niby kopie Bane, a te, które da?e? jest wyra?niejsze)... ale jako? w to nie wierz?... :/ Mo?e Warner robi kampani? wirusow?? To akurat jest bardzo prawdopodobne. W ogóle mi to wygl?da na jakie? zdj?cie fanowskie, tyle ?e sk?d tak dobre kostiumy wtedy? O ile Jokera jak tako mo?na "podrobi?", to kamizelka i przede wszystkim maska Bane'a to ju? spory k?opot chyba... Ja ju? chc? jutro i wiedzie? co i jak, bo dzi? si? czuj? jak og?upione dziecko.