Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

The Dark Knight Returns

Zaczęty przez Manigoldo, 15 Kwiecień 2011, 02:58:00

LelekPL


Leon Kennedy

Jakoś na październik chyba przewidziana.

franek

wszystkie Bat-filmy z DC animated wychodzą jakoś na październik, "Year One" czy "Under The Red Hood"


Show Must Go On!!!

Funky

Mam nadzieję że film nie będzie mieć identycznej kreski co komiks. Niestety ale owa kreska (i pełno okienek na jednej stronie) sprawiła że nigdy nie przeczytałem (i pewnie nie przeczytam) tego komiksu. Pod zwględem graficznym jest to dla mnie coś szkaradnego co odstrasza od tej historii.

Q

Film raczej będzie miał bardzo wierną kreskę oryginałowi. Reakcje fanów po zaprezentowanym fragmencie sugerują, że produkcja spodoba się fanom Millera - http://www.batcave.com.pl/2012/03/batman-the-dark-knight-returns-pierwsze-reakcje-fanow/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

franek

Wcale nie trzeba rysować super realistycznie żeby narysować komiks, weź pod uwagę że mimo tej kreski komiks jest najlepszą opowieścią o Batmanie póki co(przynajmniej tak mówią). Sin City też ma tę kreskę ale filmu się doczekał, znaczy że coś w nim jest.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Eee... chyba jednak Sin City ma ciut lepszą kreskę. Tak mi się wydaję. No i sam pomysł na grafikę w SC jest naprawdę genialny. FM na przykładzie tego Spidera z Tm-semic, pokazał, że jak chcę to potrafi rysować mega fajnie i dokładnie - np kadr z twarzą Franka, na początku komiksu.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

franek

Ale czy wszystko musi właśnie być takie fajne i odwzorowane? MA swój styl i nie czepiajmy się tego bo to rzadkość.


Show Must Go On!!!

Johnny Napalm

Ja tam wolę własny styl u rysownika -chyba, że jest wybitnie drażniący- niż jak jest taki jak wszyscy. I tu przychodzi na myśl największy kaszaniarz w dziejach amerykańskiego komiksu Rob Liefeld, chciał się wpisać w mode lat 90., tylko, że był najgorszy w swoim fachu. Że też Jim i Todd chcieli z nim zakładać Image...
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Adriann

http://www.batcave.com.pl/2012/05/pierwsze-zdjecia-z-animowanej-adaptacji-the-dark-knight-returns/
Co sądzicie? Ja osobiście podchodzę do tego dość sceptycznie..wygląda jak w odcinku nawiązującym do TASU..nie wiem jak to odbierać,czy plus czy minus

Leon Kennedy

Mnie tam pasuje, chodź niezbyt Millerowską kreskę przypomina, co dla niektórych może być plusem.

Johnny Napalm

Właśnie, a tak trąbiono o nawiązaniu do kreski Millera. Ja tego jakoś nie zauważam.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

LelekPL

Kreskę Millera widać, ale dla mnie jest to zbyt kolorowe po prostu. Returns był bardzo surowy pod względem kolorów, tutaj są zbyt wyraziste.

franek

EE tam dobrze będzie, na pewno jakoś to ułożą


Show Must Go On!!!

Q

Znana jest już część obsady - http://www.batcave.com.pl/2012/05/peter-weller-uzyczy-glosu-batmanowi-w-batman-the-dark-knight-returns/

Peter Weller będzie Batmanem, a Ariel Winter Robin. W filmie usłyszeć będzie można także Wade'a Williamsa (Harvey Dent/Two-Face), Michaela McKeana (dr Wolpera) i Davida Selby.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)