Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Charism

Podobaj? mi si? te postery, maj? chyba uderza? w target 'Avengers', bo sa bardzo takie... 'komiksowe'.

A spot równie? miazga.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Trailer od Nokii jest naprawdę świetny, lepszy od dwóch poprzednich zwiastunów. Chociaż fragmentów pokazane w MTV nie przebije. I rzuciła mi się w oczy jednak rzecz to że prawie wszyscy wyglądają gorzej niż w "TDK". Bruce jest nieźle zarośnięty, Gordon mocno się postarzał a Fox z brodą wygląda jakby był bezdomny :P I oczywiście to dobrze że tak wyglądają bo to świadczy o tym że Bane da niezłego czadu ;)

Juby

Nowe fotki w słabej jakości:









Charism



To wygląda jakby pierwszy teaser poster z tego był. : )



A to zdjęcie jest super, pomimo tego, że mam awersję do cycatych kobiet (Kiera rulez!). : )

LelekPL

Cytat: Charism w 22 Czerwiec  2012, 23:53:23
A to zdjęcie jest super, pomimo tego, że mam awersję do cycatych kobiet (Kiera rulez!). : )

Nie mieści mi się to nawet w głowie... ale tłumaczy też twój avatar

Charism

#606
Je?li kto? si? zastanawia?, czy muzyka z pocz?tków ostatnich trailerów b?dize w filmie, to odpowied? brzmi: TAK!

http://www.youtube.com/watch?v=FkyTjCoPY5g

Nowe sample. Gotham's Reckoning.
To b?dzie zró?nocowany OST, co s?ycha? juz po porownaniu fragmentów które ju? znamy z tymi, nowymi.


EDIT:
Ukaza?y si? mo?e te wspania?e zdj?cia w wi?kszej rozdzielczo?ci?



EDIT 2:
'Wyprosi?em' tylko takie co? [1200x1600]:


Q

#607
Ostatnie fotki w dobrej jakości:








Plus nowy spot tv z odpowiedzią na pytanie skąd Catwoman wzięła Batpoda - http://www.batcave.com.pl/2012/06/catwoman-w-nowym-spocie-z-the-dark-knight-rises/
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Charism

Spoiler trochę :\

I nie podoba mi się głos Bale, bardzo! To juz nie jest ten wspaniały growl, to jest...chrypa O.o

cukier

Ja jestem niebowzięty tym:

Spoiler
To start it, Throttle.
[Zamknij]

rocklee

A mi się bardziej podoba od tego w tdk, chyba bardziej w tdk była taka chrypa aż na siłę, tak mi się wydaje.

Charism

#611
Rocklee - nie s?uchasz metalu, prawda? ;) w TDRK jego growl brzmia? naturalnie, niewymuszenie, dobrze, a tutaj ... có?. Ale to kiepska jako?c jest, zobaczymy w wersji normalnej. : )

EDIT:

Gif z ktorego? spotu/trailera, scena walki Batman-Bane.

Spoiler

Cholera wygl?da to tragicznie s?abo. Stoj? ze 2 metry od siebie, kiedy udaja, ?e przyjmuja ciosy na twarz. Jednak to tylko spowolniony gif. Czytam teraz jak ludzie anrzekaj? na sceny walki w TDK - nie pamietam jednak by bylo tam co? z?ego/?le nakr?conego. Co innego piruet Bane'a we wszystkich trailerach do TDKR....
[Zamknij]

Juby

#612


Tom Hardy na potrzeby roli Bane'a przyty? do wagi 190 funtów. Filmowy Bane wa?y jednak 240 funtów (je?li kto? chce policzy? ile to kg niech pomno?y razy 0,454). :P Buty te? ma chyba nosi na 7 cm obcasie, bo Hardy na pewno nie ma tyle wzrostu. ;D

Post Merge: 03 Lipiec  2012, 22:31:56


http://www.film.com.pl/?q=node/6354

Q

Kilka screenów z materiału zza kulis "TDKR":







What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

jakura

Ciekawe, czy ten dzieciak w więzieniu to Bane:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.