Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Q

#555





What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen


Juby

Kostium Batmana do TDK i TDKR jest strasznie dziwny. Czasami wygląda strasznie słabo, powiedziałbym nawet, że żałośnie. A czasami wygląda tak, że aż dostaje gęsiej skórki:


;D 8)

jakura

Tu akurat wygląda jakby miał kołnierz ortopedyczny:P
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Patryk02099x

Mi się bardo podobają zdjęcia, szkoda tylko, że te z Kobietą Kot jest tak niskiej jakości i mam nadzieję, że to jednak nie to, o którym Warner mówił: "jak je pokażemy to wszyscy pomyślą, że to właśnie Catwoman"... Ja się do niej przekonałem po nowym zwiastunie, ale chciałbym jednak taką fajną oficjalną fotkę z nią.

Juby

Cytat: jakura w 10 Maj  2012, 17:02:48
Tu akurat wygląda jakby miał kołnierz ortopedyczny:P

Ja tego tak nie widzę, ale nawet jeśli tak jest to może właśnie dzięki temu wygląda tak fantastycznie. Szyja nie jest taka chudziutka, klatka wypięta na światło, a reszta sylwetka w mroku. Śmiało zaakceptowałbym taki plakat. ;)

rocklee

Właśnie, raz wygląda jak na balu maskowym, peleryna za szyją, szyja sama w sobie chuda i wiszący kostium, a tutaj dzięki temu kołnierzowi wygląda potężnie, zaje***cie.

A catwoman mniam, mniam, mniam ;)

Funky

Ja tam nie widzę żadnej różnicy, kostium wygląda tak jak zwykle. A w tej gazecie są może jakieś nowe informacje o filmie? Najbardziej wywiad z Nolanem interesowałby mnie, oczywiście fotki są fajne ale to nie to samo co w przypadku "TDK". Tam Joker wyglądał tak zajebiście (makijaż i ubranie) że czekałem na każde nowe zdjęcie. Niestety postać Bane`a nie jest tak ciekawa jak Joker (to samo dotyczy Catwoman) Ale oczywiście nie pogardzę żadną nową fotką ;)

Hydro

It's a funny world we live in.

Juby
























Niesamowite. Ich oceny Batmanów niemal pokrywają się z moimi! ;)

Q

#565
Nowe zdjęcia w wysokiej jakości:








Zwróciliście uwagę, że na fotce z Foxem widać w tle nowego Tumblera?


Ciekawe jest również do kogo z tej broni będzie strzelać Catwoman.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Konrad

#566
Spoiler
1. O Tumblerach napisalem cos w pierwszym poscie tematu "Dyskusje i spekulacje na temat The Dark Knight Rises". Moze ten Tumbler jest prototypem nowej wersji? Moze to oznacza masowa produkcje nowych Tumblerow? Moze na poczatku filmu Tumblery beda produkowane dla jednostek specjalnych, ktore beda strzec bezpieczenstwa w Gotham?

2. Jeszcze raz obejrzyjcie trzeci zwiastun "The Dark Knight Rises" bez pauzowania - Wydaje mi sie, ze Kobieta-kot zadajac cios noga w prawej dloni trzyma pistolet(scena na dachu).
[Zamknij]

rocklee

Konrad... jesteś trochę dziwny...będą produkować masowo tumblery, którego używał między innymi batman?
2... co z tego że ma broń na dachu?

Konrad

#568
Spoiler
Moj post staral byc sie odpowiedza na dwa pytania Q, ktore dotyczyly opublikowanych zdjec z "The Dark Knight Rises".

Rocklee - Zapewne czytales temat o spekulacjach zwiazanych z "The Dark Knight Rises". W tamtym watku wspomnialem o swoim bajkopisarstwie, ktore mozna obalic. Mimo, ze wspomnialem o masowej produkcji Tumblerow(np. 2 pojazdow) to wcale nie uwazam, iz ta wersja jest najbardziej prawdopodobna.

Konczac temat Tumblera - Na zdjeciu widac nowa specyfikacje pojazdu, bo prawa strona Tumblera rozni sie od wersji przedstawionej w filmie "Batman - Poczatek".

Cytat: rocklee w 11 Maj  2012, 18:47:53
2... co z tego że ma broń na dachu?
Na www.batcave.com.pl byl news o scenie kaskaderskiej zwiazanej z bijatyka na dachu budynku, w ktorej uczestniczyli: Kobieta-kot, Batman i kilkunastu najemnikow - Zdjecie Catwoman z bronia moze wiazac sie ze scena walki z trailera, w ktorej Kobieta-kot najprawdopodobniej trzyma pistolet w prawej dloni.

Cytat: Q w 11 Maj  2012, 15:28:44
Ciekawe jest również do kogo z tej broni będzie strzelać Catwoman.

Moze do jednego z najemnikow na dachu budynku?
[Zamknij]

Juby

Ktoś nieźle wyphotoshopował ostatnie 4 fotki, usuwając z nich nagłówki.