Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

cukier

#525
Cytat: jakura w 01 Maj  2012, 17:07:14
Air Jordan, ja tam nadal wierz? w happy end - w ko?cu tytu? zobowi?zuje;)

po ostatnich spekulacjach, ja sk?aniam si? do opcji:

batman w pierwszej po?owie dostaje ?omot od Bane'a. I tutaj sceny z trailera:

Cytat
Blake: Zabili go ?
Selina: Nie jestem pewna

------


Bruce: Czemu mnie nie zabijesz ?
Bane: Twoja kara musi by? bolesniejsza.

-----

Dzieciak: my?lisz, ?e on wróci ?
Blake: nie wiem

Dalej, Bane robi sajgon w Gotham. W koncu Batman chce si? wyjawni?:

Cytat
Selina: Powinene? si? go ba?, jak ja.

------

Alfred: Nie pochowam Ci?, pochowa?em, ju? do?? cz?onków rodzinny Wayne'ów



W ko?cu THE DARK KNIGHT RISES:


I tutaj scena z flar?, jak Batman przychodzi do Gordona. I dalej:

Cytat

Selina: Nie jeste? ju? im nic winen. Po?wi?ci?e? ju? dla nich wszystko.
Bat: Nie wszystko, jeszcze nie.

tyle z mojego dumania :)

Adriann

Ciekawi mnie postać Johna Blake,to może i głupie ale po trailerze odniosłem wrażenie jakby szykował się z niego pomocnik gacka;p

rocklee

Jest wiele zagadnie? i ró?nych wycieków, wymys?ów, tutaj jeden z nich, który troch? wyja?nia:

Spoiler
Otó? od czasu ?mierci denta, batman zawiesza dzia?alno??. Czyli tak?e rezygnuje z treningu, traci moc do walki. Gdy pojawia si? bane, batman nie jest dla niego przeciwnikiem. I tu niespodzianka, kiedy oznajmia ?e go nie zabij?, w akcie okrucie?stwa, ?amie mu nog?. Bruce, wraca do sprawno?ci, chodzi o lasce. A gdy wróci w pe?ni si?, odkrywaj?c na nowo, kim jest batman. Pokona bane'a, a tutaj jest miejsce, na wymy?lenie zako?czenia, czy ginie, czy zostaje kalek?? mo?e czeka nas na zako?czenie znowu przeskok w czasie o 8 lat. Widzimy noc w zimie, jaka? dziewczyna idzie, zaczyna j? ?ciga? jaki? facet, mamy kamer? na jaki? dach budynku, tam stoi batman w storju z komiksu the dark knight returns xD który kucaj?c, powstaje zeskakuje i s?ycha? krzyk faceta ;)
[Zamknij]

Q

Cytat: kelen w 01 Maj  2012, 10:27:05


Wie ktoś z kim tutaj Bane rozmawia?
Wiadomo, że to Ben Mendelsohn, ale kogo gra w filmie...

BTW na Batman News zamieszczono analizę trailera - http://www.batmannews.de/gothamglobe/tdkr-trailer-analyse-die-geschichte-hinter-dem-neuen-trailer
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

To Ben Mendelsohn też gra w tym filmie? Świetny aktor, wystarczy zobaczyć bardzo dobry Animal Kingdom, żeby się o tym przekonać. Bardzo mnie ucieszył ten news, nawet jeśli to będzie rola podobna do tej jaką mniej Fichtner w poprzedniej części

Funky

Mnie w całym trailerze martwi jedna sprawa, a mianowicie głos Batmana. Z tego co powiedział Bale (odpowiedź na słowa Catwoman) wnioskuje że głos pozostanie taki sam jak w "TDK". Jeśli to będzie chrypka jak z przesłuchania Thomasa Schiffa przez Denta to będzie Ok. Ale jeśli to będzie głos jak z wiszącym do góry nogami Jokerem to będzie kiepsko. Najważniejsze to aby nie przesadzono z tym bo nie chciałbym słuchac parodii na YouTube po premierze ::) (ciekawe zresztą czy Nolan je widział po "TDK"?)

Juby

Chrypka Batmana jest zajebista w każdej scenie. ;)

Funky

To prawda ale w "Batman Begins" ;) bo w przypadku "The Dark Knight" różnie było. Raz brzmiała świetnie (wspomniane przesłuchanie Schiffa czy gadka do Gordona na końcu filmu) a raz fatalnie (scena na dachu z Gordonem i Dentem lub żarcik o ochroniaczach hokejowych) Po prostu za mocna chrypka brzmi groteskowe i po prostu źle. Najważniejszy jest umiar ;)

Juby

Ja tam nie widzę żadnej różnicy.

rocklee

A ja widz?: raz jest normalnie z lekk? chrypk?, a raz jest tak, ?e jednocze?nie chce mie? chrypk? i mówi? ciszej, b?d? te? odwrotnie i wtedy wychodzi takie: ?eee?e?e?e??? ???eeeee xD


Dla mnie najlepszy g?os batmana dawa? keaton, by?o czu? ró?nic? mi?dzy bruce'm a batmanem, ale przy batmanie po prostu g?os by? pot??niejszy, zero chryp itd. co? jak podk?ada conroy.

Vaherem

Najlepszy głos Batmana daje Kevin Conroy :P Mam nadzieje, że będzie mniej więcej tak jak pisze cukier, bo nie chciałbym oglądać śmierci Batmana. Z drugiej strony to byłoby coś, krytycy by się zachłysnęli z podziwu...

cukier

Cytat: Vaherem w 03 Maj  2012, 08:24:43
Z drugiej strony to byłoby coś, krytycy by się zachłysnęli z podziwu...

zawsze na końcu może mu dołożyć, ale poświęcić przy tym własne życie dla mieszkańców gotham  ;)

Leon Kennedy

Ja tam równie? tak jak Juby ró?nicy nie odczu?em, jak i nie mia?em ani razu wra?enia przesadzenia ze strony Bale'a. Chod? nie od dzi? wiadomo, ?e zdania na ten temat s? do?? podzielone ;).

CytatLeon, nie chodzi o to by narzeka?... bo te? mnie wkurza gdy kto? narzeka, ja nie w?tpi?, ?e sam film b?dzie ?wietny.

No, ale co? mam k?ama? ?e jaja urywa, jak nie urywa?

Rozmowa dotyczy?a tylko tej krótkiej sceny walki, a nie ca?o?ci trailera, który nie wszystkim musi si? ty?ki urywa?, tak na marginesie :P

rocklee

Leon, a powiedz tak z ręką na sercu, bo chyba trochę zwiastunów obejrzałeś, tak samo jak ja i obojętnie czy film akcji, czy sf, czy fantasy za 200 mil dol, czy dramat obyczajowy, czy komedia...  sam wiesz, że można zrobić zwiastun taki, gdzie ma się ciarki, zwiastun ten jest dobry, ale nie czułem czegoś takiego, bym miał szybsze bicie serca, w środku się gorąco zrobiło.
Tak miałem przy wielu trailerach i prawie tak miałem przy pierwszym trailerze, tutaj... no zabrakło tego zaznaczenia że to bitwa, że batman przegra w pierwszym starciu, że bane jest straszny... powiem to po raz enty... ale miałbym dreszcze gdyby leciał ten temat muzyczny z bębnami i tym chórem i gdy bane by przechodziłby po masce gacka... naprawdę zabrakło mi zaznaczenia, przytupu że to koniec, że koniec żartów, to ostateczny czas... no zabrakło tego dla mnie, nie mogę powiedzieć żeby tego nie dało się zrobić lepiej, bo dałoby.
Czekam na jakiś dobry mix prologu i zwiastunów na taki fanowski zwiastun.

Leon Kennedy

Wiele i nawet jeszcze więcej. Faktycznie nie czułem takich emocji jak przy pierwszej zapowiedzi BB czy świetnych trailerach do TDK. Jednak ten jest w ścisłej czołówce i zrobił większe wrażenie niż poprzedni, a Bane idący z połamaną maską Gacka, miodzio :D