Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

rocklee

Fakt, faktem że bardzo kuje w oczy że obaj się nie trafiają, tym bardziej iż bane robi ewolucje w powietrzu, co do głosu wcześniej brzmiał tak, jakby bez żadnych efektów, teraz brzmi jakby miał aparat głosowy jak darth vader i to może się stać klasykiem xD

Post Merge: 01 Maj  2012, 12:04:49

Dla mnie ten trailer mało mroczny, to już ten pierwszy był bardziej klimatyczny, brak kropki nad i, sama muzyka też nie powala.

Można się czepiać mnie o swój gust, ale jak twórcy tego zwiastunu powinni się zgłosić do tych od ghost ridera 2, można mówić o samym filmie wiele rzeczy, ale zwiastun był jedną całością, intrygowął i chciało się więcej.

Ja wierzę w ten film, pójdę i go obejrzę, ale tak jak mówię: ten zwiastun jest słaby.

Czy nie można było tych bębnów w czasie logo batmana zostawić i dać scenę: jak bane przechodzi po masce batmana i łamie ją?

A tak... to nie wiem, gdzie ten mrok... do tego ta ostatnia scenka... skoro próbują promować film jako mrcozny, ambitny, to po co postąpili w taki sposób że dali żartobliwą scenkę na końcu?... czyżby zdobyć target wśród "tych co lubią wybuchy"?

Charism

Cytat: rocklee w 01 Maj  2012, 11:59:44
A tak... to nie wiem, gdzie ten mrok... do tego ta ostatnia scenka... skoro próbują promować film jako mrcozny, ambitny, to po co postąpili w taki sposób że dali żartobliwą scenkę na końcu?... czyżby zdobyć target wśród "tych co lubią wybuchy"?

No wiesz...ten trailer będize mial kinową premierę przed Avengers. ;)

Q

Żartobliwe sceny na końcu zwiastuna to nic nowego, tak samo było w przypadku trailerów do "BB" i "TDK", a ta scena z Catwoman i Batmanem jest naprawdę fajna, a pamiętając relację policjantów na Tumblera ciekawe jak zareagują na widok "The Bat"  8)
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

LelekPL

Nie oglądam trailera, ale milo wiedzieć, że dzięki trailerowi film jest znowu na ustach całego świata. Trochę niepokoi mnie ten ponury ton o którym słyszę, bo raczej wolałbym zobaczyć happy end tej historii, no ale jeśli film będzie zbliżony do poziomu TDK i BB to nie będę miał prawa narzekać.

Post Merge: 01 Maj  2012, 13:37:55

co do żartobliwych scen to w TDK też przecież było: "Will you be needing the Batpod?"

rocklee

Air Jordan... chcesz wiedzie? co? i mroku?

Wywo?a?y go u mnie trailery tdk,pierwszy trailer do tdkr, trailer do batman arkham city... tutaj tego nie by?o... nie by?o te? przytupu, ?e to bitwa mi?dzy bane'm, a batmanem... ma?o tego mroku i mam mieszane uczucia, bo film pewnie b?dzie dobry, ale zwiastun...

Leon Kennedy

Jest lepszy od poprzedniego ;). Mroku mo?e i zbytnio nie ma, ale s? emocje, jest ponoru ( zw?aszcza dzi?ki ?wietnie dobranej muzie ), troch? patetycznie ( co mi w ogóle nie wadzi ), oraz zapowied? wielkiej bitwy gdy Batman staje naprzeciw Bane'a :D Na ca?? reszt? musimy poczeka? do premiery.

CytatFakt, faktem ?e bardzo kuje w oczy ?e obaj si? nie trafiaj?, tym bardziej i? bane robi ewolucje w powietrzu

Poczekajcie na ca?? walk? i potem krytykujcie.

Charism

Cytat: Leon Kennedy w 01 Maj  2012, 13:51:35
Poczekajcie na ca?? walk? i potem krytykujcie.

Nie. : ) Nie oceniam przecie? filmu, czy ca?ej walki, oceniam zwiastun i to co nam w nim pokazali. A pokazali z?e, ?le dobrane uj?cie Bane'a robi?cego nieefektywny prawie-?e-piruet. ;)

A ca?o?? podoba mi si? z ka?dym obejrzeniem coraz bardziej. Ale umiarkowanie to sobie dawkuj?, na razie tylko 4 razy. Bardoz fajnie zapowiadaja sie ujecia o zmroku, szkoda jednak ?e tak ma?o w nocy. Zw?aszcza, ?e to zima a zim? s?o?ce jest prezz ile godzin? 8-9?

Leon Kennedy

#517
No to narzekajcie do woli. A tak przy okazji, to Bane'owi nie wszystko musi wychodzi? ;). Jak kto? chce to zapraszam do ogl?dni?cia trailera z polskimi literami http://vimeo.com/41342665

rocklee

Leon, nie chodzi o to by narzeka?... bo te? mnie wkurza gdy kto? narzeka, ja nie w?tpi?, ?e sam film b?dzie ?wietny.

No, ale co? mam k?ama? ?e jaja urywa, jak nie urywa?

No ja zamiast humorystycznej scenki na ko?cu, wola?bym te b?bny i bane'a przechodz?cego po masce batmana.

Funky

Trailer jest świetny i lepszy od poprzedniego, już widzę że ten film będzie wspaniały. Dobrze że nastrój jest w nim tak przygnębiający bo też chce żeby film był dołujący ;) Aha uszy i maska Catwoman prezentują się naprawde dobrze. Sama Selina wygląda fajnie (zero uśmiechów jak u Anne Hathaway ;D) i poważnie. Jedyny minus jest taki że Bale chyba nadal ma zbyt mocną chrypkę (chociaż nadal mam nadzieję że Nolan się opamięta!) No ale jeśli film ma być rewelacyjny to jednak jakoś to przeżyje. Podsumowując jestem pod dużym wrażeniem i cholera ja chcę już iść do kina! :)

Patryk02099x

w tym tłumaczeniu są błędy... "Nie posiadasz już tych ludzi".. Powinno być "Nie jesteś już im nic winien". Jeszcze chyba coś było, ale nie pamiętam.

Adriann

Jeszcze pierwsza kwestia Bane nie jest przetlumaczona

Juby

Cytat: rocklee w 01 Maj  2012, 11:59:44
do tego ta ostatnia scenka... skoro próbuj? promowa? film jako mrcozny, ambitny, to po co post?pili w taki sposób ?e dali ?artobliw? scenk? na ko?cu?... czy?by zdoby? target w?ród "tych co lubi? wybuchy"?

A widzia?e? przypadkiem finalny zwiastun do BB? A mo?e do TDK, czy Incepcji? KA?DY FINALNY TRAILER FILMU NOLANA MA TAK? SCENK? PO TYTULE I OD DAWNA MO?NA BY?O SI? DOMY?LA?, ?? TAK B?DZIE I W TYM PRZYPADKU. Pogód? si? z tym.

A co do walk, to na gifie, którego poda?em Bane trafia Batmana w g?ow?, a Batman nie trafia Bane'a prawdopodobnie dlatego, ?e jest ju? poobijany i zm?czony (zeprane dowiemy si? w filmie, ale ty wiesz ju? wszystko o walkach w filmie po krótkim uj?ciu). Z kolei w walce Batman vs. Bane w dzie? nie wida? ?adnych uchybie?, podobnie jak i w uj?ciu, w którym walczy gacek, Catwoman i zgraja zbirów.

rocklee

Juby, nie szczekaj tak, bo cię laczkiem pogonie młotku ;)

1. Że nikomu nie wmawiam, co ma odczuwać, a co nie. Czy widziałem? nie, co nie zmienia faktu iż to MROCZNE zakończenie i brakuje scenki mrocznej, budzącej niepokój, a nie takiej.
2.  Powiedz, gdzie ja opisałem walki w całym filmie? jak chcesz być obrońcą filmów, to chociaż opieraj się na faktach, a nie dopowiadaj sobie jak ciul, znajdź fragment, gdzie piszę iż walki w filmie są złe.... z resztą, inny user ładnie napisał: oceniam zwiastun, nie film.
Dalej... nie opisuj mi co widać na twoim gifie, bo oglądałem zwiastun, nie twój gif. I może nie jesteś w stanie tego ogarnąć, ale wiem jakie intencje miał batman, jakie bane i to kto kogo miał trafić, a kto nie. Batman miał nie trafić, Bane miał trafić, to że w innych scenach jest ok, nie zmienia faktu geniuszu, iż po prostu tak to wygląda że bane efektownie ma walnąć w głowę batmana, sądząc po ruchu batmana, ale po prostu jest zbyt duży odstęp między głową, a pięścią... ja tak to widzę, ty inaczej? żyj z tym błędem ;)

jakura

Air Jordan, ja tam nadal wierzę w happy end - w końcu tytuł zobowiązuje;)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.