Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Juby

Skąd niby wiesz, że Bale nie ważył 86 kg?

Kujaw

Cytat




Chyba wzorowali się na tej grafice.

"Is it a bird? Is it a plane? NO! It's a flyin' pirate ship!"
~ Lagerstein "Dreaded Skies"

masta212

W BB wa?y? najpierw 106 kg, przez to "ochrzcili" go "Fatman'em" po czym zszed? do 86 kg. W TDK by? wyra?nie szczuplejszy. Nie próbuj temu zaprzeczy? bo nawet ?lepy by to zauwa?y?.

Juby

Nawet je?li nie wa?y? 86 kg, to sam wiem ile wa?? i ile mam wzrostu i Bale w TDK na pewno nie wa?y? mniej ni? 80 kg. Ró?nica maksymalnie 5 kg to dla mnie praktycznie ?adna ró?nica. :P

Zreszt? nie wiem czego si? czepiasz, we wcze?niejszych Batmanach grali ni?si aktorzy, którzy nawet nie wpadli na pomys? aby i?? na si?owni? przed zdj?ciami do swoich Batmanów. Bale ich wyprzedza pod wzgl?dem wygl?du o lata ?wietlne.

Co do TDKR to trudno powiedzie?, czy Bale jest szczuplejszy czy bardziej napakowany ni? w poprzedniej cz??ci, bo nie mamy od niemal trzech miesi?cy ?adnych fotek (a Bruce'a w?a?ciwie tylko jeden skan z gazety ::)).

masta212

Uwierz mi, że 5 kilo mięśni to jest różnica. Czepiam się bo mamy XXI wiek i widzę jak inni aktorzy przygotowują się do ról superbohaterów. Spójrz na Cavilla, Evansa lub Hemswortha. To oni wg mnie osiągnęli "peak human condition". Bale to przy nich sucharek, a tak nie powinno być.

rocklee

No właśnie, nawet jeśli bale miał w tym czasie grać księdza czy coś... co będzie jego życiową rolą? batman, czy jakaś rolka księdza?...

jakura

Ja ju? te? kiedy? o tym pisa?em: Bale + kostium z BB = cud, miód i malina:) Bale + kostium z TDK = chuchrak (ale nie wiem, czy to wina Bale'a, który chyba faktycznie jest ciut mniejszy, czy jednak dizajnu kostiumu i pelerynki). Keaton wygl?da? pot??nie przez te mi??nie na zbroi:P Co nie znaczy, ?e wygl?da? w niej ?le:)
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Hydro

It's a funny world we live in.

Kmt

Moim skromnym zdaniem to Batman z tdk zdecydowanie wygląda na większego niż ten od Burtona. Z drugiej strony czy robi to aż tak dużą różnice że Batman ma 180 i 80 kg czy 2m i 100 kg? Ważniejsze jest to żeby był dobrze zagrany, miał ciekawy scenariusz chyba że jestem staroświecki i teraz jest inaczej:) Najlepszym przykładem jest chyba Bane z BiR dobrze przypakowany ale czy dobrze zagrany? Sami sobie odpowiedzcie ;D

jakura

Bane w BiR był zagrany świetnie! Dokładnie tak, jak przewidywał to scenariusz (co z tego, że komputerowo podretuszowany szympans mógłby wzbić się na taki poziom?)!

A Batman z TDK jest zdecydowanie mniejszy niż w BB, więc efekt chucherka jest bardziej widoczny. Do tego brakuje mi sceny, gdzie stoi na jakimś budynku z majestatycznie rozwianą peleryną.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

rocklee

Powiem to jeszcze raz, mi się bardziej podoba batman z... batman czy batman returns, nie chodzi o fakt że jest niski czy nie... ale o to że wzbudza bardziej strach, ja to tak odczuwam i nikomu nie każe by także to tak odczuwał, dla mnie keaton jako batman miał dobry kostium w obu częściach, w 2 bardziej dopracowany i to spojrzenie, sprawia po prostu wrażenie, choć nie jest tak naprawdę, że jest wysoki i potężny.
A bale z tdk i tdkr, ma tak że jest taki sam w barkach jak i w talii... zero rzeźby czy chociaż żeby ta peleryna mu na ramiona opadała, to ona tak zwisa z tyłu jakby mu ktoś ją uwiązał na sznureczku, jak dziecku na bal kostiumowy, tak to czuję ;)

Juby

Cytat: masta212 w 28 Marzec  2012, 18:50:27
Uwierz mi, ?e 5 kilo mi??ni to jest ró?nica. Czepiam si? bo mamy XXI wiek i widz? jak inni aktorzy przygotowuj? si? do ról superbohaterów. Spójrz na Cavilla, Evansa lub Hemswortha. To oni wg mnie osi?gn?li "peak human condition". Bale to przy nich sucharek, a tak nie powinno by?.

A teraz porównaj jako?ciowo filmy, w których wyst?puj? ci wszyscy aktorzy. Czy ma to znaczenie, ?e Bale nie jest a? tak umi??niony, skoro i tak gra w najlepszym filmie i najlepsz? posta?? :P Zreszt? Bale nawet b?d?c chudszy w TDK, w starym kostiumie wygl?da? dobrze. To nie wina Bale'a tylko nowego kostiumu, ?e wygl?da w nim szczuplej (i taki by? zamys? Nolana, chcia? aby Batman wygl?da? zwinniej).
Dla mnie idea? filmowego Batmana wygl?da tak (jest pot??ny i wysoki):


Ach przyjemnie by?oby zaprezentowa? fotk? z TDKR. Szkoda, ?e takowych nie ma. ::)

jakura

Zgadzam się z Jubym:) A peleryna na ramionach faktycznie dodaje masywności i jest świetnym rozwiązaniem.
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

rocklee

No a w tym kostiumie z tdk i tdkr nie ma możliwości by peleryna opadała na ramiona... no chyba że na tych photoshopowych fotkach, tam zawsze jest tak, że wygląda potężnie poprzez barki i klatę no i peleryna opada na ramiona... ale  żeby tak zrobić i uważam że choreografowie mogliby coś z tym zrobić, że kostium powodowałby że batman by wyglądał na wysokiego, na masywnego i peleryna opadałaby na ramiona... nie... tego już nie zrobią.
Najlepszy przykład że takie coś można zrobić to nowy spider-man, tam celowo, pociągnięto materiałem, pocieniowano kolory, by spider-man wyglądał na ekstra wysokiego i szczupłego i tak też wyszło, nie jest jakiś potężny, bo nie taki miał być efekt, ale wysoki i szczupły, że ma się wrażenie, że nogi i ręcę ma dłuższe niż całe ciało, taki efekt.
Dziwi mnie więc że w nowym kostiumie od tdk i tdkr nie zrobiono czegoś co sprawi złudzenie optyczne, po prostu kostium i tyle... bez żadnych efektów. Przez co, mogę powiedzieć że kostium z bb lepszy, no bo gdyby postarano się, że kostium z tdk wyglądałby jak na fotkach z photoshopu to wtedy jasne, ten z tdk lepszy, bo i się jakoś prezentuje, a nie tak chuderlawo.

Juby

Cytat: rocklee w 29 Marzec  2012, 11:07:41
No a w tym kostiumie z tdk i tdkr nie ma możliwości by peleryna opadała na ramiona... no chyba że na tych photoshopowych fotkach, tam zawsze jest tak, że wygląda potężnie poprzez barki i klatę no i peleryna opada na ramiona...



::)