Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Leon Kennedy

Cytata u filmowego peleryna wygląda jak u dzieci na balach maskowych uwiązane na sznurku za szyje ;)

Ciężko mi się z tym zgodzić :P

Cytatale ten filmowy z planu jest średnio wysoki

Z tego co pamiętam to jest tak samo wysoki co komiksowy Gacek ;)

masta212

Zgodze się z rocklee. To jak wygląda Bale według mnie jest obrazą dla legendy Batmana. Może to nie zabrzmi zbyt skromnie, ale szczerze mówiąc ja sam jestem lepiej zbudowany od niego. Mam 186 cm wzrostu, ważę przy tym 80 kg. Trenuję od 2 lat z krótkimi przerwami, od kilku miesięcy krav-mage oraz crossfit. Przy tym wszystkim nie wyobrażam sobie siebie w roli Batmana, ale gdy patrzę na Bale ręce mi opadają. To samo tyczy się Hardego w roli Bane. Nie wiem czy takie były założenia Nolana? Jeżeli tak to sądzę, że Nolan powinien pożądnie się zastanowić nad swoją wizją Batmana.

Juby

No to ciekawi mnie co my?lisz o poprzednich filmowych wcieleniach Batmana, bo poza Adamem Westem wszyscy byli ni?si i gorzej zbudowani od Bale'a. :P
No i Bale wa?y jako Batman 86 kg, czyli wi?cej od ciebie, przy dobrej rze?bie. Tylko Kilmer w kostiumie jeszcze jako tako wygl?da?, ale i tak w porównaniu z Balem wypada cienko (szczególnie z BB, gdzie Bale wygl?da? w kostiumie pot??nie).

rocklee

Dla mnie najlepiej wyglądał keaton i nie wchodzi o fakt czy taki był czy nie, ale na ekranie wyglądał potężnie, wysoko. A bale tak wyglądał tylko w bb, w tdk i tutaj jest taki nizutki, kostium na nim wisi i z resztą było widać w tdk jak wygląda bez koszuli, czyli chuderlawo i zapewne nie nabrał masy do tdkr, więc jest tak samo.

Corso

Bale idealnie się przypakował do BB. W TDK i TDKR już nie ma takiej sylwetki. Być może wynika to z tego, że zdjęcia do TDK rozpoczęły się niedługo po zrobieniu "Rescue Dawn" gdzie był chudy jak wykałaczka, podobnie jak w "Mechaniku". Zaś przed TDKR zrobił "Fightera" gdzie również był dość chudy (dodam, że prawie równolegle z TDKR kręcił "The Flowers Of War", jako ksiądz nie mógł wyglądać jak paker).
Generalnie nie da się przypakować z 50-60KG do około 100KG w niecałe pół roku. Chyba, że się użyje sterydy. Bale napewno się czymś wspomaga, lecz nie jest harcorowym koksem.
Z drugiej strony nie popadajmy w paranoję, jak byśmy chcieli przenieść cały komiks kalka w kalke do kina, to wyszłaby nam niezła, kiczowata papka.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Juby

Widz?, ?e niektórzy fani filmów Burtona maj? bardzo mocne klapki na oczach. ::) Keaton wygl?da? pot??nie? Wysoko? A Bale nisko i chudo? Polecam dobrego okulist?. :P Keaton jako Batman by? od wi?kszo?ci przeciwników ni?szy, a przy synku Schrecka w BR wygl?da? jak karze?.

A co do muskulatury Bale'a, to on najpierw do BB przyty? o wiele za du?o (wa?y? setk?) i dopiero potem chud? i pakowa? do roli, przez co w pierwszej cz??ci trylogii ma tak? mas? (bo nie zbi? cz??ci tkanki t?uszczowej). W nast?pnych epizodach ju? bardziej wiedzia? co robi, dlatego wygl?da szczuplej i ma lepsz? rze?b?. Zreszt? na tej fotce wida?, ?e Bale w TDK wygl?da? bardzo dobrze i w ostatnim filmie b?dzie podobnie:


rocklee

Krótko i na temat i nie wygl?da tak samo jak na photoshopowych zdj?ciach i tych z planu:
http://img13.imageshack.us/img13/7498/beztytuussj.png

Post Merge: 27 Marzec  2012, 13:49:27

Nie, nie mam klapek, ale mo?e kto? nie umie czyta? ze zrozumieniem:
Napisa?em ?e wygl?da? na ekranie "dla mnie" wysoko i pot??nie, wiem ?e by? niski, ale nie marszczy? mu si? stój i te? poprzez sam kostium nie sprawia? takiego wra?enia jak sprawia IMO bale.

Dalej, czy tu gadali?my o tym jak wygl?da bale w tdk? NIE! pisali?my o tym, ?e na si?? daj? PHOTOSHOPOWE FOTKI, gdzie dodaj? mu tego i owego, tak jak Bane'owi, by wygl?da? bardziej komiksowo, przy czym niektórzy si? upieraj?, ?e tak jak na photoshopowych fotkach, batman identycznie wygl?da na planie filmowym...

Juby

Wiem, ?e nie. Sam ju? to mówi?em, ?e nie wiem po co wydawa? takie obrazki, skoro w filmie b?dzie wygl?da? inaczej. Ale je?li ty mi mówisz, ?e na fotkach z planu, lub w filmie wygl?da nisko i chudo, a Keaton pot??nie i wysoko, to potrzebny okulista od zaraz. ::)

Cytat: rocklee w 27 Marzec  2012, 10:34:11
A bale tak wygl?da? tylko w bb, w tdk i tutaj jest taki nizutki, kostium na nim wisi i z reszt? by?o wida? w tdk jak wygl?da bez koszuli, czyli chuderlawo i zapewne nie nabra? masy do tdkr, wi?c jest tak samo.

Cytat: rocklee w 27 Marzec  2012, 13:45:38
Dalej, czy tu gadali?my o tym jak wygl?da bale w tdk? NIE!

Cytuje twoje dwa ostatni posty. W pierwszym piszesz o TDK, a w drugim, ?e nie rozmawiamy o TDK. Czyli potrzebny jest nie okulista, a psychiatra.

A Keatonowi te? si? marszczy? kostium (jak ka?demu bohaterowi z lateksu), szczególnie na szyi, kiedy rusza? g?ow?. A Bale'owi si? marszczy na fotkach, ale w filmach jako? tego nie dostrzeg?em, mo?e jakie? screeny?

Corso

Cytat: Juby w 27 Marzec  2012, 13:45:23
Widz?, ?e niektórzy fani filmów Burtona maj? bardzo mocne klapki na oczach. ::) Keaton wygl?da? pot??nie? Wysoko? A Bale nisko i chudo? Polecam dobrego okulist?. :P Keaton jako Batman by? od wi?kszo?ci przeciwników ni?szy, a przy synku Schrecka w BR wygl?da? jak karze?.

A co do muskulatury Bale'a, to on najpierw do BB przyty? o wiele za du?o (wa?y? setk?) i dopiero potem chud? i pakowa? do roli, przez co w pierwszej cz??ci trylogii ma tak? mas? (bo nie zbi? cz??ci tkanki t?uszczowej). W nast?pnych epizodach ju? bardziej wiedzia? co robi, dlatego wygl?da szczuplej i ma lepsz? rze?b?. Zreszt? na tej fotce wida?, ?e Bale w TDK wygl?da? bardzo dobrze i w ostatnim filmie b?dzie podobnie:



Ja si? nie zaliczam do wielbicieli Keatona. Mia? par? genialnych scen psychicznych, które ?wietnie odzwierciedla?y jego nieco dwubiegunow? osobowo?? (bale takich scen niestety nie mia?).
Generalnie w ca?ym rozrachunku Bale jest znacznie lepszym Batmanem i Wayne'm. Natomiast nadal twierdz?, ?e jego sylwetka z BB jest idealna do tej roli.
Problem jest inny, ju? wiele razy poruszany. Strój z TDK, mimo genialnej genezy jest za delikatny i kompletnie nie budzi grozy.
Reasumuj?c gdyby Bale przypakowa? si? tak jak w BB, za?o?y? kostium z Batmana Returns (tylko bez ?ó?tej elipsy i pasa) to bym skaka? po ?cianach jak 7latek. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Leon Kennedy

#414
Ojejku spodnie mu się trochę pomarszczyły ( zauważył ktoś to w filmie, no właśnie ), klaty nie pręży i już wygląda chuderlawo ::). Keaton potężniejszy, to też dobre ::).

Corso

Dyskusja prawie jak na forum siłowni. :D
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Q

Co do spodni Batmana na tych fotkach z planu - to przecież zawsze na potrzeby scen akcji tego typu kostiumy są luźniejsze niż przy innych scenach.

Pojawiła się kolejna grafika:

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Johnny Napalm

CytatDyskusja prawie jak na forum siłowni. :D
Dobra, powiedzcie lepiej co bierzecie.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Corso

Ja codziennie do kawy dosypuję Rakiet Fjuel! A o co chozzi? ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


masta212

Juby w TDK Bale nie ważył 86kg. Po drugie patrząc na to zdjęcie jeszcze mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że jestem lepiej zbudowany. Taka prawda, że w pół roku nie da się zrobić z siebie Batmana.