Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Juby

Cytat: Funky w 14 Grudzień  2011, 20:31:23
Do jasnej cholery nastawiłem się że zobaczę trailer w piątek (w HD) a tutaj dopiero będzie 16. No cóż trzeba będzie zobaczyć to co fani nagrają w kinie.

Po pierwsze, to piątek jest 16 (chyba coś ci się pomyliło), a po drugie, to co właściwie oznacza "trzeba będzie"? :P Jaką wy macie słabą "silną wolę", skoro nie możecie wytrzymać kilku dodatkowych dni i oglądać coś na co tak długo czekaliście w wersji cam (film też tak obejrzycie, bo w Polsce będzie z tygodniowym opóźnieniem?). Ja od razu zakładałem, że skoro zwiastun będzie w kinach w piątek, to w sieci zadebiutuje pewnie w poniedziałek (okazuje się, że po prostu muszę się uzbroić w cierpliwość o jeden dzień dłużej)...

Cytat: Funky w 14 Grudzień  2011, 20:31:23
A co do prologu to przyżekłem sobie że zobaczę go dopiero latem (i narazie dotrzymuje słowa ;) )

Na prawdę się chwalisz tym, że wytrzymałeś już... 8 godzin? ::) Ja powiedziałem, że prologu poza kinem IMAX (do którego się nie wybieram) nie oglądam i pochwale się tym, że nie widziałem pierwszej sceny filmu dopiero za 8 miesięcy, kiedy zobaczę ją w trakcie filmu.

Funky

Fakt pomyliło mi się (myślałem że 16 jest we wtorek w przyszłym tygodniu ;)) i najlepiej już dzisiaj chciałbym widzieć ten trailer ;) Nie moja wina że jako fan Batmana i Nolana jestem napalony na ten film (i zwiastun) :P. I jakie 8 godzin? już dawno sobie obiecałem że nie powtórzę błędu jak w przypadku "TDK" (gdzie na YouTube obejrzałem nagrany komórką prolog)

Juby

Ale prolog jest w sieci od ponad 8 godzin, a dopiero gdy wiesz, że możesz coś obejrzeć ale tego nie robisz, wtedy zaczyna się "wytrwanie w postanowieniu". ;)

Funky

Wiem że prolog jest w sieci i dlatego trwam w swoim postanowieniu ;)

Adriann

Obejrzałem w niezłej jakości i szczerze mówiąc...szału nie ma narazie..w TDK był lepszy,zobaczymy,może lepiej sie rozkręci potem

b.p.

Prolog jest całkiem spoko kiedy kończy się ta dziwaczna scena z Banem i CIA. Jest strasznie słabo napisana, zwłaszcza jeśli chodzi o dialogi, które są bardzo słabe po angielsku i równie słabe, kiedy próbuje się coś z nimi zrobić w języku Mickiewicza.

Scena jest strasznie enigmatyczna, niedopowiedziana, jakby zupełnie wyrwana z kontekstu. A podobno stanowi wstęp do całego filmu.

Późniejsze krótkie urywki są mega, a zwłaszcza ostatnia!

Philips V38

Cytat: Juby w 14 Grudzień  2011, 20:43:33
Ja powiedziałem, że prologu poza kinem IMAX (do którego się nie wybieram) nie oglądam i pochwale się tym, że nie widziałem pierwszej sceny filmu dopiero za 8 miesięcy, kiedy zobaczę ją w trakcie filmu.

Trwam w tym samym postanowieniu co Ty i życzę sobie i Tobie (chociaż chyba Tobie nie jest to potrzebne) aby się to udało ;)
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

kelen

No cóż, trailer wyciekł...

b.p.

I jest dużo lepszy od prologu! Przegląd wszystkich głównych postaci, dynamika, świetna muzyka - choć trochę drażni dishi-dishi-basara-basara używane w każdym materiale z byle powodu. Czekam na HD!

A odnosząc się to postanowień antyspoilerowych etc. - wyszedłem z założenia, że jeśli TDKR będzie rzeczywiście wybitnym filmem, to choćbym przeczytał wcześniej cały scenariusz - będę pod wrażeniem.

Leon Kennedy

Eeetam, fatalna jakość i ten krótki czas... 1 minuta i 45 sekund, a miał trwać ponad 2 minuty, no chyba, że nie jest cały.

Q

W tym zwiastunie co przeciekł do sieci brakuje początku. Jakość, rzeczywiście kiepska. Prolog mimo, że z ciachniętym obrazem prezentował się znacznie lepiej. Nowy zwiastun pokazuje jednak znacznie więcej niż prolog, po którym pojawia się praktycznie tylko więcej pytań. O wiele więcej zdradzało pierwsze 10 minut "Batman Begins", które wyemitowano przed jednym z odcinków "Smallville" i które później były też oficjalnie dostępne w sieci.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Funky

Moje przemyslenia po obejrzeniu trailera to wiem że nic nie wiem :P, filmik jest tak fatalnej jakości że kompletnie nic nie zrozumiałem co mówiły postacie Batmana, Bane`a i Seliny Kyle. Dlatego też trzeba jeszcze trochę poczekać do jakości HD. A tak przy okazji to taniec Bruce`a i Seliny jest żywcem wzięty z "Batman Returns" (mam nadzieję że nie zobaczę w filmie żadnych zwierząt które mieszkają w kanałach ściekowych :P)

Epid

Cytat: Funky w 15 Grudzień  2011, 22:27:38
A tak przy okazji to taniec Bruce`a i Seliny jest żywcem wzięty z "Batman Returns"

To była chyba najpiękniejsza scena tamtego filmu ;)

b.p.

Na CBM link to lepszej i pe?nej wersji trailera, cho? i tak w wersji CAM.
?wietny!

Szczególnie ciekawa jest jedno z uj?? na pocz?tku, na którym wida? stolik z obiadow? zastaw? i osob? podchodz?ca do niego o lasce. W tle s?owa Alfreda, ?e mimo z?o?onej rodzicom Bruce'a przysi?gi - nie uda?o mu si? go ochroni?. Czy?by Wayne by? w trakcie rehabilitacji? A mo?e to introspekcja, gdzie Bruce jest ju? w takim wieku, ?e chodzi o lasce?

oficer

Przeglądałem CBM i nie widać tam linka do pełnej i lepszej wersji . Jest tylko ta, która krąży już od jakiegoś czasu w sieci

Faktycznie ciekawa jest ta scena kiedy ktoś (zapewne Bruce) podchodzi do stolika o lasce. Bardziej przychylam się do Twojej pierwszej hipotezy @b.p. Wydaje mi, że to dzieje się w czasie rehabilitacja po pierwszym starciu z Bane`m. Właściwie to cały czas się zastanawiam jak ta historia się skończy, tym bardziej ze względu na ostatni plakat i fragment sceny kiedy Bane trzyma w rękach rozdartą maskę Batmana. 
This is no time for fear .... That comes later