Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

jakura

Dzień jest dziwny, ale zobaczymy.
Co do fotek i tuszy Batka: wole go takiego, niż tego chuchraka z DTK:P  Btw, ostatnio nie zaglądam na forum, możliwe więc, że to już było, ale czy jednak nietoperkowi nie zmienili trochę stroju?
Powiedzieli mi, że nie da się tego zrobić. Odpowiedziałem maniakalnym śmiechem.

Rado

#286
Cytat: kelen w 26 Listopad  2011, 19:07:36
Zróbmy mały quiz.

Jest dzień w Gotham City. Miasto zostaje zaatakowane przez terrorystów. Giną ludzie. Miastu grozi zniszczenie. Jesteś Batmanem, co robisz?

a) nic, jest dzień, dzień nie pasuje do Batmana :(
b) idę i ratuje miasto!

Ludzie, dajcie spokój...

Moim zdaniem masz rację i jednocześnie jej nie masz. Racja, że terroryści atakujący tylko w nocy to głupota, ale jest to jedna z tych "lekkich" umowności w świecie Batmana i ja osobiście bym tego przestrzegał. Nie ma problemu, żeby rozwiązać to dobrze scenariuszowo, trzeba mieć tylko pomysł. Wayne w Lamborghini ratujący kolesia, albo na motorze w kasku jest jednym z przykładów, że można działać w dzień nie wkładając kostiumu. Wszystko zależy od scenarzystów, jak to rozwiążą w Rises.

kelen

W TDK Wayne miał możliwość ratowania sytuacji jako on sam, natomiast jako osoba publiczna bez żadnego uzbrojenia raczej nie zdziała wiele w starciu z Banem i jego ludźmi.

Tyle się mówi, że Nolan robi realistycznego Batmana. No to macie takiego. To, że umownie w komiksach zawsze jest noc, nie zawsze musi znaczyć to w wizji Christophera. Przestępcy też działają w ciągu dnia i trzeba się z tym pogodzić :P

Rado

#288
Kelen zgadzam się, że przestępcy też działają w dzień. Nawet więcej bym powiedział, najgroźniejsi terroryści działają tylko i wyłącznie w dzień, po to by zamachami zabić jak najwięcej ludzi. Tak jest w realu, a w świecie Batmana nie. Moim zdaniem kiedy ludzie domagali się realistycznego Batmana, chodziło im o jego sposób działania, a nie o to by akcja działa się w dzień.

CytatTo, że umownie w komiksach zawsze jest noc, nie zawsze musi znaczyć to w wizji Christophera

Do tej pory, po dwóch jego filmach, wizja moim zdaniem była "nocna". Teraz się to zmieni i jestem ciekaw w jaki sposób. Tobie nie sprawia to większej różnicy, a mnie tak. No i spoko. 


LelekPL

A skąd wiecie, że to się zmieni? W post-produkcji można wszystko pozmieniać, łącznie z porą dnia, więc to o jakiej porze Bale z Hardym bili się na planie raczej nie ma znaczenia

Rado


Q

Kolejne fotki z Empire w dobrej jakości:



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

CytatBtw, ostatnio nie zaglądam na forum, możliwe więc, że to już było, ale czy jednak nietoperkowi nie zmienili trochę stroju?

Strój pozostał ten sam co w TDK ;)

CytatA skąd wiecie, że to się zmieni? W post-produkcji można wszystko pozmieniać, łącznie z porą dnia, więc to o jakiej porze Bale z Hardym bili się na planie raczej nie ma znaczenia

Być może i tak będzie :P. Sam jak pisałem wcześniej nie widzę w tym nic złego, aby cosik działo się w dzień. Być może Bane postanowił w pełni ukazać swoją siłę miastu Gotham w środku dnia, a nie nocy ;). Zdjęcie Gacka jest kozackie, ta powaga, oczy, miodzio :D

Juby

Nie wiem skąd, ale filmweb opublikował taką fotkę (chyba oficjalną):


Corso

To chyba nie jest oficjalne zdjęcie. Może to być jakiś profesjonalny fotos z planu. Na oficjalnym powinny być elementy pionowych stateczników itp. dodanych poprzez CGI. Na tym zdjęciu ich nie widzę. Pozdrawiam.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


kelen

Jak na mój gust to efekt zabawy w Photoshopie fana, gdyby to było oficjalne, to zagraniczne serwisy by to już dawno temu opublikowały.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Woland


You're in for a show tonight, son.

Altair

Przeróbka czy official? Woland, to Twoja sprawka? ;) Bo wygląda świetnie!

kelen

Też praca fanowska, jest nawet podpisana :P