Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Juby

Alternatywna okładka z Banem, z Empire w lepszej jakości:

Q

Skany z Empire w dobrej jakości:



What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Rado

Ta alternatywna ok?adka z Bane'em wygl?da naprawd? ?wietnie, natomiast ta z Batmanem ?rednio mi si? podoba. Cokolwiek on tam trzyma wygl?da zbyt kosmicznie jak dla mnie.

kelen

Empire udostępniło okładkę w najlepszej jakości:


Gieferg

Więc jednak tym razem zobaczymy Batmana w świetle dnia.

Co do fragmentu artykułu mówiącego o tym dlaczego to właśnie Bane jest przeciwnikiem (i dlaczego nie np Riddler) mogę tylko odesłać do swoich postów sprzed przeszło trzech lat i powiedzieć:

"A nie mówiłem?"  :D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

Cytat: Gieferg w 23 Listopad  2011, 09:40:27
Więc jednak tym razem zobaczymy Batmana w świetle dnia.

To największy minus tego co zawiera artykuł. :P Wszyscy którzy liczyli na mniej dziennych scen i nietoperza bardziej skrytego w cieniu na pewno będą zawiedzeni. Mnie tam mało nocy nie przeszkadza (w TDK chyba ponad 60% filmu toczyło się w dzień), ale Batman chodzący po mieście w dzień to już przesada. Mam coraz większe wątpliwości co do tego filmu...

Leon Kennedy

Cytatale Batman chodzący po mieście w dzień to już przesada. Mam coraz większe wątpliwości co do tego filmu...

Ja nie mam nawet najdrobniejszych wątpliwości :). A co do więcej akcji w dzień, to czy wszyscy muszą atakować Gotham w nocy?? Wiadomo, że nie, a Gacek tak czy siak musi odpowiedzieć, czy to dzień czy to noc.

Rado

#277
CytatWszyscy którzy liczyli na mniej dziennych scen i nietoperza bardziej skrytego w cieniu na pewno będą zawiedzeni

Nom, trochę jestem tym zawiedziony szczerze mówiąc. Niby Nolan to wszystko ładnie i pięknie tłumaczy w artykule, ale do końca mnie to nie przekonuje. Ja bym po prostu nie wystawiał Batmana w dzień. Taka jest moja wizja tej postaci od lat i już. W TDK Wayne mówi do Alfreda, że nigdy w świetle dnia nie ma przygotowywać Batpoda (w domyśle też kostiumu oczywiście), widać przez te osiem lat lekko zmienił co do tego zdanie. Aczkolwiek może okoliczności Batmana do tego zmuszają. Z drugiej strony ufam reżyserowi, scenarzyście i generalnie ekipie, że nie pokażą mojej ulubionej postaci w palącym słońcu w południe, obdartą z tego całego mroku, który tak lubimy.

Leon Kennedy

Jak Rado napisał może sytuacja go do tego zmusza, no uważam, że to pewne iż zaistniała sytuacja zmusi Gacka do działania w dzień. Zresztą to jest dosyć oczywiste i będzie to nawet miła i całkowita odmiana. Dodam również, że Nolan dwoma filmami pokazał, że można mu w pełni ufać, bo koleś super kombinuje i na skróty nie chodzi. A Gacka w nocy i tak uraczymy ;)

Altair

Cytat
Mam coraz większe wątpliwości co do tego filmu...
To go nie oglądaj.

kelen

Fotki z Empire w lepszej jakości:






Funky

Pierwsze zdjęcie na którym Bane ma podniesione łapki jest świetne. Pokazuje jego potęge i siłę (no i fajne buty :P) A na ostatniej fotce Batman jest zbyt... gruby. Przydałoby się żeby stracił pięc kilogramów. Oczywiście pytanie czy faktycznie jest zbyt tłusty czy też tak po prostu wyszedł na zdjęciu? :P

Philips V38

Wiem, ze nie ma co oceniać póki się nie zobaczy filmu, ale ja również wolę oglądać Batmana w nocy, gacek jest mroczny (powinien taki być przynajmniej) a do mroku pasuje noc :P A dzień to mi do Bonda pasuje albo Supermana...
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

kelen

Zróbmy mały quiz.

Jest dzień w Gotham City. Miasto zostaje zaatakowane przez terrorystów. Giną ludzie. Miastu grozi zniszczenie. Jesteś Batmanem, co robisz?

a) nic, jest dzień, dzień nie pasuje do Batmana :(
b) idę i ratuje miasto!

Ludzie, dajcie spokój...

Juby

Ale jeśli ktoś robi film o Batmanie, to może zrobić, że "Jest NOC w Gotham City. Miasto zostaje zaatakowane przez terrorystów." :P