Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

franek



Show Must Go On!!!

Gieferg

Nice. Oczekiwałem właśnie czegoś takiego.
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Q

Oficjalne zdjęcie Catwoman nie pokazuje Anne w całej klasie, ale od czego są fotki z planu:


Batpod w akcji - ciekawe czy to do sceny z Catwoman?


Plus kolejna fotka z Marion, która nie wygląda na Mirandę Tate...

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

#183
Myślę że ostatnie fotki z planu przedstawiające Marion rozwiewają cały ten bullshit z panią Tate :P A Marion na ostatniej fotce wygląda naprawdę bardzo ładnie.

Mimo to
Spoiler
jest możliwe że na początku filmu Talia będzie działała pod nazwiskiem Miranda Tate.
[Zamknij]
It's a funny world we live in.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

#186
Kolejna porcja fotek z planu:

Anne na tych fotkach prezentuje si? lepiej ni? na wcze?niejszych, chocia? nie wiadomo, czy opuszcza plan, czy ma tylko przerw? i ma na sobie strój Seliny.


Bo przyczep? ma tylko Selina (brak Catwoman)



Na r?ku Anne wida? tatua? w kszta?cie litery "M":



Bale opuszczaj?c plan nie przypomina Batmana



ale nie ma co si? dziwi? skoro Bane odpowiada za zdj?cia :d


wiwatuj?cy t?um wyra?nie spogl?da w gór?, czy?by Batman przylecia??


kolejna fotka na której dobrze wida? kostium Batmana i Bane'a


a je?li kto? ma ju? do?? fotek z "schodów", to oto najnowsze zdj?cia ze stadionu


Ciekawe co do za dyscyplina do której potrzeba 3 Tumblerów :D









What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Philips V38

Zastanawia mnie po co tam są aż 3 tumblery, produkcja masowa  ? :P
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Altair

Myślę, że nie czytasz spoilerów notorycznie wrzucanych przez Q ;) I słusznie, nie psuj sobie zabawy... ;)

Post Merge: 07 Sierpień  2011, 11:48:46

PS. Mi przydałby się tylko jeden :)

Philips V38

Cytat: Altair w 07 Sierpień  2011, 11:48:18
Myślę, że nie czytasz spoilerów notorycznie wrzucanych przez Q ;) I słusznie, nie psuj sobie zabawy... ;)


A więc już wiadomo ? Spoko, to nie mówcie  :-X Staram się nie czytać żadnych spoilerów,  bo tak jak napisałeś lepiej sobie zabawy nie psuć, w przypadku TDK przed pójściem do kina znałem praktycznie przebieg całego filmu... :P  po raz drugi tego błędu nie chcę popełnić. Wolę się zaskoczyć mile(lub niemile) w kinie.
Boisz się odezwać i boisz się być sobą, napisali ci w gazecie, że myślenie jest chorobą. Zasłania ci normalność brudny sztandar fanatyka, fałszywa religijność, zakłamana polityka.

Juby

Philips mógłbym cię wręcz zacytować.

Vaherem

Skoro chcecie iść na film "nadzy" to dlaczego przeglądacie temat o zdjęcia z TDKR? W tym momencie już wiecie, że pojawią się trzy tumblery, więc to głupie trochę jest :P

Muszę jednak przyznać, że podziwiam waszą silną wolę - ja czytałem spoilery i teraz trochę żałuje. Życzę wam wytrwania przez ten rok.

Ann bardzo ładnie się prezentuje w tej białej sukience.

Megaloman

Wiesz... Info o trzech Tumblerach jest na głównej stronie bez żadnego spoilera, więc... fakt, to głupie trochę jest;)

Juby

Wytrwania rok? Ja tam mówię, że nie czytam i nie czytam choćby nie wiem co (mam nauczkę po TDK, gdzie czytałem i oglądałem wszystko przed premierą i zanim obejrzałem film znałem sporo ponad połowę - psując tym samym sobie seans). ;D

A wchodzę tutaj, bo choć najlepiej poszedłbym na film "nagi", to nie jest to typowy film, na który chce iść do kina (więc przeglądam tylko oficjalne rzeczy). To TDKR - najbardziej oczekiwany przeze mnie film ever (chyba), więc muszę podejrzeć trochę więcej bo nie wytrzymam (ale z umiarem, bo z fotek z trzema thumblerami nie wywnioskuje czyje są, skąd ten ktoś je ma, co z nimi robi itd.)! Więc na pewno na seans pójdę duuuuużo uboższy niż na TDK...

Q

Ukraść Batpoda to nie sztuka, ale już go prowadzić to problem, o czym przekonała się Catwoman. Podczas scen nie wszystko poszło zgodnie z planem i jedna z kamer została uszkodzona.

filmik z tym wypadkiem - http://www.tmz.com/videos?autoplay=true&mediaKey=8247d2b9-7078-4f4b-ba5d-40146f06e2bb
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)