Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Leon Kennedy

Spoiler
CytatNie wiem gdzie się biją w ostatnim ujęciu Batman i Bane, ale jest klimatycznie i jeśli to jaskinia, to zapowiada się ciekawie...

Przyjrzyj się uważnie, bo widać, że Gacek już zarobił w maskę ;) Podpowiem, usta :)
[Zamknij]

PS: Wspominamy sceny z teasera, a niektórzy nie chcą nic wiedzieć i trzeba to uszanować.

kelen

#106
Cytat
Spoiler
Wydaje mi się, że postacią wspinająca się po ścianach studni może być Catwoman.Zgodnie z wcześniejszymi informacjami kostium Catwoman miał wyglądać "taktycznie" i według mnie właśnie tak wygląda kostium tej postaci.
[Zamknij]

Po pierwsze, nie ma co pisać w spoilerach. Po drugi, Jezu, może Catwoman to jeszcze postać robiąca pompki? Przypatrz się jakiej postury jest ta osoba, która się wspina. Potem ew spójrz jak wygląda aktorka grająca Seline...

Sceny z końca teasera prawdopodobnie pochodzą z tych lokacji z Londynu:





Cytat
Spoiler
A co do sceny gadania z Gordonem. Nie sądzę, by Wayne się ujawnił tym bardziej, że na fotkach z planu jakaś postać wchodziła do szpitala przez okno i przypominała Batmana zanim skombinował pelerynę i maskę w BB
[Zamknij]

Spoiler
To na pewno Wayne w masce, zdjęcia z planu to potwierdzają. Tak jak piszesz, będzie to raczej właśnie nawiązanie do ich spotkania z BB. Biorąc pod uwagę, że Batman jest poszukiwany przez policję, to nie mógłby tak po prostu w stroju gacka pojawić się przy policjancie takiej rangi.
[Zamknij]

Post Merge: 18 Lipiec  2011, 21:22:50

http://www.sendspace.com/file/bbyr3w
teaser w obu wersjach do ściągnięcia

Bubba-man

Cytat: kelen w 18 Lipiec  2011, 21:13:43
Po pierwsze, nie ma co pisać w spoilerach. Po drugi, Jezu, może Catwoman to jeszcze postać robiąca pompki? Przypatrz się jakiej postury jest ta osoba, która się wspina. Potem ew spójrz jak wygląda aktorka grająca Seline...

Pisze w spoilerach bo szanuje osoby które nie chcą wiedzieć co jest w teaser trailerze (zresztą pare postów dalej moderator zwrócił na to uwage) więc się nie rzucaj.
Widze, że jesteś bardzo cięty. Myślisz ,że tylko Twoje spostrzeżenia mają monopol żeby istnieć na tym forum? To, że mam całkiem prawdopodobne podejrzenia apropo
Spoiler
postaci wspinającej się po ścianach studnii
[Zamknij]
a Ty nie potrafisz tego uszanować to już Twój problem dzieciaku i nie uprawnia Cie to do ataku na mnie.

Swoją drogą to chciałbym, żeby Catwoman miała coś na kształt takiego kostiumu. Lateks naciągnięty na skóre jakoś nie pasuje mi do uniwersum Nolana. :)

Vaherem

Nadal mam zamęt w głowie.

Spoiler
Żadnych nowych scen wbrew spekulacjom, Na końcu gacek i bane, a ten "ktoś" w tle nadal jest kimś lub czymś.
[Zamknij]

Funky

#109
Heh spoko wszystko będziemy wiedzieli w lipcu 2012 :D A co do postaci wspinającej się to nie wygląda mi na Selinę. Bardziej to Bane w jakimś potarganym ubraniu. Aha i zastanawiają mnie te wspaniałe wysokie budynki (wygląda to gotycko) mam nadzieję że właśnie takie będzie Gotham (może i "piękna" dzielnica Narrows powróci? :P)

kelen

Cytat: Bubba-man w 18 Lipiec  2011, 21:29:32
Pisze w spoilerach bo szanuje osoby które nie chcą wiedzieć co jest w teaser trailerze (zresztą pare postów dalej moderator zwrócił na to uwage) więc się nie rzucaj.
Widze, że jesteś bardzo cięty. Myślisz ,że tylko Twoje spostrzeżenia mają monopol żeby istnieć na tym forum? To, że mam całkiem prawdopodobne podejrzenia apropo
Spoiler
postaci wspinającej się po ścianach studnii
[Zamknij]
a Ty nie potrafisz tego uszanować to już Twój problem dzieciaku i nie uprawnia Cie to do ataku na mnie.

Swoją drogą to chciałbym, żeby Catwoman miała coś na kształt takiego kostiumu. Lateks naciągnięty na skóre jakoś nie pasuje mi do uniwersum Nolana. :)

Po pierwsze, to jest oficjalny materiał wypuszczony przez dystrybutora, który zawiera elementy, które sam twórca chciał pokazać ludziom oczekującym na film.
Po drugie, temat nazywa się "Fotki filmiki z "TDKR"" więc jeśli ktoś chce na prawdę unikać czegokolwiek, to W OGÓLE nie zajrzy do tego tematu.
Po trzecie, nie jest to żaden atak. Nie wiem gdzie w moim poście zobaczyłeś drugie dno o monopolu na opinię :) Skoro się dzielisz swoimi tezami na forum publicznym to musisz się spodziewać, że nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Twoje brzmią tak samo jak ta teoria o tym, że w teaserze widać Catwoman z Banem zamiast Batmana z Banem.

Bubba-man

#111
CytatPo pierwsze, to jest oficjalny materiał wypuszczony przez dystrybutora, który zawiera elementy, które sam twórca chciał pokazać ludziom oczekującym na film.
Po drugie, temat nazywa się "Fotki filmiki z "TDKR"" więc jeśli ktoś chce na prawdę unikać czegokolwiek, to W OGÓLE nie zajrzy do tego tematu.

Ok, w porządku ale forum również rządzi się swoimi zasadami - po co ktoś ma zobaczyć coś czego nie chce chociażby przez przypadek. Zresztą skoro moderator uważa tak samo jak ja , że jednak ochrona przed spoilerami jest konieczna i zasadna to nie ma o czym dyskutować.

CytatPo trzecie, nie jest to żaden atak. Nie wiem gdzie w moim poście zobaczyłeś drugie dno o monopolu na opinię :) Skoro się dzielisz swoimi tezami na forum publicznym to musisz się spodziewać, że nie wszyscy będą się z nimi zgadzać. Twoje brzmią tak samo jak ta teoria o tym, że w teaserze widać Catwoman z Banem zamiast Batmana z Banem.

Spodziewam się ,że nie każdy musi się ze mną zgodzić ale to nie jest w porządku kiedy jeden użytkownik stara się ośmieszyć opinię drugiego stosując quasi-ironie. Poczytaj regulamin. A co do Catwoman w trailerze to co jest dziwnego w tym, że postać, która ma wystąpić w filmie może wystąpić w trailerze do tego filmu? Jak Ci powiem, że postać, która idzie w kierunku Batmana pod koniec zwiastuna to Bane to też wyśmiejesz moją opinie?

kelen

CytatOk, w porządku ale forum również rządzi się swoimi zasadami - po co ktoś ma zobaczyć coś czego nie chce chociażby przez przypadek. Zresztą skoro moderator uważa tak samo jak ja , że jednak ochrona przed spoilerami jest konieczna i zasadna to nie ma o czym dyskutować.

Ale jak można przez przypadek wejść do tematu, którego tytuł dokładnie się widzi i dokładnie przez przypadek przeczytać posty?

Ok, a jestem administratorem i uważam, że opinie o czymś, co jest szeroko jawne oficjalnie można wymieniać bez spoiler tagów.

CytatSpodziewam się ,że nie każdy musi się ze mną zgodzić ale to nie jest w porządku kiedy jeden użytkownik stara się ośmieszyć opinię drugiego stosując quasi-ironie. Poczytaj regulamin. A co do Catwoman w trailerze to co jest dziwnego w tym, że postać, która ma wystąpić w filmie może wystąpić w trailerze do tego filmu?

To w tym dziwnego, że oficjalnie wiemy, że w filmie ma pojawić się Selina Kyle, a nie Catwoman. Nolan i inni twórcy na każde pytanie o Catwoman odpowiadają w taki sposób, że poprawiają redaktora z Catwoman na Selina Kyle. Z Catwoman będzie zapewne jak z Two-Facem, ew trochę lżej i jednak pokażą jakieś oficjalne zdjęcie.

Bubba-man

#113
Cytat: kelen w 18 Lipiec  2011, 22:09:37
Ale jak można przez przypadek wejść do tematu, którego tytuł dokładnie się widzi i dokładnie przez przypadek przeczytać posty?

Ok, a jestem administratorem i uważam, że opinie o czymś, co jest szeroko jawne oficjalnie można wymieniać bez spoiler tagów.

To w tym dziwnego, że oficjalnie wiemy, że w filmie ma pojawić się Selina Kyle, a nie Catwoman. Nolan i inni twórcy na każde pytanie o Catwoman odpowiadają w taki sposób, że poprawiają redaktora z Catwoman na Selina Kyle. Z Catwoman będzie zapewne jak z Two-Facem, ew trochę lżej i jednak pokażą jakieś oficjalne zdjęcie.

1. Tak samo można wytoczyć argument ,że skoro to forum o Batmanie to można w takim razie pisać o nim wszystko łącznie ze spoilerami. Czy ty tego nie rozumiesz, że MUSI być jakaś ochrona przed spoilerami nawet w tamacie "fotki i filmiki z "TDKR"" ? Jako administrator powinieneś to wiedzieć. Lepsza taka ochrona niż żadna albo niż to co Ty prezentujesz czyli brak szacunku.
2. Informacja o tym iż Catwoman wystąpi w TDKR jest OFICJALNIE POTWIERDZONA chociażby przez OFICJALNEGO newsa, wspomnianego już przeze mnie, iż kostium Catwoman bedzię "taktyczny". Wystarczy zerknąć na IMDB albo na Filmweb, żeby się przekonać a te serwisy są rzetelne. Poza tym skoro Nolan wprowadził postać Seliny Kyle do TDKR to myślisz, że tylko po to aby była Seliną Kyle? ;) Być może jesteś administratorem ale nie jestem pewien czy słusznie ;)

To wszystko mówi człowiek, który sam używa spoiler tagów do mniej ważnych informacji na tym samym forum :)

Vaherem

Bubba-man, jak na kogoś kto ma ledwo 5 postów, to troche za szybko skaczesz do moderatora :P

Co nie zmienia faktu, ze Catwoman została już potwierdzona. W tym zwiastunie jej nie ma - postać w szybie ma zbyt luźne ubrania i zbyt masywną sylwetkę, to jest Bane lub Bruce. Ale cóż, skoro okazało się, że nie ma Kotki w scenie na końcu, to trzeba ją na silę zobaczyć w innej. Na razie nie zobaczymy Kotki, być może nawet do premiery filmu... co tylko zaostrzyłoby nam apetyt.

kelen

Nie wydaje mi si?, ?eby w temacie spoilerowym mia?a by by? ochrona spoilerowa. Poza tym, zawarto?? teasera NIE JEST spoilerem.

News o "taktycznym" stroju Catwoman nie pochodzi bezpo?rednio od studia i jest tylko informacj? z przecieku, która wcale nie musi si? potwierdzi?. Akurat podanie Filmwebu jako rzetelnego ?ród?a to chybiony pomys?, bo ju? wielokrotnie w swoich newsach "chwalili si?" brakiem profesjonalizmu i podej?ciem do rzeczy, nie mówi?c, ile razy publikowali ju? plotkarskie/fa?szywe newsy czy filmy jako te prawdziwe.

Tutaj masz oficjalne o?wiadczenie od WB w sprawie Seliny i Bane'a, w którym nie ma mowy o Catwoman (daje w spoiler tagu, ?eby nie wyd?u?a?o strony):

Spoiler
BURBANK, CA, January 19, 2011 â€" Warner Bros. Pictures announced today that Anne Hathaway has been cast as Selina Kyle in Christopher Nolan’s “The Dark Knight Rises.” She will be starring alongside Christian Bale, who returns in the title role of Bruce Wayne/Batman.

Christopher Nolan stated, “I am thrilled to have the opportunity to work with Anne Hathaway, who will be a fantastic addition to our ensemble as we complete our story.”

In addition, Tom Hardy has been set to play Bane. Nolan said, “I am delighted to be working with Tom again and excited to watch him bring to life our new interpretation of one of Batman’s most formidable enemies.”

Nolan will direct the film from a screenplay he wrote with Jonathan Nolan, from a story by Christopher Nolan and David S. Goyer. Nolan will also produce the film with his longtime producing partner, Emma Thomas, and Charles Roven.

“The Dark Knight Rises” is slated for release on July 20, 2012. The film will be distributed worldwide by Warner Bros. Pictures, a Warner Bros. Entertainment Company.
[Zamknij]

Bubba-man

Widać wiele jest osób, które nie potrafią przyznać się do błędu. Poza tym to co przedstawiłeś to NIE JEST DOWÓD na to,że informacja o obecności Catwoman nie jest potwierdzona. Oczywiście mógłbym dalej toczyć z Tobą spór ale to nie jest temat na takie dyskusje (znowu przypomne że jesteś adminem i powinieneś takie rzeczy wiedzieć).Pozostaje mi współczuć użytkownikom tego forum skoro jesteś administratorem i jeżeli masz na uwadze to, żeby to forum sie rozkręcało to dobra rada ode mnie : zacznij szanować użytkowników.

Q

Wracaj?c do tematu fotek i ró?nego rodzaju materia?ów filmowych:


Wygl?da jakby kto? zosta? powieszony? Mo?e to taka przyn?ta na Batmana zostawiona przez Bane'a? Niestety nawet w najlepszej jako?ci zwiastuna nie mo?na jednoznacznie stwierdzi? co te jest. Równie dobrze mo?e by? to kuk?a z przyczepion? bomb?.


Scena z pompkami. Wed?ug najnowszych przypuszcze? profil tej osoby bardziej odpowiada Hardy'emu ni? Bale'owi.


Co do samego zwiastuna to mo?na go ju? pobra? w jako?ci HD:
http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/thedarkknightrises/teaser/TDKR_TRL1_480.mov
http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/thedarkknightrises/teaser/TDKR_TRL1_720.mov
http://pdl.warnerbros.com/wbmovies/thedarkknightrises/teaser/TDKR_TRL1_1080.mov
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Jakiego b??du? Ile razy jeszcze raz mam pisa?, ?e temat by? od pocz?tku spoilerów nie oznaczonych, wi?c nie ma ?adnej konieczno?ci pisania o nich w tagach w przypadku oficjalnego materia?u jakim jest teaser :| Jak kto? nie chce widzie? niczego, to tu po prostu nie wejdzie. Najlepiej niech sobie jeszcze odetnie dost?p do jakiegokolwiek medium.

Pami?taj, ?e w przypadku Catwoman mówimy o oficjalnym potwierdzeniu a nie doniesieniach szpiegowskich z prasy czy portali internetowych. Na razie studio trzyma obecno?? Catwoman w tajemnicy, dlatego to normalne, ?e nie ma jej w teaserze i nie ma co si? jej tam doszukiwa?. Teaser TDK nie pokaza? Two-Face'a, nawet pierwszy trailer tego nie zrobi?. Je?li masz oficjalne ?ród?o, które mówi wprost, ?e Catwoman b?dzie w filmie - o?wiadczenie studia albo s?owa Nolana - to prosz?, podziel si? z nami.

Na tym ko?cz?, ?eby nie robi? dalej offtopa. Jak co?, to dalej PM.

MJ

Jak dla mnie tą osobą na końcu zwiastuna może byc Ras.
Codziennie nie wypada mój dzień, niezmiennie chce wyjść z mroku lecz mrok nie chce wyjść ze mnie...