Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Q

Screen z końca zwiastuna:


Może ta osoba w tle to Alfred, a miejsce akcji jaskinia?

Plus Bane:
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Ja jestem raczej za kanałami ze względu na, cóż, wilgotność Batmana :) Ale jaskini to też nie wyklucza, w końcu nie wiemy, jak będzie wyglądać.



Bane wygląda świetnie!


LelekPL

No mi się podobało.
Spoiler
Ta scena z Brucem robiącym pompki wydaje się być z Batman Begins, więc wątpię aby to była część jego rekonwalescencji. Dużo ciekawszym jest natomiast dla mnie to, iż Gordon chyba zna już tożsamość Batmana. Bruce mówi do niego swoim zwykłym głosem, chyba, że jest to nagrywane tylko pod teaser.
Końcowa scena jest świetna, jak już każdy zauważył. Wydaje mi się, że jest to ich pierwszy pojedynek, po którym Batman będzie musiał się trochę wyleczyć...
[Zamknij]
Jeśli będzie ten wątek to liczę, że film potrwa z 3 godziny! Na Batmanie z miłą chęcią bym tyle posiedział w przeciwieństwie do nigdy nie kończących się Transformers 3

Hydro

Spoiler
My?l? ?e scena Bruce'a robi?cego pompki b?dzie po prostu retrospekcj? jego pobytu w wi?zieniu z BB.
[Zamknij]

Jakby tak przyjrze? si? osobie stoj?cej na trzecim planie (imo wygl?da jakby mia?a szary garnitur), wydaje si? jakby celowa?a z pistoletu, pytanie tylko czy w Bane'a czy Gacka.

Co do wygl?du Bane'a - wszystko ?wietnie, naprawd?, ale te 'szcz?ki' sk?adaj?ce si? z rurek wydaj? mi si? troch? kiczowate :P
It's a funny world we live in.

Funky

Może za bardzo jestem miękki ale wzrusza mnie scena z leżącym Gordonem który mówi nie wyrażnie. A co do Bane`a to wygląda naprawdę rewelacyjnie i nie rozumiem Hydro jak jego "szczęka" może wyglądać kiczowato?

Juby

Jak dla mnie maska wygląda bardzo fajnie, niczym kaganiec Hannibala Lectera. ;D

Spoiler
A co do sceny gadania z Gordonem. Nie sądzę, by Wayne się ujawnił tym bardziej, że na fotkach z planu jakaś postać wchodziła do szpitala przez okno i przypominała Batmana zanim skombinował pelerynę i maskę w BB. Sądzę, że Bale ponownie odwiedzi w ten sposób Gordona. ;D

Nie wiem gdzie się biją w ostatnim ujęciu Batman i Bane, ale jest klimatycznie i jeśli to jaskinia, to zapowiada się ciekawie...
[Zamknij]

Bubba-man

Spoiler
Wydaje mi się, że postacią wspinająca się po ścianach studni może być Catwoman.Zgodnie z wcześniejszymi informacjami kostium Catwoman miał wyglądać "taktycznie" i według mnie właśnie tak wygląda kostium tej postaci.
[Zamknij]

Funky

Aha i słychać kapiącą wodę kiedy widać Bane`a i Batmana (a sam Nietoperz ma cały mokry kostium) A całe pomieszczenie wygląda na jakąś piwnicę.
Spoiler
No i pewnie zobaczymy Venom bo Bane ma na sobie coś w stylu plecaka ;)
[Zamknij]

Hydro

Cytat: Funky w 18 Lipiec  2011, 20:25:48
Może za bardzo jestem miękki ale wzrusza mnie scena z leżącym Gordonem który mówi nie wyrażnie. A co do Bane`a to wygląda naprawdę rewelacyjnie i nie rozumiem Hydro jak jego "szczęka" może wyglądać kiczowato?

Mi przypomina jakieś wielkie zębiska potwora z filmu fantasy :P Poczekamy zobaczymy, może po materiałach promocyjnych zmienię zdanie.

Bubba-man  -  powiem Ci że nawet możliwe.
It's a funny world we live in.

Funky

Ja już w tej masce się zakochałem i teraz trzeba tylko czekać na oficjalną fotkę Catwoman.

Bubba-man

Cytat: Bubba-man w 18 Lipiec  2011, 20:53:35
Spoiler
Mam te? podejrzenie, ?e Gordon w odpowiedzi na pytanie Wayna "What if he doesn't exist anymore" odpowiada "She must ... He must" maj?c na my?li Catwoman i Batmana
[Zamknij]

Funky nie jeste? sam - mnie te? to chwyta za serce :D

Hydro

Spoiler
Nie, wyra?nie s?ycha?' He must, he must' ale za pierwszym razem westchn?? i st?d to skojarzenie z She.
[Zamknij]
It's a funny world we live in.

Adriann

Mokry jest?Może się tylko spocił.
Ale Bane wygląda..ciężko powiedzieć..
Niby dobrze bo napakowany itp ale z drugiej strony maska wygląda na lekko przekombinowaną.
Nie wiem..zobaczymy jak wyjdzie na kolejnych plakatach\trailerach etc

OFFTOP:Dlaczego piszecie przez /spoiler? przecież to są tylko domysły:D

Hydro

A kostium się spocił razem z nim? :P
It's a funny world we live in.

Adriann

Ciekawe co to za postać w tle tej animacji..