Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Q

Kolejność w której wymieniona jest obsada na końcu zwiastuna:

Christian Bale
Michael Caine
Gary Oldman
Anne Hathaway
Tom Hardy
Marion Cotillard
Joseph Gordon-Levitt
i Morgan Freeman

Dla porównania w "TDK" przedstawiało się to tak:

Christian Bale
Michael Caine
Heath Ledger
Gary Oldman
Aaron Eckhart
Maggie Gyllenhaal
i Morgan Freeman


a w "BB":
Christian Bale
Michael Caine
Liam Neeson
Katie Holmes
Gary Oldman
i Morgan Freeman

Jak widać w przypadku "TDKR" na trzecim miejscu jest Oldman, podczas gdy w poprzednich film był to aktor wcielający się w głównego złoczyńce. Wynika wiec, że rola Gordona będzie dość znacząca.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Roy_v_beck

Już w TDK Oldman miał znaczną rolę i bardzo dobrze. Jak na mój gust świetnie odwzorowuje Gordona. Nie mam nic przeciwko temu, żeby było go jak najwięcej.

Vaherem

Ann wyżej niż Hardy - czyżby więc więcej Catwoman niż Bane? Nie miałbym nic przeciwko, bo dotychczas wydawało mi się, że Catwoman będzie raczej w tle. A co do Oldmana - jak dla mnie jest takim "cichym rycerzem" trylogii Nolana. Świetny aktor, więcej scen z nim może wyjść filmowi tylko na dobre.

kelen

Gorodn to ważna postać z uniwersum Batmana. Niestety wcześniejsze filmy nas "omamiły" tym, że taki ważny nie jest, więc bardzo dobrze, że Nolan (a teraz jeszcze animowany "Year One") to zmienia.

Q

Cytat: Vaherem w 17 Lipiec  2011, 20:59:31
Anne wyżej niż Hardy - czyżby więc więcej Catwoman niż Bane?
Być może. Możliwe również, że Hathaway jest wyżej niż Hardy ze względu na fakt, że jej nazwisko jest bardziej znane niż Toma.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Spoiler
CytatWed?ug mnie te? jest to Bruce, ale s? to nowe sceny, tak wi?c pozostaje pytanie czemu na nowo zaczyna tak ostro trenowa? i pod czyim okiem.

Có? ja osobi?cie spodziewam si? niez?ej jatki ze strony Bane'a w której Bruce mocno ucierpi i st?d prawdopodobna odbudowa si?, a z kim... To jest pytanie.
[Zamknij]

CytatAnne wy?ej ni? Hardy - czy?by wi?c wi?cej Catwoman ni? Bane?

Oby nie, bo na Bane'a bardzo licz? i to w sporym czasie ekranowym ;D

Vaherem

Nie chciałbym, żeby Bane było jakoś super dużo na ekranie - wolałbym tylko kilka scen, ale takich które po prostu skąpią mi mózg... Bane, Catwoman, być może Thalia, masakra jakaś, ten film będzie trwał chyba cztery godziny :P

Zwariować idzie, kiedy oni w końcu wrzucą ten zwiastun?:P Heh, ostatni film na który tak czekałem to była III część Gwiezdnych Wojen... wtedy też człowiek się podniecał bo wrzucili jedno zdjęcie :D

kelen

Jeden z zagranicznych serwisów twierdzi, że teaser przed Harrym Potterem nie jest tym, co zobaczymy w sieci. Online ma zostać udostępniona szersza wersja. Ponoć.

Vaherem

Czyżby dokręcili kilka scen w te kilka dni?:D  Teraz tym bardziej nie mogę się doczekać.

Tak sobie myślę - czasem do trailerów dokręca się sceny który nie ma później w filmie. Ciekawe czy Nolan by coś takiego zrobił.

Leon Kennedy

Szersza wersja?? Cholera walnęli by tym w końcu w neta, ale nie oni wolą nas pomęczyć, przetrzymać i dopiero potem :P Warner.


Rado

:) pewnie ?e fake. Urywki z poprzednich batmanów,blade'a dwójki,aeon flux a reszty nie znam. :P

Adriann

https://www.facebook.com/video/video.php?v=2054374751994
I jest oficjalny Trailer w dobrej jakości!
Jednak to
Spoiler
Batman
[Zamknij]
:D

Gieferg

Zanosi się, że w tym filmie dostanę dokładnie to, na co czekałem od lat. Na ostatnim ujęciu Batman wygląda jakby stał tylko dlatego że nie wie w którą stronę się przewrócić :D
NACZELNY HEJTER MATTA REEVESA
O filmach i komiksach na filmożercach.

Juby

No nareszcie. Teaser nie wzbudził we mnie tyle emocji co ten do TDK (mimo braku ujęć z filmu), bo ogólnie jest średnio-zgrabną zajawką do filmu... Ale finalne ujęcie rzeczywiście rekompensuje wszystko. BOMBA! ;D

Cieszę się, że Batman będzie nosił ten sam kostium i że Bane wygląda tak jak to przewidziałem (pamiętacie jak pisałem jeszcze przed pokazaniem pierwszej fotki, że chciałbym aby chodził w czarnej, skórzanej kurtce bo wyglądałby groźnie jak Arni w pierwszym Terminatorze?). Warto też dodać, że Hardy w tym finalnym ujęciu chyba trochę urósł! ;D