Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

kelen

Prawdopodobnie przeciek z teasera!!!

Spoiler
[Zamknij]

Post Merge: 12 Lipiec  2011, 22:20:51

Wygląda na to, że teaser już lada moment....
Spoiler
[Zamknij]

Mikoto

Plakat fajny. Logo zdecydowanie lepsze niż to, które miało TDK. Oby ta tendencja zwyżkowa przełożyła się również na sam film :).

Q

#47
Zwiastun ju? wyciek? do sieci - ale WB szybko blokuje do niego dost?p http://www.comicbookmovie.com/fansites/rorschachsrants/news/?a=41641

Czyli jak na razie fotka Bane'a:


Obecnie zwiastun dost?pny:
http://www.youtube.com/watch?v=UmwcQsy5d4o&feature=player_embedded
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Kolejne fotki z planu filmu oraz kilka screenów z trailera.








Co do samego zwiastuna, to mo?e za wiele w nim nie pokazana, a po obecnie dost?pnej wersji ci??ko dostrzec szczegó?y, to jednak film zapowiada si? na interesuj?ce zako?czenie trylogii. I tak jak by?o zapowiadane b?dzie nie powinno zabrakn?? odniesie? do "BB". Jedna nowo?? to scena z Gordonem. Tak wi?c to nie Alfred, jak wcze?niej g?osi?y plotki, ale Gordon zosta? powa?nie ranny. Sceny z Bane'em s? do?? krótkie i nie wiele mo?na po nich powiedzie?, ale wygl?da na to, ?e w starciu z Batmanem to on b?dzie mia? przewag?. Ostatnia scena z trailera, to chyba ta o której wcze?niej wspominano, ?e w jednym z budynków Londynie kr?cono wspóln? scen? Bale'a i Hardy'ego. Zastanawiaj?ce jest tak?e wykorzystanie s?ów Ghula, bior?c pod uwag?, ?e w obsadzie pojawia si? m?ody Ra's to wszystko wskazuje, ?e przed Bruce'em jego uczniem by? Bane.

Brak ?adnych informacji Catwoman mo?e natomiast oznacza?, ?e skoro najpierw ujawniono wygl?d Bane, to na Catwoman przyjdzie nam jeszcze troch? poczeka?. A skoro tak to jeszcze wiele elementów fabu?y pozostaje tajemnic?.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro

Wygląda to na powrót Tumblera:



BTW, mógłby ktoś napisać słowa Gordona? Bo słabo słyszałem :P
It's a funny world we live in.

Vaherem

Apropo sceny w szpitalu - by?y przecieki z planu, ?e niby podczas kr?cenia tam scen, kto? ma wylecie? przez okno... w?a?nie sobie wyobrazi?em jak Wayne gada z gordonem, gadka szmatka o powrocie batmana a nagle pojawia sie Bane, idzie tym swoim ci??kim krokiem i wyrzuca bruca przez okno...

Nakr?ci?em si?.

Co do braku Catwoman - coraz bardziej zaczyna mnie intrygowa? co wymy?li? Nolan. Zanim w ogóle znalaz?em ten trailer przeczyta?em wszystkie komentarze pod newsem, gdzie ludzie k?ócili si? o to czy na ko?cu jest gacek czy kotka. W ko?cu dorwa?em si? do zwiastuna, leci, ostatnia scena i... "WTF ludzie tam nic nie wida?!"
Pozostaje czeka? na lepsz? jako??.

A co do ostatniego zdj?cia - he's back!:D

Ej, a to zakryte niebieskim brezentem to nie batpod przypadkiem?

Rado

Co do moich odczu? na temat teasera:bardzo mi si? podoba,szczególne wra?enie zrobi?a na mnie muzyka pod koniec,jest taka jakby przera?aj?ca i zwiastuj?ca jakie? nieszcz??cie. Mo?e z?amany kr?gos?up-kto wie? Co do faceta robi?cego pompki w wi?zieniu: nie mówi? ?e to nie jest Wayne bo ten aktor móg?by nim by?,moim zdaniem za ma?o wida? ?eby to stwierdzi? ale stawia?bym na to ?e to jest Bane nie Batman. Zguba w ko?cu wywodzi si? z wi?zienia Santa Prisca a do tego w komiksie z genez? Bane'a jest opisane ze codziennie robi? 1000 pompek,1000 brzuszków itd. A potem doszed? do takiej wprawy ?e czyta? 1000 ksi??ek dziennie :). Do tego po scenie z pompkami od razu jest pokazana twarz w masce któr? bez w?tpienia jest Bane co moim zdaniem sugeruje w?asnie to kim si? sta? ten cz?owiek robi?cy pompki w wi?zieniu.

Hydro

Mi się wydaję że pompki robi Wayne - można dostrzec czarne włosy, i ogólnie jest jego postury. A co do końcowej sceny - wydaje mi się że jest to Batman, zauważyłem te czarne ochraniacze na barkach które były w kostiumie z TDK. Myślę także że jest to na moment przed złamaniem Gacka.
It's a funny world we live in.

kelen

Na ko?cu jest na pewno Batman, ju? kto? dawa? zdj?cie rozja?nione z tej sceny i wyra?nie go tam wida?.
Podczas tych migawek jak Gordon mówi do Wayne'a raczej jest pokazywany Bane'a, w??cznie w scenie z robieniem pompek. Pewnie chodzi o analogi? do drogi jak? przeszed? Bruce.

Q

Zwiastun w lepszej jako?ci - http://v.youku.com/v_show/id_XMjg0ODE0NDIw.html

Cytat: Hydro w 14 Lipiec  2011, 09:30:14
BTW, móg?by kto? napisa? s?owa Gordona? Bo s?abo s?ysza?em :P
Gordon: "We were in this together, and then you were gone. Now this evil rises. The Batman, has to come back."
Bruce: "What if it doesn't exist anymore?"
Gordon: "He must, he must"

Cytat: Vaherem w 14 Lipiec  2011, 09:40:13
Ej, a to zakryte niebieskim brezentem to nie batpod przypadkiem?
Tak, to Batpod.

Co do scen pompek to te? przychyli?bym si? do teorii, ?e to Bane. Wydaje mi si? równie?, ?e
Spoiler
epizod z Neesonem
[Zamknij]
mo?e dzia? si? przed wydarzeniami z "BB", takie jego ostatnie spotkanie z Bane'em.

S?owa Gordona sugeruj?, ze Batman si? wycofa?, mo?e w?a?nie z tego powodu pojawi?a si? w mie?cie Catwoman?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Teoria z Catwoman brzmi całkiem ciekawie, ale żeby jej motywacją było zastąpienie Batmana? Liczyłem, że będzie najpierw złodziejką jak w komiksie. Chyba, że będzie i tym i tym.

Q

By? chyba te? jakie? wzmianki o muzuem Gotham.

muzeum + cenne eksponaty = z?odziejka Catwoman?

Mo?liwe jest, ?e swoj? z?odziejska karier? Catwoman rozpocz??a jeszcze w czasie  kiedy Batman próbowa? zatrzyma? szale?stwo rozpocz?te przez Jokera i dopiero po jego znikni?ciu zacz??a zajmowa? si? innymi sprawami. Jednak to tylko jedna z wielu teorii nie poparta ?adnymi dowodami.


Jeszcze odno?nie trailera - to wraz za ostatni? cz??ci? Harry'ego Pottera pojawi? si? tak?e zwiastun nowego Sherlocka Holmesa, który ju? jest oficjalnie udost?pniony w sieci, to dlaczego WB nie mo?e zrobi? tego samego ze zwiastunem "TDKR"?
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Odpowiedź może być tylko jedna: szykują kampanie wirusową, żeby narobić więcej szumu. Z pewnością jest jeszcze sporo osób, które nie chcą/nie słyszały/nie myślały o oglądaniu przecieku.

Q



Podobno ta postać zaznaczona na fotce z trailera to Catwoman. Jej kostium ma być natomiast purpurowy, a w wyniku oświetlenie wygląda na bardziej szary.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Ja mam wrażenie, że tam jest osoba celująca z broni.
Damn, niech WB udostępni w końcu HD to się przekonamy bardziej :)