Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Fotki i filmiki z "TDKR"

Zaczęty przez Q, 14 Luty 2011, 21:34:32

Q

Zwiastun był pod tym adresem - http://www.comicbookmovie.com/fansites/CoastToCoastStation/news/?a=51366, ale już został usunięty. Pozostały jednak screeny.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

cukier

w scenie, która dzieje się bezpośrednio po tym, jak opada ziemia na stadionie, batek leży bez maski, a nad nim bane wypowiada:

You have no permission to die.

dobrze słyszę ?

Charism

Prawie.

S? 2 wersje.

1) 'When Gotham is in Ashes... You have my permission to die.'
2) 'When Gotham is... Ashed... ou have my permission to die.'

Sk?aniam si? ku drugiej, wi?kszo?? osób jest chyba za pierwsz?. Ale na pewno jest 'my permission'. ;)

Dzie? dobry forum! : P

cukier

dzięki, faktycznie tam jest raczej MY PERMISSION.

wogole znajduje się gdzieś, transkrypcja trailera ?

btw. również czołem wszystkim  :)

Adriann

Jest jeszcze gdzieś ten trailer do obejrzenia?

Charism

Transkrypcji nie ma jeszcze. ;)

A trailer... Co jakis czas wyskakuje na YT. Obecnie nie znam działajacego linku.

oficer

#336
Oglądać puki działa ;D
http://www.youtube.com/watch?v=CiGbHBir9xY

Odnośnie tej sceny kiedy mówi Bane... Wydaje mi się że te słowa nie są kierowane do Bruce`a. Myślę, że to celowy montaż trailera w taki a nie inny sposób. Taka jest moja teoria ;)
This is no time for fear .... That comes later

cukier

może to mówić równie dobrze do gordona, ale pasuje idealnie do pierwszego spotkania z brucem.

Adriann

achhhhhh znowu się spóźniłem.:(

Funky

Spokojnie wtorek już blisko ;) I z kinowej wersji trailera mogę powiedzieć że głos Bane`a jest wspaniały. Mimo że słabo go było słychać to zdanie o umieraniu powiedziane charakterystycznym brytyjskim akcentem zadziałało na mnie tak samo jak po raz pierwszy usłyszałem Jokera. Czyli "to jest zajebiste" :P i jeszcze kilka dni temu mój głód newsów był zaspokojony tak teraz po prostu nie mogę doczekać się tego trailera i kolejnych wiadomości ;)

Adriann

Ma ktoś jeszcze linki do trailera?;>

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Adriann

Słabe...Narazie ani prolog ani trailer specjalnie mnie nie poruszył....zobaczymy co będzie dalej...ehh nie dobrze się zapowiada

Drawski

Prolog całkiem fajny i robi smaka na film. Boję się jednak, że po raz kolejny kreacja antagonisty skradnie cały film, i nic nie zostanie dla Batmana. A uważam że to jest jego koniec, jego historia, i jego POWSTANIE, i chciałbym aby tym razem poświęcono mu więcej czasu ekranowego.

Adriann

A ja przeciwnie,lubię kiedy fabuła kręci się wokół głównego przeciwnika;d    Batman tylko wpadnie i rozwali wszystkich,to właśnie lubię w tych filmach. np w BB wg mnie za malo było przeciwników a za dużo batmana.Ale to tylko moje zdanie