25 październik 2021, 05:18:14

Aktualności:


Mogą występować problemy z wysyłaniem maili z forum!


Spider-Man

Zaczęty przez Super Robin, 12 marzec 2008, 15:43:58

newtime

26 marzec 2021, 21:39:02 #150 Ostatnia edycja: 26 marzec 2021, 21:51:05 by newtime
Tylko ze Ultimate okazal się wtopa na duszą metę u Marvela, o ile na sam początku pomysl wydawał sie świetny dla nowych czytelników, to jednak po 2 latach uniwersum nabrało już tyle bagażu ze nowy czytelnik ponownie musiał  nadrabiać masę histori i postaci zeby wiedzieć o co chodzi wiec dlaczego nie miał by to robić dla głównego uniwersum skoro na jedno wychodzi?   Poza tym obecna siłą w nowych komiksach z Batmanem są jego relacje z innymi postaciami oraz bat rodziną, jeśli ktoś chce czytać klasyczne przygody lapania przestępców to takie również są obecne i nie potrzeba znać do tego całej historii batmana.  Wiec nie bardzo widzę sens jakiegoś większego restartu

LelekPL

Dlatego komiksy powinny nie tylko być zrebootowane, ale też wychodzić znacznie rzadziej. Nie w zeszytach, a w tomach, które wychodzą raz na... Pół roku? Max kwartał. Earth One byłby pod tym względem fajny, gdyby nie:
a) Geoff Johns, jego beznadziejne pomysły i beznadziejny Batman
b) tak długi przestój

Juby

Cytat: newtime w 26 marzec  2021, 21:39:02Tylko ze Ultimate okazal się wtopa na duszą metę u Marvela, o ile na sam początku pomysl wydawał sie świetny dla nowych czytelników, to jednak po 2 latach uniwersum nabrało już tyle bagażu ze nowy czytelnik ponownie musiał  nadrabiać masę histori i postaci zeby wiedzieć o co chodzi wiec dlaczego nie miał by to robić dla głównego uniwersum skoro na jedno wychodzi?

Dlatego takie odrębne serie typu "Ultimate" powinny mieć z góry planowany arc na określony czas. To nie powinny być taśmowe serie, tylko coś z limitem, co w końcu się kończy. O takie coś bym nic nie robił w przypadku DC. :)


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Cytat: Juby w 26 marzec  2021, 23:22:57O takie coś bym nic nie robił w przypadku DC. :)
Co? :D

Juby

No nie znasz tego? Nie o takie polskie walczyłem? Nie o takie DC nic nie robiłem. ;) Wymagam, choć sam nic z siebie nie daję.


"Did you see BATMAN BEGINS? I don't think you can beat that."
- Morgan Freeman

LelekPL

Jeszcze raz... co?