Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Catwoman w TDKR

Zaczęty przez Q, 22 Styczeń 2011, 00:40:59

Picard

Cytat: Drawski w 13 Sierpień  2011, 21:04:13
Dziękuje bardzo za komplement, tylko że Golden Age jest zamkniętym etapem i co chwilę Batman jest przedstawiany w innym świetle. Obecnie żyjemy w czasach Millera, Year One, i ten wizerunek pobił złoto-srebrno-erowe głupoty które zostały zapomniane. Oczywiście z wyjątkiem pewnego szkota.
Tak wiec proszę nie gadaj mi o Golden Age, kiedy jest to dla nas czysta ciekawostka.

Oczywiście, że masz racje. Równie dobrze można było by np. usprawiedliwiać to, że w filmie Batman używał by broni palnej, bo kiedyś, bardzo dawno temu, zdarzyło mu się to robić w komiksie:
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

(A)nonim

No i właśnie można usprawiedliwić.
Zresztą dlatego Batman u Burtona zabija, robił to w pierwszych komiksach.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Jak dla mnie to nie jest zabijanie tylko niedopatrzenie Tima Burtona. W pierwszej części nie dostrzegłem żadnej sceny która budziłaby takie uczucie, a w BR nie można być do końca pewnym czy ten klaun z gangu Pingwina naprawdę wtedy zginął, czy eksplozja (która nie była zbyt spora) po prostu go zraniła. Wtedy można uznać że Batman był brutalny, a jak dla mnie też radykalny.

Rexio

Czy mówisz o tym wybuchu kiedy Batman przyczepił gostkowi bombkę , się uśmiechnął i go zwalił w dół ? Ta..jeśli można to nazwac wybuchem , tak naprawdę to była reakcja chemiczna. Z tego co pamiętam to chyba było to 0,4 kg czarnego prochu i czegoś w rodzaju sztucznych ogni.  ::) Wielka mi filozofia , taka reakcja mogła gościa tylko lekko popażyc lub zranic. Wiec gacuś nie został mordercą , no chyba że była duża wysokośc i zrobił placka na końcu  ;). Ale jeśli  ci chodzi że " Nie wiadomo czy przeżył" to raczej powinien.

kelen

Ehe, porządny ładunek wybuchowy przyczepiony do brzucha, wcale go to nie zabiło... http://www.youtube.com/watch?v=8ULSvR6hhyI . Chociaż, z drugiej strony, ktoś w komentarzach twierdzi, że w komentarzu audio do nowej edycji Returns na DVD/BR, Burton mówi, że grubas nie ginie. Ktoś może to potwierdzić?
Nie mówiąc o tym, że Batman chciał zamordować Jokera i nie miał żadnych skrupułów strzelając do jego ludzi z samolotu. Plus jeden z jego pionków na dzwonnicy.
Dobra, ale dość już offtopa.

Rexio

Ja i tak trzymam swoje. Czarny proch za tryton nie robi.Tylko tak groźnie wygląda a tak naprawdę praktycznie tylko się pali , fala udeżeniowa jest nie wielka. Heh..też mi coś.
l-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-l

Dobra wracamy do tematu.

(A)nonim

CytatNie mówiąc o tym, że Batman chciał zamordować Jokera
Nie tylko chciał, w pewnym sensie zamordował.
I tak jak napisałem, w pierwszych komiksach Batman zabijał, a Burton trochę z nich czerpał, nie ma w tym więc nic dziwnego.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Q

Jak wiadomo do roli Catwoman Anne sporo schudła, ale ile takiego pytania lepiej nie zadawać o czym przekonał się jeden z dziennikarzy.



http://www.youtube.com/watch?v=K1PSE0pCn20&feature=player_embedded
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Kmt

coraz bardziej Anne przekonuje mnie do siebie w tym wywiadzie wygląda zabójczo:P

Funky

Co to znaczy "What a forward young man you are"? bo mi w tłumaczu Google wyszło "Co do przodu młody człowiek jesteś" :P I mam wrażenie że miała coś innego na myśli niż to co mi wyszło. A co do samej Anki to bardzo pozytywnie jestem zaskoczony jej osobą. W wywiadach jest bardzo milutka i sprawia wrażenie zwykłej dziewczyny a nie żadnej gwiazdeczki ;)

Rado

Ja to zrozumiałem w stylu, że za bardzo do przodu jesteś młody człowieku :). W sensie że się ośmielił na pytanie dotyczące jej wagi. Czyli w sumie podobnie jak Ci wyszło w google.

Rexio

Taka mała rada : Kobiet o wiek i wagę się nie pyta, bo drugiego takiego liścia w życiu nie dostaniesz.  8)

Icaronycteris

Cytat: Funky w 20 Sierpień  2011, 21:42:43
Co to znaczy "What a forward young man you are"? bo mi w tłumaczu Google wyszło "Co do przodu młody człowiek jesteś" :P I mam wrażenie że miała coś innego na myśli niż to co mi wyszło. A co do samej Anki to bardzo pozytywnie jestem zaskoczony jej osobą. W wywiadach jest bardzo milutka i sprawia wrażenie zwykłej dziewczyny a nie żadnej gwiazdeczki ;)

Mogło jej chodzić o to, że jest bardzo bezpośredni, czyli delikatnie zasugerować, że nie spodziewała się tak postawionego pytania i że nie tak powinno się takie pytania formułować

Q

Kolejne informacje i spekulacje potwierdzają, że w filmie Catwoman będzie miała kocie uszy, za sprawą gogli noszonych tak jak opaski na głowę, - http://www.comicbookmovie.com/fansites/debbiedowner/news/?a=45315
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)