Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Q

Nowy zwiastun rzuca kilka wa?nych informacji na temat wygl?du Bane'a:



Wida? dok?adnie jak wygl?da z przodu te ca?e te urz?dzenie, zapewne do dozowania venomu. Wiadomo równie, ?e b?dzie nosi? skórzan? kurtk?.


W trakcie walki ma na sobie tylko pewnego rodzaju kamizelk?, stroju jak w komiksie wi?c nie b?dzie.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

kelen

Warto zauwa?y? te?, ?e sporo dymu wychodzi przy g?owie Bane'a akurat jak wchodzi. Mo?e przypadek, a mo?e venom w formie gazu?

Rado

Jeśli venom by był w formie gazu to by mogło wyjaśniać te rurki przy twarzy, bo to są chyba rurki prawda? Komiksowy Bane miał dostarczany Jad bezpośrednio do mózgu poprzez dziurki z tyłu głowy,taka zmiana na gaz przez scenarzystów w sumie by mnie nie przeszkadzała. Ciekawe jak rozwiążą sprawę z tą konsoletą za pomocą której Bane regulował dopływ Venomu... W komiksie miał urządzenie na przedramieniu.

Vaherem

Myślicie, że "venomowy gaz" pochodzi od tych niebieskich kwiatków? Bane przebił moje oczekiwania, świetny po prostu jest :D

(A)nonim

CytatMyślicie, że "venomowy gaz" pochodzi od tych niebieskich kwiatków?
Miałem taką myśl już jakiś czas temu. Za rok zobaczymy. ;)
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Drawski

Design po prostu ?wietny. Widz? ?e nie wykorzystali pseudo zapa?niczego stroju z komiksów, tylko dobrze skonstruowan? mask?. Skoro to gaz, to licz? na kolejne cameo Scarecrowa, który móg?by by? potencjalnym wynalazc? Venomu. Czarny podkoszulek, jaka? kurtka - najlepszy strój jak dla mnie. W przypadku Bane'a najlepszym wyj?ciem s? "przypadkowe" ciuchy. Jak na razie w kwestii wygl?du, ta wersja prezentuje si? znacznie lepiej ni? z "Batman and Robin". Mo?e tylko mi??nie wi?ksze by si? przyda?y... mówi? o tym, bo to troch? dziwne ?e mój ojciec który ?wiczy zdecydowanie lepiej od Toma Hardy'ego jest wy?szy i bardziej napakowany :D

Leon Kennedy

Jeżeli pojawi się jad, to pewnie jest to jego tężyzna przed zażyciem ;)

Q

Je?eli uznamy, ?e Bane jest powi?zany z Lig? Cieni, to w?tpi? by w produkcje tego specyfiku dla Bane'a zaanga?owany by? Scarecrow zw?aszcza, ?e w filmie ma si? pojawi? kto? opisywany jako "szalony naukowiec".
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Juby

Maska jest znakomita (tak jak chcia?em nie zas?ania oczu), sam bym lepiej nie wymy?li?. Jak wida? b?dzie mia? co? w rodzaju kamizelki (na jad?) i ciemn? skórzana kurtk? (tak jak chcia?em), wi?c dla mnie bomba!

O aktorstwo Hardy'ego nie ma co si? martwi? (widzia?em ostatnio Bronsona), a po Teaserze widz?, ?e o gabaryty te? mo?emy by? spokojni... ;D

Drawski

CytatJe?eli uznamy, ?e Bane jest powi?zany z Lig? Cieni, to w?tpi? by w produkcje tego specyfiku dla Bane'a zaanga?owany by? Scarecrow zw?aszcza, ?e w filmie ma si? pojawi? kto? opisywany jako "szalony naukowiec".

Crane by? ju? raz zatrudniony u nich. Btw. kto z komiksowych postaci móg?by by? jeszcze zakwalifikowany jako szalony naukowiec?

kelen

Hugo Strange? Langstrom? Ale to pewnie będzie postać stworzona na potrzeby filmu.

Drawski

To na pewno nie będzie Hugo Strange, taki ktoś na pewno by ze spoilerów nam już wyciekł.

Q

Cytat: Drawski w 19 Lipiec  2011, 17:22:22
Crane był już raz zatrudniony u nich. Btw. kto z komiksowych postaci mógłby być jeszcze zakwalifikowany jako szalony naukowiec?
Crane był przez nich tylko wykorzystywany na terenie Gotham City i wątpię by korzystali dłużej z jego usług. Dodatkowo specjalizuje się w wywoływaniu lękach a nie w zwiększaniu siły.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Hydro


Pierwsze zdj?cie przedstawiaj?ce Bane'a w ca?ej okaza?o?ci.
It's a funny world we live in.

Funky

#314
Spodnie są świetne, maska jest wspaniała i kożuch też dobrze się prezentuje (chociaż osobiście nie założbym ani dołu ani góry ;) ). Tylko ta jaśniejsza część kamizelki powinna być koloru ciemniejszego jak reszta. Ale pierwsze wrażenie jest bardzo dobre, na szczęście nie ma nic wspólnego z Bane`em z komiksu.

P.S. Joker jednak miał większe wyczucie stylu, Bane przy nim to kloszard ;)