Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Bane w TDKR

Zaczęty przez Q, 19 Styczeń 2011, 23:31:41

Mihcim

Tak czy siak i tak zobaczycie Bane'a i wtedy b?dziecie mogli mi wierzy? na przysz?o?? albo nie.
Ale postaram si? zdoby? to zdj?cie najszybciej jak mog? :)

kelen

Michim, ale nie zauwa?y?e?, ?e w swoim opisie nie poda?e? praktycznie niczego nowego? Napakowanie Bane'a i prawdopodobne rurki na jego masce widzieli?my ju? na 1 zdj?ciu...

Hydro

No patrzcie, a ja myślałem że napisał to dla jaj podając opis zdjęcia które już znamy :P
It's a funny world we live in.

Megaloman

Ja chyba wierzę Mihcimowi ale nie sądzę, żaby udało mu się zdobyć to zdjęcie: gdyby coś takiego wyciekło to parę głów by poleciało, musieliby płacić kary, a tego nikt nie chce :)

Mihcim

Widzisz tam rurki na tym oficjalnym zdjęciu ? Ja tu mówię o rurkach. Nie widziałem sam zdjęcia. Po prostu dostałem opis a na samo zdjęcie czekam ;)

(A)nonim

No widzisz, niektórzy widzą rurki.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Icaronycteris

Tak Mihcim - wida? tam rurki i napakowane Hardy'ego. To tak jakbym ja napisa? po pierwszym zdj?ciu Jokera przy kampanii wirusowej "TDK", ?e kumpel ma takie tajne zdj?cie, na którym Joker ma blizny w kszta?cie u?miechu. A rurki wida? biegn?ce od potylicy przy ?uchwie w kierunku ust. Opisa?e? oficjalne zdj?cie.

XIII

Bane przypomina mi trochę design przed przemianą z The Batman. Chodzi o sylwetkę i maskę . No cóż w tamtej kreskówce wygląd ten sprawił się lepiej niż to przerośnięte czerwone coś. Lepszy  mniejszy ale klimatyczny Bane niż przerośnięty i tępy kafar.

Q

What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Corso

Mógłby się bardziej przypakować, lecz wierzę że Nolan sobie poradzi z tym fantem. ;)
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


XIII

Nie licz na to że przerobią go komputerowo., pozatym Hardy już więcej  nie przypakuje to niemożliwe.

Corso

Dla hardcorowego koksiarza nie ma rzeczy niemożliwych. ;) O Cgi nawet nie pomyślałem, na dzień dzisiejszy to sztuczny efekt.
"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


(A)nonim

Hardcorowym koksem nie jestem, ale jak dla mnie nie ma lipy.
Jestem Jen. Najpierw chciałabym założyć panu te rękawiczki. Sondaże mówią, że wyborcy lubią palce.

Mihcim

Na pewno popracuj? kamer? ?eby powi?kszy? tego Bane'a.
Hardy na Trailerze na ko?cu wygl?da wi?kszy od Catwoman/Batmana ...

Leon Kennedy

Od Catwoman to wiadomo :P Gacka również powinien pobić i to bez problemu ;)