Aktualności:

"Batman: Ziemia Niczyja. Walka o Gotham. Tom 3" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman i tworczosc jego fanow

Zaczęty przez Leon Kennedy, 22 Luty 2008, 12:01:06

Altair

Nie ma sprawy, wiem jak to jest chcieć coś tworzyć i po prostu nie wiedzieć jak zacząć. Początki są najtrudniejsze. :)

franek

Cieszę się że jest ktoś kto mnie rozumie.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy


Corso

"...and all those moments will be lost in time, like tears in rain..."


Rado

Ha ha świetne. Pierwszy filmik bardziej mi się podobał, ale drugi też niezły.

Rado

Kostiumy z sutkami powróciły. Scenariusz może i by miał jakiś potencjał, ale generalnie raczej śmieszne wykonanie. Catwoman pokazana jak potulny kociak, Nightwing mnie rozśmieszył.

http://www.youtube.com/watch?v=6yEtRZwHdww

Adriann

Czemu śmieszny? Wg mnie niezłe..jeden z lepszych fanfilmów wg mnie. Tylko Catwoman taka bez życia;p

Leon Kennedy

Oglądnąłem bez większego zażenowania. Fajnie, że dali Cassandrę, ładna bluszczyca, ale kostium już taki se. Można powiedzieć, że sutki zaliczyły całkiem udany powrót.
Cytat
Nightwing mnie rozśmieszył.

Czemu, fajnie wyglądał, to już bardziej Scarecrow rozczarował. Wzorowany na Nolanowskim, a jednak różnice widać.

Rado

Bardziej chodziło mi o całą scenę z Nightwingem, bo jego wygląd był w porządku-zgadzam się. Rzuca go maskotką, a on oddaje jej pałką. Brakowało mi jeszcze, nad głową Harley, latających w koło ptaszków i gwiazdek. Meh...

Rado


Rado


Leon Kennedy


Rado


Johnny Napalm

Babka w nolanowskiej wersji stroju Mrocznego Rycerza... okropna, całkowicie siadł u niej cyc. Za to zdjęcie rodzinki Batmana... naprawdę zarąbiste, postarali się. To ostatnie zaś to nienajlepsza zżynka, ale może być, chociaż oryginał jest klutowy i nikt mu nie podskoczy. ;D
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

Rado

CytatTo ostatnie za? to nienajlepsza z?ynka

Nie powiedzia?bym, ?e to "z?ynka", a raczej odniesienie i fanowska ch?? zobaczenia tej sceny w filmie. My?l?, ?e nikt by nie mia? pretensji, gdyby ta scena rzeczywi?cie by? pokazana, albo chocia? jako? inaczej przedstawienie pokonanego Bruce'a i oddanie go miastu. Na tak epick? scen? zrzucania Batmana z dachu, chyba nie ma co liczy?.