Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

LelekPL

Cytat: Anarky w 15 Sierpień  2010, 11:11:32
Zresztą o czym my mówimy, nowy film ma mieć tytuł Superman: Man of Steel i tego się trzymajmy. Na razie propozycje objęcia funkcji reżysera otrzymał Chris Columbus, człowiek odpowiedzialny za filmy o Harrym Potterze, Fantastycznej Czwórce i w przyszłości odpowiedzialny za film Sub-Mariner. Zobaczymy czy przyjmie propozycję i co z tego wyjdzie...

Tytuł nie został potwierdzony przez nikogo zaangażowanego w produkcje, także nie opierał bym się na nim, zastanawiając się nad fabułą.
Co do Columbusa to fakt nakręcił filmy o Harrym Potterze, w tym ten najgorszy - "Kamień ..." - ale to nie on nakręcił Fantastyczną Czwórkę. Póki co najlepsze filmy miał pod koniec lat 80-tych, potem nie nakręcił nic godnego uwagi. Raczej wolałbym kogoś innego na stanowisku reżysera.

Anarky

Cytat: Air Jordan w 15 Sierpień  2010, 13:09:21
Co do Columbusa to fakt nakręcił filmy o Harrym Potterze, w tym ten najgorszy - "Kamień ..." - ale to nie on nakręcił Fantastyczną Czwórkę.

Nie napisałem że go reżyserował, napisałem że był odpowiedzialny za ten filmy. Co do kolejnej ekranizacji Supermana, tytuł może się oczywiście zmienić. Osobiście jednak nie widzę przeciwwskazań by nie był to właśnie Superman: Man of Steel, w końcu Batman - The Dark Knight a Superman - Man of Steel i wszystko się ładnie zgadza.
Ja wam pokażę!

BD96

Właściwie to nowy film chętnie bym zobaczył jako porządne podsumowanie serialu Smallville. 10 sezon ma być epicki... może będzie jakąś namiastką tego tytułu, jednak wolałbym inne zakończenie. Tom Welling w roli Supermana, wreszcie przy porządnym budżecie i godnym przeciwniku. Skoro w Smallville ma pojawić się Darkseid to również mógłby powrócić w filmie, wszystko ładnie by się zgadzało. Oficjalne zakończenie i godne pożegnanie serialu Smallville w dobrym stylu.
Życie czasami daje nam mocnego kopa w tyłek. Najważniejsze żeby wstać i iść dalej.
Ja nie potrafię... Ale zawsze mam kogoś kto mnie podnosi!

Batman - The Blackest Knight!

Anarky

Mi wystarczył by sam 10 sezon Smallville bez filmowego podsumowania, jednak Toma Wellinga chętnie zobaczył bym w roli Supermana na dużym ekranie. A co do Darkseida, to dość popularna postać więc czemu by nie.

http://www.youtube.com/watch?v=8bIMYgl5yp8
Ja wam pokażę!

Mr.G

Jednak jestem za filmem zupełnie niepowiązanym ze Smallville. Owszem, można by zrobić większy bardziej epicki odcinek na zakończenie serialu, ale oddzielny film i tak powstać musi.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=69238&klik=polecaneglowna
Plotka póki co, ale brzmi bardzo zachęcająco. Jeżeli film nie miałby ukazywać początków Supermana to niech właśnie skupia się na jego starszych latach.

Picard

Znowu Superman? Tak biedaka męczą jakby poza nim - i Batmanem - nie było w uniwersum DC żadnych innych herosów...  ::)
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

Leon Kennedy

Spoko zabrali się za innych... Green Lantern, Flash.

RafBat

 Green Lantern'a w dobrym filmie jestem jeszcze sobie w stanie wyobrazi?, co innego Flash... oj, kto? naprawd? b?dzie musia? si? mocno przy?o?y? do scenariusza, ?eby ju? po 10 minutach film z Nim si? nie znudzi?.

Picard

#98
Co do wspomnianych wyżej filmów, uwierzę jak zobaczę... A co do pomysłu na nowego Supermana to przeczytałem to co napisał Mr.G i w pełni się z nim zgadzam! Film skupiający się na kryptojańskim dziedzictwie Supermana, ukazujący emigranta jako osobę, której nie wita się w Stanach z otwartymi rękoma, tylko jako osobę spotykającą się z podejrzliwością, niechęcią i wrogością. To wszystko tematy na inteligentny film, stanowiący komentarz do współczesnej sytuacji w USA i nie tylko. Obok Batmanów Nolana i ,,X-menów" Singera była by to najinteligentniejsza produkcja superbohaterska jaka do tej pory powstała. A, że by się działo to swoją drogą. :) W takiej wersji mógł by się pojawić nawet ten nieszczęsny Lex Luthor jako prezydent USA, a głównym przeciwnikiem - tym przed, którym ostatecznie Superman obronił ludzi - Eradicator. Plakat do filmu mógł by nawet przypominać okładkę Action Comics no 1 i oddawać ogólny klimat paniki, jakiej ludzie doznawali by na widok Supermana :) :

"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

LelekPL

Film o Green Lanternie to nie kwestia wiary, to fakt i już jest po fazie kręcenia i w fazie postprodukcji. Dziwne, że przespałeś coś takiego.

Co do plotki z Johnem Hammem to mogłoby być ciekawie. W prawdzie nie widziałem go w żadnej roli, ale nie o jego osobę do końca mi chodzi tylko o sam pomysł ze starszym Supermanem i dojrzalszym podejściem do tematu. Jestem ciekaw czy magię postaci Supermana w końcu uda się przedstawić w godny mu sposób. Bo o ile cenię sobie filmy Donnera i nie uważam SR za stratę czasu to muszę przyznać, że wspaniałego filmu Superman jeszcze nie miał

Picard

Cytat: Air Jordan w 14 Wrzesień  2010, 13:07:27
Film o Green Lanternie to nie kwestia wiary, to fakt i już jest po fazie kręcenia i w fazie postprodukcji. Dziwne, że przespałeś coś takiego.

Jeśli chodzi o ten projekt nie trzymam ręki aż tak bardzo na pulsie - ostatnio widziałem tylko szkice koncepcyjne postaci. Wyglądały nieźle więc cieszę się, że film powstał. Nie wiesz może na kiedy planowana jest premiera?
A w temacie Supermana dodam, jeszcze, że rzeczywiście w nowym filmie przydała by mu się zmiana wyglądu kostiumu: przy zachowaniu pewnych jego ikonicznych elementów, peleryn, znaku  ,,S" na piersiach. Na przykład ten z wariant prezentowany na zdjęciu z prawej strony jest ciekawy:
"What we leave behind is not as important as how we've lived" <br />Jean-Luc Picard

LelekPL

Póki co na czerwiec 2011. I to z całkiem niezłą obsadą: Ryan Reynolds, Peter Sarsgaard, Mark Strong, czy zbierająca rewelacyjne recenzje za rolę w The Town Blake Lively.

I jeszcze mała poprawka, widziałem Hamma w 3ech filmach: Byliśmy Żołnierzami, Kosmiczni Kowboje i Dzień w którym zatrzymała się ziemia, no i podobno słyszałem jego głos w Samotnym Mężczyźnie. Jednak w ogóle go w tych filmach nie zauważyłem... być może tylko w Dniu... miał większą rolę, ale tamten film postarałem się już wyrzucić z pamięci ;)
Natomiast wiem, że ludzie wielce cenią jego rolę jak również sam serial Mad Men i rzeczywiście wygląda jak jeden z niewielu niebanalnych seriali, jednak ja poczekam na The Town Afflecka. Tam może mnie przekona, bo z tego co czytam w internecie to każdy chce właśnie jego zobaczyć w tej roli.

Leon Kennedy

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=69582 Ten ostatni to mógłby być ciekawy wybór, ale tak czy siak cieszy fakt, że coś się dzieje w sprawie Kryptończyka.

LelekPL

Duncan Jones to najciekawszy wybór, ale ogólnie każdy z tych reżyserów, poza Liebesmanem, nie byłby złym wyborem. Podobają mi się te propozycje, ale i tak kluczowy będzie dobry scenariusz

Leon Kennedy

Aronofsky na drodze nowego Supermana http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=69687
Posted on: 28 Wrzesień  2010, 10:16:03

 http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=69714

Jeżeli to wypali, to już uznaje to za strzał w dziesiątkę :D