Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

vincent

Oh holy fuck! Widzieliście kto gra Lois? Amy Adams.



Czy w Holiłudzie nie ma pięknych kobiet?! Dawać aktorce z taką prezencją rolę Lois to chyba ktoś się zagalopował.
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Eee.. taaam, nie jest taka koszmarna. Ujdzie w t?oku. Je?li ju? to jest lekko za stara w stosunku do Clarka. Mi?dzy Supermanem a Lois jest prawie 10 lat ró?nicy, ca?kiem sporo, ale nie jest to czym? do przeskoczenia. Bardziej mnie wpienia to, ?e Perry White b?dzie mia? twarz Laurence'a Fishburne'a.
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...

rocklee

Vincent, nie ładnie się zachowujesz, czy ona ma krzywy nos, jest garbata?

vincent

#273
No sorki, ale nie wyobrażam sobie ryżej Lois, w dodatku z takim "szczerym" uśmiechem...

Ja tam Morfeusza lubię, może być Perrym ;)

Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee

A dlaczego uważasz, że ta pani nie wie, jak się gra i odróżnia zachowanie naturalne na imprezach itd, od grania danej postaci.

vincent

Zrozum, nie chodzi mi o jej talent aktorski.

Chodzi mi o rzeczy podstawowe, czyli jej wygląd. Lois w komiksach zawsze była ładna, a w wersji Jima Lee z Hush to w ogóle  ŚLICZNA i bardzo SEKSOWNA, BRUNETKA.

Porównaj:





Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

LelekPL

Wybierasz jakieś takie dziwne zdjęcia to nic dziwnego. Amy Adams to bardzo ładna kobieta, i tak też będzie wyglądać pewnie w filmie. Mam nadzieję, że rudy kolor włosów też zostanie... a co tam, mam słabość do rudych ;)

Mr.G

Zack Snyder to nie Nolan i na pewno zadba o to, że na ekranie będą same ślicznotki podrasowane, że ho-ho, bo filmy tego reżysera kojarzę przede wszystkim z genialną oprawą wizualną. Poza tym zgadzam się z AJ, Amy Adams jest ładną kobietą. Co do rudych włosów też się zgadzam ;P

I tak względem strony wizualnej.
http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=88605
(kilka pierwszych zdjęć)
Te kostiumy co prawda już widzieliśmy, ale to kolejna okazja, by stwierdzić, iż są one świetne. Strój Supermana na reszcie ma charakter i nie wygląda jak pierwsza lepsza szmatka z wypożyczalni karnawałowej, a kostium Jor-Ela jest po prostu booooski!

vincent

Air nie chodzi o to, by panienka byla ladna tylko na niektorych zdjeciach/pod konkretnym katem/po grubym retuszu i z dobrym oswietleniem, ale o to by prezentowala się genialnie w kazdej sytuacji - to jest prawdziwe piekno i w hollywood maja duzo takich aktorek.
Nie wiem, przekonamy się na premierze jak Amy się wpasuje w ta role. Wolalbym, żeby już zostala ruda, farbowane ryze dziewczyny sa slabe :P

@brakuje niektorych znakow bo dziobie z komy
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

rocklee


Juby

Kilka skojarzeń po zobaczeniu kostiumu:
Supermana - czy nie powinien być niebieski?
Zoda - czy ukradł zbroje Saurona?

Amy Adams jest piękną i przede wszystkim utalentowaną aktorką... Ale ruda Lois? Na prawdę za te pieniądze, które otrzyma za swoją rolę nie mogła na kilka miesięcy się przefarbować? :P

franek

Kostium Supera jest niebieski, ale tam jest jeszcze ubranko Jor-Ela (tak sądzę). Co do Zoda to jego kostium jest fajny a Sauron w filmie wyglądał idiotycznie jak jakiś wróg pałer rendżers.


Show Must Go On!!!

Juby

Ręce kostiumu Zoda to kopia rąk Surona, a kostium Supermana jest szaro-filetowy, a nie niebieski. :P

LelekPL

#283
http://www.joblo.com/newsimages1/Superman-mos-2.jpg

Jak najbardziej jest niebieski i wygląda naprawdę fajnie

Juby

Naprawdę (nie "na prawdę" ;)).