Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Mikoto

Kostium bardzo mi się podoba, bo nigdy nie lubiłem oryginału.

Mimo wszystko gdyby to ode mnie zależało to usunąłbym jeszcze to wielkie S na klacie, bo wygląda dziwnie. I, żeby nie było nieporozumień - Nie mam nic przeciwko samej obecności symbolu, ale ten jest za duży przez co wygląda dziwnie. Mogli go np. trochę zmniejszyć, albo jakoś inaczej zmodyfikować, żeby lepiej pasował do nowego stroju. Znak Batmana na ten przykład zmieniał się wiele razy przez wszystkie te dekady i jakoś nikt z tego powodu tragedii nie robił. Tutaj też dałoby to radę moim zdaniem.

Guyver87pl

#256
CytatZnak Batmana na ten przykład zmieniał się wiele razy przez wszystkie te dekady i jakoś nikt z tego powodu tragedii nie robił. Tutaj też dałoby to radę moim zdaniem.

Symbol Supermana także i co ciekawe, robił się coraz większy... Może filmowcy poszli właśnie w tym kierunku?
Artykuły na temat rosnącej "S-ki":

http://superman.nu/Costumes/S.php

http://metropolisplus.com/Superman/Index.htm

Tak przy okazji, ciekawe czy inspiracją dla kostiumu z "Man of Steel" nie był przez przypadek "Ultimate Superman" Wizarda? Bo zdaje mi się, że dostrzegam pewne podobieństwa: http://superman.nu/ultimate/

Edit:

Na Newsaramie pojawił się fragment rozmowy z Michaelem Shannonem, odtwarzającym rolę Zoda:
http://blog.newsarama.com/2011/09/12/man-of-steels-michael-shannon-talks-leading-kryptons-army-as-general-zod/
Czyli moje paranoiczne podejrzenia o kostiumach z CGI jednak się potwierdziły... Niedobrze, niedobrze...

Leon Kennedy

Przedstawiam Jor - Ela w wykonaniu Russela Crowe'a



Ewidentnie wida?, ?e pod zbroj? ma strój wykonany z tego samego materia?u co Superman :)

franek

WOW to jest super. Nie przypuszczałem że Jor-El może tak wyglądać.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy


Leon Kennedy


franek

Super, moc mi podpowiada że nie zawiodę się w kinie, ale jedno mnie irytuje. Czemu on jest taki nieogolony?? Wrócił po roku ze strefy cienia czy co?


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

Dla mnie nie jest to jakiś problem, bo czy eS zawsze musi być taki ładniutki i ogolony?

Kadaver

Mnie broda jak najbardziej pasuje, bo budzi skojarzenia z Herculesem.

LelekPL

Dla mnie czepianie się, że Clark ma brodę, to klasyczny przykład przesadzonego fanboyizmu. No ma brodę, to nic właściwie nie znaczy, a liczy się tylko dobre odwzorowanie charakteru bohatera, a nie jego wyglądu.
Dla mnie na przykład, to może jest teraz nie temat trochę, najlepszy kandydat na zastępca Craiga jako Bonda to Idris Elba i nie miałbym nic przeciwko temu, aby świetni aktorzy mogli odgrywać rolę, nie zależnie od tego jak wyglądają. Najwidoczniej ta broda w przypadku Supermana pasuje do historii, która ma być opowiedziana w filmie, tak uznał reżyser i scenarzysta i to trzeba uszanować i poczekać jak to wyjdzie w praniu.

Leon Kennedy


lady_ozzy

Moim zdaniem wygl?da ?wietnie... i mo?e to zapowied? motywu cho? troche podobnego do tego w odcinku LS- 'Pó?niej' (nie wiem czy ma to swój komiksowy pierwowzór)
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Leon Kennedy


vincent

Jestem coraz bardziej nakręcony na ten film. Clark z brodą - bomba. Wygląda jak jebany zabijaka i o to chodzi.
Chciałbym, żeby Zack zerwał z pedziowatym Kentem raz na zawsze. By the way, aktor bardzo dobrze zrobiony na siłce. Kostiumy kozackie, fajnie że Supcio nie będzie latał w czerwonych majtach po babci.

Zapowiada się super!
Moje opowiadania o Batmanie:

ADRENALINA

Z JASKINI NIETOPERZA

Johnny Napalm

Wreszcie! To co? zapowiada si? w stylu jaki by? dla mnie do przyj?cia w pierwszych komiksach Byrne'a. Do pe?ni szcz??cia brakuje tylko Kal-Ela, który zabija. Zod, strze? si?! ;)
THE EARTH WITHOUT ART IS JUST EHh...