Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Superman: Man of Steel

Zaczęty przez Diablo, 11 Luty 2010, 15:51:17

Czy uważasz że Nolan nadaje sie na opiekuna nowego filmu z Supermanem?

Nie, chyba jego konik to realistyczne filmy
8 (28.6%)
Niby czemu ma sie nie nadawać?
15 (53.6%)
Poradzi sobie lepiej niż z Batmanami!
5 (17.9%)

Głosów w sumie: 28

Leon Kennedy

Obsada robi się co raz lepsza :D

Q

Premiera filmu została przesunięta z grudnia 2012 na 14 czerwca 2013.

Obsada filmu Zaca Snydera przedstawia się obiecująco: Henry Cavill, Amy Adams, Diane Lane, Kevin Costner, Michael Shannon, Antje Traue, Russell Crowe, Julia Ormond, Christopher Meloni i Harry Lennix.

http://www.superherohype.com/news/articles/167955-man-of-steel-moved-to-summer-2013

Nie wiadomo jakie są przyczyny tej decyzji, być może fakt, że na grudzień WB planuje wprowadzić do kin "The Hobbit: An Unexpected Journey." Jednak biorąc pod uwagę wcześniejsze doniesienia na temat "Man of Steel" dotyczące niedopracowanego scenariusza, takie opóźnienie o pół roku może okazać się dobre dla filmu. Mam nadzieje, że nie jest to spowodowane żadnymi problemami z produkcją.
What was the point of all those push-ups if you can't even lift a bloody log?

Si vis pacem, para bellum (If you want peace, prepare for war)

Leon Kennedy

Trochę szkoda, bo spodziewałem się porządnej konfrontacji z Marvelem w przyszłym roku ( Batman i Superman vs Spider - Man i Avengers ), ale jeżeli to ma wyjść tylko i wyłącznie na plus filmowi to niech im będzie ;) Zaś ja poczekam na to przedstawieni te pół roku dłużej.

franek

TDKR z pewnością wybije z konkurencji TASM i Avengers. A Superman w 2013 da w tyłek Iron Manowi 3. ;)


Show Must Go On!!!

Drawski

TDKR może być nieznacznie lepsze od TASM, i lepsze od Avengers. Superman na pewno pobije IM, wierzę w to :D

franek

Też mam taką nadzieje. Po tym jak wykastrowali Supermana (chyba nie ma lepszego określenia) Nolan musi odświeżyć jego wizerunek i zrobić Supermana z jajami.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

#216
Więcej do powiedzenia ma zapewne Snyder ;)

Post Merge: 02 Sierpień  2011, 18:03:18

Dom Kentów i Smallville na zdjęciach http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=79448

kelen

#217

franek

Całkiem nieźle się prezentuje. I jest Mroczniejszy niż zwykle.


Show Must Go On!!!

Hydro

Ach ci graficy plakatów, nie można ustalić czy usunęli mu gacie. 

Otoczenie przypomina sejf bankowy, a co do stroju to różnica pomiędzy tym z SR to większe logo.
It's a funny world we live in.

Rado

Nie ma loczka na czole? Łeee :D

franek

No troche mu nie pasuje bez loczka.


Show Must Go On!!!

Juby

Po wybraniu aktora, mimo ?e by? za niski na Supermana to pozosta?ym wygl?dem bardzo pasowa? do roli. Teraz mog? si? tylko zrzyga?. :-\

Nie ma loczka, a kostium to katastrofa na ca?ej linii (za d?uga peleryna, za du?e logo, kolorystyka bardzo mroczna - a to IMO nie pasuje do kostiumu eSa, brak gaci (a ja chce gacie, cho?by nie wiem jak ?miesznie to wygl?da?o), i w dodatku ca?y b?yszczy jakby by? zrobiony z rybiej ?uski). :'(

Superman to po Batmanie mój ulubiony super bohater, a jego nowy strój to niestety dla mnie tragedia i ju? teraz (mimo, ?e w scenariusz zaanga?owani byli Nolanowie) jestem bardzo negatywnie nastawiony do tej produkcji (cho? mam nadziej?, ?e gorszy od Green Lantern nie b?dzie)... :P

Jednak nikt nigdy nie przebije doskona?o?ci:

franek

Masz rację. Żaden Superman nie jest lepszy od Reeve`a, a co do kostiumu to ja nie komentuje bo jedno zdjęcie to za mało. Trzeba będzie czekać na Film.


Show Must Go On!!!

Leon Kennedy

#224
Mnie się podoba. Brak loczka trochę smuci, ale się pojawi ;) , brak gaci niczego mu nie ujmuje i mamy za to poważniejszy wyraz twarzy. Wadzi mi trochę ta fryzura, taka jakaś niepasująca :-\