Aktualności:

"Batman: Długie Halloween" w sprzedaży od 29 maja.

Menu główne

Batman: Arkham City

Zaczęty przez Altair, 13 Grudzień 2009, 03:53:22

Anarky

Cytat: Mel w 05 Czerwiec  2010, 18:22:16
Sutki w kostiumie byłyby jego nowym specjalnym gadżetem do cięcia szkła

Widzę pomysłowości ci nie brakuje  :D

Co do kostiumów jestem jak najbardziej tak, warto by było gdyby w Batman: Arkham Asylum 2 np pojawił się system (po przejściu gry na danym poziomie trudności, po uzyskaniu jakiegoś wyniku, odkryciu wszystkich sekretów) który pozwalał by odkryć nowe kostiumy. Bynajmniej nie mam tu na myśli kostiumu z sutkami, ale np jakąś zbroje itp.

Co do E3, trzeba czekać. Może coś wypłynie przed samymi targami do neta
Ja wam pokażę!

lady_ozzy

Ostatnio słyszałam, że AA2 ma się rozgrywać w ciągu kilku dni, ma być dostęp do pojazdów
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Riko

Nie wierzyłbym pogloska ;) jeden cos palnie i zaczną sie pogloski. Poczekajmy na oficjalne informacje zreszta watpie aby dali dostep do pojazdow. Co najwyzej taki jaki widzielismy w pierwszej czesci gry. Pamietajmy ze gra odniosla sukces bo tworcy nie robili z gry Sandboxu a jedynie teren zamkniety. Dzieki temu gra miała "jaja".

lady_ozzy

Info z TV... ale puki co lu?no tu dyskutujemy. A gre musz? w jaki? sposób ulepszy? (nie wiem czy to dobre s?owo) i co? doda? do ca?ego wachlarza bat gadzetów. AA2 te? mimo tego s?ynnego 'Arkham has moved' nie b?dzie si? rozgrywa?a w ca?ym mie?cie. Jak kto? wcze?niej wspomnia? mapa w ukrytym gabinecie Sharp'a mo?e by? odniesieniem do drugiej cz??ci. Nie mniej teren na pewno b?dzie wi?kszy, a tak wsz?dzie chodzi? 'z buta'... nie ma co gdyba? trzeba czeka? na oficjalne info
<br /><br />[glow=red,2,300]Dom to organizm... żywiący się szaleństwem...<br />To labirynt, który śni...<br /><br />...a ja się zgubiłam...[/glow]

Riko

Wole chyba chodzic jednak z buta niz zeby mi gry nie dopracowali :D

Leon Kennedy

Ale z drugiej strony potrzeba wykorzystania batmobila w grze jest bardzo wielka ;)

Batarang

Batmobil...HELL YEAH!! ;)

Bandziory będą poturbowani pod moim autkiem!!!!

Mihcim

Jak ma być Batmobil to już mogliby zrobić free Roam. Ale!!! Wątpie żeby był batmobil ;/

Mel

Bieganie po dachach i szybowanie z jednego budynku na drugi, obracając przy tym kamerą i podziwiając opanowane przez chaos i półmrok Gotham - to jest to czego najbardziej oczekuje od sequela, a nie rozjeżdżanie zbirów batmobilem.

Riko

Mel przedstawilas wlasnie taka wizje jakiej oczekuje ;) to bylaby chyba najlepsza opcja ;) mozliwe ze tak wlasnie bedzie ;) nie moge sie doczekac tych targow hehe ;)

Batarang

No tak, ale spacerując po Gotham warto skrócić sobie drogę szybką jazdą.

Riko

Ja raczej mysle, ze jazda batmobilem jak juz bedzie to ograniczy sie do tego ze podejdziemy pod niego i wybierzemy miejsce do ktorego mamy sie udac i tak po 1000 cutscenek trafimy do celu.

Mihcim

#87
Wątpie. Będzie jakaś tam część Gotham i tyle. Nie będzie Free Roamu Gotham City. Dlaczego? Bo już kiedyś był wywiad że producenci nie chcą żeby gracz bo tak mu się chce przez przypadek Batmobilem rozjechał staruszke na jezdni.


Dooobra to się staje już irytujące...E3!!!! A Arkham Asylum 2 nie ma!!!
Co się dzieje!?!??!

Riko

Targi E3 minely a tu dalej nic nie wiadomo. Jedynie Hamill przedwczoraj coś"wybekał" z siebie. No i ten uboższy tryb detektywistyczny. Oby tylko nie zwalili tego.Ale moze to i lepiej. Chociaz z drugiej strony patrząc Batman posiada najnowszą technologie wiec taki tryb detektywistyczny w pierwszej czesci byl zrozumiany. Co do domen no to juz jest ciekawiej:) Zmiana tytulu? Mozliwe ze z samej dwojki bedziemy mogli korzystac z internetu w jakims "Battopie" :D

Riko

Zielony skrzat :D? Chyba pomyliles cos to nie Spider Man:D